[USTAWKA] Człowiek demolka - BFBC2 - XBOX Live

piotrekfan1

Świeżak
Świeżak
to znów w sobotę?? może o 21.00??
 

Sargon

Użytkownik
Użytkownik
Też mogę pomóc GT Zkiwer
 

AleksimusPL

Świeżak
Świeżak
Witam, ustawka zaplanowana na tę sobotę, tj. 19-03-2011 - początek godzinie 22. Po pierwszej próbie, nieudanej choć nie ukrywam, że całkiem zabawnej, kilka modyfikacji do programu spotkania:

1) "Człowiek Demolka": 2x8 graczy (okazuje się, że serwer nie może być prywatny-nie zalicza archievów- trzeba więc opanować serwer).
2) Tryb meczu- gorączka (drużynowa jeśli będzie nas tylko 8).
3) Mapa- jakaś z podstawki gdzie jest dużo budynków.
4) Każdy squad złożony z 2-óch zwiadowców z c4 i perkiem powiększone ładunki wybuchowe oraz 2 szturmowców do podrzucania uzupełnień.
5) Wbijamy tego archieva po kolei (kolejność alfabetyczna "odwrotna"-żeby nie było, że to zasada pod siebie ;)- w ramach squadu- ) 1-szy i grugi gracz to zwiadowcy oboje pokładający ładunki z czego wbija 5x pierwszy a 2 pomaga z ładunkami, potem 1-szy pomaga 2-giemu zwiadowcy.
6) Gdy 1-sza para zdobędzie archieva zamienia się rolami ze szturmowcami ze swojego squadu.
7) Potem zamiana ról- 2 squad burzy a pierwszy wchodzi do środka dostarczać killi.

Ważne uwagi:

1) W domach piętrowych "dostawcy killi" wchodzą na piętro aby nie ginąć bezpośrednio od c4!
2) Do wysadzanych domów parterowych "dostarczyciele killi" wbiegają dopiero gdy dom zaczyna trzeszczeć przed zawaleniem- ten sam powód.
3) Nie strzelamy (chyba że do obcych wbijających na serwer ;)) !
4) Nie trudno obliczyć że do zburzenia jest 40 budynków ( dla 8 graczy w trybie drużynowej gorączki -jeśli nikt jeszcze nie ma na starcie żadnego killa) więc oczekujemy poważnych lojalnych i wytrwałych graczy- takich którzy nie uciekną po wbiciu swojego archieva.
5) HS bardzo mile widziane bo bardzo ułatwią zadanie ale ogarnięci bez HS też są mile widziani.

Jeśli macie jakieś uwagi to piszcie tutaj lub przed rozgrywką via HS
 

piotrekfan1

Świeżak
Świeżak
ej nie liczcie że będę na 100 %
 

piotrekfan1

Świeżak
Świeżak
Sry że musiałem opuścić wczorajszą ustawkę (lecz musiałem). Aby udowodnić wam to będę brał udział w następnej ustawce (chociaż, że już mam achivmenta)
No i oczywiście dzięki za grę!!
 

Sargon

Użytkownik
Użytkownik
Kiedy się jeszcze raz ustawiamy?
 

AleksimusPL

Świeżak
Świeżak
Kiedy się jeszcze raz ustawiamy?
Nie wiem może czwartek o 21-szej ?
 

Do góry Bottom