Uruchamianie Pełnych wersji Gier Arcade i DLC Bez JTAG! Z obsługą XBL!

krzywy1121

Użytkownik
Użytkownik
Panowie pomocy USB xtaff mi nie chce działać. Jedną grę nagrałem normalnie a gdy chciałem nagrać drugą zaczął zamulać chyba z godzinę go zostawiłem i nie nagrał. Macie jakiś inny program co robi to samo ??
 

Specter

Użytkownik
Użytkownik
Modio
 

krzywy1121

Użytkownik
Użytkownik
A coś innego bo modio mi coś nie działa w ogóle nie znajduje mojego pendrive.
 

RuFiK

Świeżak
Świeżak
Podejrzewam, że mogą sypać bany za takie coś. Jak myślicie?
 

Nafta-Katowice

Użytkownik
Użytkownik
Podejrzewam, że mogą sypać bany za takie coś. Jak myślicie?
mysle ze nie wiem bo banow nie ma ^^
 

Buki

Użytkownik
Użytkownik
A jak się ma cała akcja do mozliwosci zbanowania?????
 

krzywy1121

Użytkownik
Użytkownik
Nie mają za co banować bo to tak jakbyś np. chciał koledze grę pokazać i na pendrive przyniósł do niego grę i konto.
 

i.T

Użytkownik
Użytkownik
W obliczu możliwości odpalania gier na żądanie, dem, arcadówek i dlc nie wiem w jakim celu flashowac konsolę.

Ciekaw jestem tylko jak zareaguje na to wszystko M$, bo przecież to jest jakby nie patrzeć piractwo i jakiś odzew być musi dlatego do póki cała sprawa nie będzie jasna i klarowna odpuszczę sobie gry typu "NoJtag"
 

sauron96

Użytkownik
Użytkownik
a czy do tego trzeba mieć przeróbkę? i czy za takie coś banują?
 

kufer111

Banned
Użytkownik
w regulaminie xbox live nie ma wzmianek o tym sposobie uruchamiania gier,chyba niedaj boże wprowadzą poprawki prawne to trzeba bedzie zaprzestać grać w gry NO JTAG

kolego sauron poczytaj pierwsze posty z tego tematu a bedziesz wszystko czaił
 
mam pytanie, zrzucilem gre, profil na pena. Podpinam go pod kosnole, uruchamiam profil od gry, kiedy chce uruchomic live to wyskakuje moje profile i znich wybieram moj profil. Wogole nie moge uruchomic gry z profilu od gry bo wyskakuje mi komunikat zeby cos tam polaczyc sie z livem, co zle robie?

EDIT:poszlo zle robilem, jak mnie pyta o aktualizacje podczas uruchamiania to mam to uczynic? bo jak daje anuluj, to trzeba sie zalogowac na profilu na ktorym zakupilem gre, a mam dostpene tylko moje profile, po wybraniu mojego profilu, cos tam loguje, ale nie moge uruchomic gry. Gra sie uruchamia z profilu gry, ale przez ta aktualizacje nic nie moge zrobic, WTF?

EDIt:Jestem najlepszy !! :D sam doszedlem
 

mihcal5

Banned
a można potem tę grę z pendriva skopiować na dysk hdd xbox'a ?

Edit: już wiem że się da.

PS

Mam dla was nie miłą wiadomość: http://www.xbox360iso.com/showthread.php?t=351262

Lepiej uważajcie !
 

haterox

Użytkownik
Użytkownik
Mam dla was nie miłą wiadomość: XBOX360 ISO

Lepiej uważajcie !
Link nie działa. Możesz napisać/skopiować o co kaman?
 

JaZz

PlayStation 4
Ryżownik
V.I.P
XBOX MANIAK
Użytkownik
Link nie działa. Możesz napisać/skopiować o co kaman?
Właśnie...
...o co chodzi...
...mihcal5 nie strasz:)
 

mihcal5

Banned
@up to była chyba plotka bo jego profil "znowu działa normalnie"
 

lesterek

Użytkownik
Użytkownik
Świeżak
kolego bartoszKSSG napisz jak z tym doszedłeś bo mam ten sam problem odpalam gre z profilu dolączonego do gry i gra sie wlacza jednak chce aktualizacji którą musze pobrać z tego profilu ale coś to nie idzie bo jak dam aby sciagalo to wychodzi do logowania na live a tam juz mam tylko swoje profile powiedz jak z tym doszedles
 

marzzz73

Użytkownik
Użytkownik
najprościej , 2 pady
 

smrodek11

Użytkownik
Użytkownik
A jak bym wziął wersje RDR: Red.Dead.Redemption.RF.PROPER.XBOX360-XB3 i do tego profil inny na którym jest ta gra, ale nie ta wersja co podałem i nagrałbym grę na płytę to by działało? I jak bym miał to zrobić?
 

kufer111

Banned
Użytkownik
je zeli w wstawce pisze że profil jest do tej gry to bedzie hulać,ja mailem problem z profilem do ufc 2010 od ecko jako zastępczy

tu masz link do pobrania profilu MEGAUPLOAD - The leading online storage and file delivery service
 

smrodek11

Użytkownik
Użytkownik
Czyli jeśli normalnie nagram na płytę inną wersję niż ta co jest pod wstawką z profilem, ale na profilu który wgram jest ta gra, to będzie działać? Tylko jak ja taki obraz miałbym na dvd nagrać? Zapewne miałbym to wypakować czy jak, ale czym/jak?
 

Do góry Bottom