Usunięcicie rys z płyty

Sevik

Banned
Witam. W sobote kupiłem sobie dwie gry używane - Army of Two i Rainbow Six: Vegas. Oryginalne oczywiście. I tak, Army of Two jest w stanie dobrym, a Rainbow Six w BARDZO ZŁYM. Cała płyta porysowana, wszędzie rysy.
Konsola odczytuję grę bez problemów, ale całkowicie się czasami zacina,i trzeba resetowac.

Proszę Was, Xboxowcy, jest jakiś skuteczny sposób na usunięcie chociaż połowy rys z płyty? No bo nie będę... czyścił płytę bananem, tak jak jest na spryciarzach. Coś w miarę bezpiecznego, żeby płyty nie zniszczyc.
Z góry dzięki, bo na internecie niż innego oprócz pasty do zębów nie znalazłem, a na grze bardzo mi zależy.

Pozdrawiam.
 

malina10212

Xbox One
Xbox One
Użytkownik
Nie wiem czy są jakieś domowe sposoby, ale mogę polecić ci regenerację płyty, którą bez problemu wykona ci wypożyczalnia filmów. Poszukaj w swoim mieście jakiejś dobrej wypożyczalni, na pewno wykonują taką usługę. nie są to też duże pieniądze więc stratny nie będziesz, tutaj masz przykładowy link, ale ceny w zależności od miasta i województwa mogą się nieznacznie różnić:


Czyszczenie płyt CD i DVD :: VideoMax - sieć wypożyczalni Video, DVD, Blu Ray
 

bogdan6120

Użytkownik
Użytkownik
Witam.Sprawa jest prosta kupujesz pastę polerską do samochodu i polerujesz od środka płyty do krawędzi ja naprawiłem tak moje gta 4 konsola mi porysowała.
 

RAkU_SK

Banned
Użytkownik
najlepsza jest regeneracja płyty w wypozyczyalni filmów ;]
 

TomalasPL

Użytkownik
Użytkownik
Świeżak
Albo na allegro zobacz, były oferty że za 5 złoty(albo mniej) "odrysowują" Ci plytke :)
 

Fynal

Użytkownik
Użytkownik
Regeneracja najlepsza, za 5 złotych płyta wygląda prawie jak nówka ;)
 

Sevik

Banned
Dzięki, jutro oddaje płytkę do Videoworldu, miejscowej wypożyczalni, 10 zł i podobno płytka jak nowa. Pozdrawiam. Strasznie się zacina.
 

Do góry Bottom