Usunięcie Stealth Patch z obrazu gry

apekiller

Użytkownik
Użytkownik
Mam pytanko. W jaki sposób mogę usunąć zaimpletowany Stealth Patch w obrazie ściągniętej z internetu gry? Nie jestem pewny czy mam w konsoli tradycyjny iXtreme 1.4 czy wersję non-stealth i chcę to sprawdzić, gdyż boję się bana na Xlive :'(
 

grzech1991

Banned
Użytkownik
Odp: Usunięcie Stealth Patch z obrazu gry

zaraz jak uruchomisz gre bez patcha to masz bana wiec powiedz mi po co go chcesz usuwac?
 

Erno

V.I.P
V.I.P
Użytkownik
Odp: Usunięcie Stealth Patch z obrazu gry

zrozum tekst pisany.... on che wywalić ss żeby sprawdzić czy ma "iXtreme 1.4 czy wersję non-stealth"

Jak gra bez patcha mu się nie uruchomi to znaczy że ma iXtreme 1.4
 

apekiller

Użytkownik
Użytkownik
Odp: Usunięcie Stealth Patch z obrazu gry

grzech1991 napisał:
zaraz jak uruchomisz gre bez patcha to masz bana wiec powiedz mi po co go chcesz usuwac?
Póki co, konsolka nie jest podłączona do internetu. Chcę się najpierw upewnić czy nie mam iXtreme non-stealth.
 

grzech1991

Banned
Użytkownik
Odp: Usunięcie Stealth Patch z obrazu gry

"Póki co, konsolka nie jest podłączona do internetu. "

A co to ma do rzeczy?

Chcę się najpierw upewnić czy nie mam iXtreme non-stealth. zgoda ale dostaniesz bana z miejsca pewnie jak masz

co do patchy raczej usunac sie nie da
 

apekiller

Użytkownik
Użytkownik
Odp: Usunięcie Stealth Patch z obrazu gry

grzech1991 napisał:
"Póki co, konsolka nie jest podłączona do internetu. "

A co to ma do rzeczy?

Chcę się najpierw upewnić czy nie mam iXtreme non-stealth. zgoda ale dostaniesz bana z miejsca pewnie jak masz
Chodziło mi dokładniej o to, żeby z konsolki odpalić gierkę z stealth patch i gierke bez stealth patch. Jeżeli poszła by gierka bez stealth patch oznaczało by, że mam wersje non-stealth, to live'a bym nawet nie próbował włączać. Przecież gdy nie zaloguję się na XLive to mnie nie zbanują (szczególnie że konsola nie ma podłączenia do neta). I dlatego się pytam czy da rade usunąć stealth patch.
 

kolek5

Użytkownik
Użytkownik
Odp: Usunięcie Stealth Patch z obrazu gry

Nie powinieneś panikować. Sam mam przerobionego Xboxa i cały czas gram w kopie gier i jestem podłączony z netem. Żadnego bana nie dostałem.
 

realizer

V.I.P
V.I.P
Użytkownik
Odp: Usunięcie Stealth Patch z obrazu gry

kolek5 napisał:
Nie powinieneś panikować. Sam mam przerobionego Xboxa i cały czas gram w kopie gier i jestem podłączony z netem. Żadnego bana nie dostałem.
co to ma wspolnego z tematem ?
 

grzech1991

Banned
Użytkownik
Odp: Usunięcie Stealth Patch z obrazu gry

Przecież gdy nie zaloguję się na XLive to mnie nie zbanują (szczególnie że konsola nie ma podłączenia do neta). I dlatego się pytam czy da rade usunąć stealth patch.

podlaczanie do intrentu nie ma nic do rzeczy mylisz pojecie komunikat i ban fizyczny po podlaczeniu do live jest tylko i wylacznie komunikat
 

spike200

Memento Mori
V.I.P
Użytkownik
Odp: Usunięcie Stealth Patch z obrazu gry

Ale grzech ty co do bana bez względu na to czy podłączałeś się do internetu czy nie też nie masz racji. Ja prawie rok grałem na kopiach bez stealth bo większość takie miałem a później reflash na ixtreme i żadnego bana nie było. Podobnie miał mój kumpel bo zanim reflashowałem mu konsolę to też grał cały czas na kopiach (w tym większość bez stealth patcha).

Gdy zapytałem na xbox-scena to odpowiedzieli że to bujdy i nie ma się co bać, i że jest to taka sama plota jak "Odpięcie napędu i włączenie konsoli jest równoznaczne z natychmiastowym banem".
 

grzech1991

Banned
Użytkownik
Odp: Usunięcie Stealth Patch z obrazu gry

mi nie chodzilo o odlanczanie napedu

ban fizyczny (do keyvalut) jest za brak patchy i podobno zle czasy

podlaczanie do internetu nie ma nic do bana

co do tego ze Ty bana nie dostales, to nie mam pojecia czemu tak jest, jednym sie udaje drugim nie, ja mowie o wartosciach takich za ktore sa bany

podobno rowniez ze bany sa recznie rozdawane (ale watpie) jak by tak bylo to by wyjasnialo dla czego nie ktorzy graja na grach bez patcha i bana nie maja
 

bogaty

Użytkownik
Użytkownik
Świeżak
Odp: Usunięcie Stealth Patch z obrazu gry

Odpal program dvd Muletter zobacz iso i jak nie bedzie zaznaczone ixtreme compatible, a gra sie odpali znaczy ze masz non stealth firmware.
 

Do góry Bottom