Uruchamianie Pełnych wersji Gier Arcade i DLC Bez JTAG! Z obsługą XBL!

kaczor912

Użytkownik
Użytkownik
Potrzebny bedzie program UsbXtaf Xplorer mozna go sciagnac z tej strony -->Xbox 360 USB Storage Explorer (Xplorer) - Xtaf v32 Beta 2

1.Potrzebny bedzie pendrive przygotowany przez konsole jako dysk który moze obsługiwac pamięć przenośną i do niektorych gier 2 pady poniewaz bedziecie musieli byc zalogowani na profilu wlasnym jak i tym dzieki ktorym mozecie uruchamiac gry !!!!!!!!!!!!!!!!!!!
2.linki stron z której można ściagnąć roznego rodzaju dlc lub gry arcade i profile przypisane do tych rzeczy-->PSPISO
PSPISO nie wszystkie linki dzialaja!!!
3.Następnie podłączamy pendrive do komputera
4.Uruchamiamy program UsbXtaf
5.Lokalizacja do której wrzucamy profile to Data Partition-->Content(dzieki tym profilom mozemy uruchamiac gry!!! kazdy profil ma przypisane gry ktore odpala
6.Gry Arcade i DLC wrzucamy do folderu Data Partition-->Content-->000000000000000 jesli nie mamy folderu 0000000000000000 to go tworzymy w programie
7.Po wrzuceniu profilów i gier lub Dlce zamykamy program
8.Nastepnie włączamy konsole i uruchamiamy profil sciagany
9.teraz odpalamy gre arcade z tego profilu pamietajcie ze musicie miec dostep do XBL(Xbox Live)
10.Gdy juz uruchomi sie gra przelogowujemy sie na swoj profil i mozemy sie cieszyc pelna wersja gry lub dlc :)
11.Tu jest krotki film instruktazowy
YouTube - Gry arcade w pełnej wersji na 9199. (NOJTAG)
W razie problemów pisać Mój GT na XBL ScrapyCocoPL Miłej Gry Życze
 

Specter

Użytkownik
Użytkownik
A jak odpalic gry arcade na konsoli zbanowanej, bez JTaga i XBL ?
 

bgszef

Banned
A jak odpalic gry arcade na konsoli zbanowanej, bez JTaga i XBL ?
Nie mozna
 

masiusgn

Użytkownik
Użytkownik
A do DLC też trzeba mieć xboxlive?
 

Onicniepytaj

Ryżownik
Ryżownik
Xbox One
Użytkownik
Tak do DLC też trzeba być podłączonym pod liva. Chyba ze DLC są wydane oddzielnie na DVD. Tak jak to miało miejsce przy Forza 3 (dvd2 - dodatkowe samochody itp itd)
Chyba że się ma konsole z Jtag to możesz ściągnąć np. tutaj z forum i sobie to wrzucić..

No ale jak mówię jak nie masz Jtag nie ma ich na oddzielnej płycie to jedyna możliwość to przez liva.. I DLC nie są za darmo (byś nie myślał że one za darmo są.)
 

sensuel

Użytkownik
Użytkownik
Świeżak
a czy jeżeli konsola będzie zbanowana to czy będzie możliwość zalogowania się na te profile?
 

rs.pect

Użytkownik
Użytkownik
Dzięki za poradnik, a czy można przelogować się na profil offline, czy musi być on Live? Możliwe, że źle zrozumiałem poprzednie posty :|
 

kamil13216

Świeżak
Świeżak
a jaki to program do tworzenia partycji?
 

rs.pect

Użytkownik
Użytkownik
kamil13216, pendrive musi zostać przygotowany przez konsolę, dopiero potem podłączasz go do swojego PC-ta.
 

kaczor912

Użytkownik
Użytkownik
rs.pect twoj profil musi byc zalogowany natomiast profil dodatkowy ma byc wlaczony do tej pory az sie uruchomi gra nastepnie mozna go wylogowac ale twoj musi byc caly czas online
 

adam122

Użytkownik
Użytkownik
Świeżak
a ja mam takie pytanie, znalazlem tam gears od war 2 , gta san andreas, tez beda dzialac?
 

walus1305

Użytkownik
Użytkownik
Świeżak
u mnie to nie dziala robie tak jak jest napisane wyzej mam lare croft nagrywam na pena na konsoli pisze ze jest tylko 1,2 GB wolnego (mam pena 4GB) czyli jest tam cos ale jak go otwieram w konoli to w zakladce gry jes 0 czyli pusto i nie mam pojecia jak i co moze ktos mi to uswiadomi
 

swiatol

Użytkownik
Użytkownik
Co myślicie o kwestii banowania za tego rodzaju triki . Ja myślę ,że jeśli byśmy grali tylko na tym profilu dodatkowym czyli nie przelogowywali na własny profil żeby zdobywać na przykład punkty GS to nie powinno być problemu tylko powinni banować ten profil typu ecco itp

A wy co o tym myślicie bezpieczne czy raczej nie .
 

amisz86

Użytkownik
Użytkownik
a czy na najnowszym dashu tez to bedzie działało ??
 

swiatol

Użytkownik
Użytkownik
Na nowym dashu działa .
 

kj5

Użytkownik
Użytkownik

wilkucao

Świeżak
Świeżak
Witam,
mam konsole 4GB Slim z dashem 12611 nie przerabianą, udało mi się uruchomic Trials HD opisanym sposobem, niestety nie odpala innych gier (np. gta san andreas). Dlatego pytanie czy na Slim'ie da sie odpalić inne gry i czy się to komuś udało?
 

dark star shin

Świeżak
Świeżak
Tak tylko ze program wogóle u mnie na kompie nie odpala, sciagnolem 3 różne wersie i za każdym razem "Aplikacja została niewłaściwie zainicjowana" zna ktoś inny program do zarzadzania contentem na penie usb xbox'a 360.


Edit: Działa, okazało sie ze potrzebuje NET Framework 2.0
 

lux222

Użytkownik
Użytkownik
Świeżak
a ja niemam tego folderu w ogole contetem mam te dwa ale ten dolny sie nie otwiera niema nic w sobie jest tylko jakies CATCHE
 

Do góry Bottom