Usuwa się save z BF 4.

Mi Nam

Użytkownik
Użytkownik
Kupiłem tydzień temu BF'a. Pograłem chwilę online, później poszedłem na kampanie. Przestałem grać do miejsca, gdzie z samochodu musisz zestrzelić helikopter (1 chapter). Po czym wyłączyłem grę, konsolę. W sobotę nie było zapisu gry, musiałem grać od nowa. Myślałem, że muszę skończyć cały chapter. Pograłem, skończyłem w miejscu gdzie budzimy się na tym wielkim statku. Wyłączyłem grę i konsolę. Teraz w niedzielę miałem zapis z gry. Pograłem trochę. Skończyłem w tym Chińskim mieście, była jakaś akcja, że jadę czołgiem i po drodze nawalają mnie inne czołgi. Po czym wyszedłem z gry, wyłączyłem konsolę. I od tego czasu nie grałem w kampanię, w poniedziałek tylko na multi. Dziś wchodzę na kampanię a tu nic... znowu od nowa. Ogarnia ktoś?
 

Mkbewe

Użytkownik
Użytkownik
Standard. Jeszcze przygotuj się na zawieszanie konsoli jak grasz na multi.;)
 

maxankazuya

Banned
Xbox One
Użytkownik
mnie ani razu save nie skasowalo ...a gralem podobnie jak i Ty troche tego troche tamtego ...nie wiem o co biega -slyszalemn ze na PS4 notorycznie tak sie dzieje ale na x360...
teraz przechodze drugi raz kampanie na HARD i jest wszystko ok (odpukać)
 

kamil90

Xbox One
Xbox One
Użytkownik
U mnie na PS4 było to samo :) Jedynym sposobem było przejście naraz i z głowy.
 

pikey4

Użytkownik
Użytkownik
mi save się zapisuje ale czasami się ścina na multi. czego to jest wina ?
 

Mi Nam

Użytkownik
Użytkownik
no to lipa, będę musiał jutro posiedzieć i za jednym zamachem wtedy wszystko walnąć ;x
 

Do góry Bottom