Usuwanie katalogów z Content

kangurek

Użytkownik
Użytkownik
Świeżak
Witam

W jaki sposób mogę usunąć katalog z niepotrzebną grą z katalogu Content ?
Gdy próbuję to zrobić w FM, wyskakuje mi komunikat z odmową.
Xbox 360 RGH :fat:

Dziękuję i Pozdrawiam
 

mariusz1190

Użytkownik
Użytkownik
Witam

W jaki sposób mogę usunąć katalog z niepotrzebną grą z katalogu Content ?
Gdy próbuję to zrobić w FM, wyskakuje mi komunikat z odmową.
Xbox 360 RGH :fat:

Dziękuję i Pozdrawiam
albo przez fsd normalnie w katalogu xbox360games wybierasz grę którą chcesz usunąć naciskasz Y (żółty) i szukasz "DELETE" i usuwa ci grę wraz z okładką, albo przez file menagera wchodzisz do katalogu z grą trzymasz LB lub RB (w zależności w któym okienku otworzyłeś) i wciskasz B
 

kangurek

Użytkownik
Użytkownik
Świeżak
No właśnie nie za bardzo. Bo gra jest tylko !! w katalogu Content !! To rip pod RGH którego wrzucamy do tegoż katalogu i odpalamy z niego.
 

djploki

Użytkownik
Użytkownik
No właśnie nie za bardzo. Bo gra jest tylko !! w katalogu Content !! To rip pod RGH którego wrzucamy do tegoż katalogu i odpalamy z niego.
Gra jest w folderze Content i oprócz tego jest jeszcze w dodatkowym swoim podfolderze. Jeśli wiesz jaki numer ma podfolder gry to usuń go w menedżerże plików we Freestyle Dashu. FSD na wszystko pozwala wystarczy tylko potwierdzić jeśli jesteś pewien swojej decyzji.
 

kangurek

Użytkownik
Użytkownik
Świeżak
Gra jest w folderze Content i oprócz tego jest jeszcze w dodatkowym swoim podfolderze. Jeśli wiesz jaki numer ma podfolder gry to usuń go w menedżerże plików we Freestyle Dashu. FSD na wszystko pozwala wystarczy tylko potwierdzić jeśli jesteś pewien swojej decyzji.
Robię dokładnie jak napisałeś, wyskakuje mi komunikat z odmową usunięcia ( nie mam mozliwości teraz tego sprawdzić, później dodam co dokładnie jest napisane )
 

Do góry Bottom