Usuwanie GS czy możliwe?

Belic

Użytkownik
Użytkownik
Witam. Mam taki problem otóż:mam wszystkich 5 gier a na "calaka"(1000 GS albo 1500) mam zrobione 3 natomiast dwie w których mam po 20GS sprzedałem i teraz nasuwa się moje pytanie:Czy można w jakiś sposób zrobić tak aby był pokazywany GS tylko tych 3 gier czy można usunąć"historię GS" tych niepełnych gier 2? Może jest jakiś sposób? Czekam na pomoc i pozdrawiam :)
 

Kondziu360

Użytkownik
Użytkownik
Raczej nie... Historię można usuąć tylko wtedy jeśli w grze masz 0 G...
20 G nie można usunąć...
 

Fynal

Użytkownik
Użytkownik
Też mnie to ciekawiło bo miałem parę gier które pożyczyłem od kogoś były sobie w odtwarzaczu trochę ale gra mi się nie spodobała, ale to list gier w które grałem dołączyła. Mimo że żadnego achivmentu z tego nie mam... Ogólnie to wątpię by była taka możliwość bo to już trafiło na serwer live-a a oni nie dają chyba możliwości edytowania w jakie gry się grało :>

P.S: można usunąć jak ma się 0 gs ? a gdzie ? ^^
 

finger0

Świeżak
Świeżak
Wchodzisz w achievementy, w grę w której masz 0 gs i naciskasz bodajże x, wtedy kasujesz tą grę z historii :)
 

maciekl15

Użytkownik
Użytkownik
dokładnie tak jak to napisał @finger0 , jeżeli gra nie ma odblokowanego żadnego Achivmenta to można ją z listy granych gier usunąć, ale jeżeli zdobędziemy chociaż 1GS to już po zawodach, wtedy albo jakoś przebolejemy tę grę albo ratuje nas nowy profil żeby nie było tej gry... ale dla większości nie opłaca się tworzyć nowego profilu.
 

bzyczq

Użytkownik
Użytkownik
Liga XboxForum.pl
potwierdzam :) sam wywaliłem 2 gry, które tylko włączyłem a 0 gs ;)
wystarczy wejść w osiągnięcia i w daną gre wcisnąć na padzie X, Tak i po robocie! :D
 

SebeekS

Użytkownik
Użytkownik
Witam. Mam taki problem otóż:mam wszystkich 5 gier a na "calaka"(1000 GS albo 1500) mam zrobione 3 natomiast dwie w których mam po 20GS sprzedałem i teraz nasuwa się moje pytanie:Czy można w jakiś sposób zrobić tak aby był pokazywany GS tylko tych 3 gier czy można usunąć"historię GS" tych niepełnych gier 2? Może jest jakiś sposób? Czekam na pomoc i pozdrawiam :)
Heh, na allegro są usługi nabicia calaka, jest to troszke jakby oszukiwanie ale myśle że może ci pomóc :D
 

TomalasPL

Użytkownik
Użytkownik
Świeżak
Wy mu piszecie o tym jak usunąć gry z 0G podczas gdy on pyta was jak usunąć gry w których ma 20G :/
Odpowiedź jest prosta. nie da sie. Jedynie microsoft może je usunąć, ale dopiero gdy zczitujesz GamerScore.
 

siera1964

Użytkownik
Użytkownik
po co wogole usuwać skoro to zawsze 20g a w niczym to nieprzeszkadza??
 

Apacer

Użytkownik
Użytkownik
Wyedytować plik profilu programem ProfileEditor ?
 

magiks33pl

Użytkownik
Użytkownik
Można profile edytorem ale i tak gamescory zostają zapisane z profilem na serwerach MS już próbowałem i nic to nie daje nawet zmiana kolejności achivów edytorem nic nie daje za każdym połączeniem do xbl gamescory powróca z grą.Jedyne rozwiązanie-nowe konto lub oszukać
 

ziom12368

Świeżak
Świeżak
nie mozna!
 

Ricko

Użytkownik
Użytkownik
usuwac GS niedasz rady ale mozesz sobie usunac gre z listy jesli niemasz w niej zadnego aczivementa.
 

nakoz

The Legend
Xbox One
V.I.P
Użytkownik
nie można i nie jest to pierwszy raz poruszane na forum.

bin.
 

Do góry Bottom