Usuwanie lt+ 2.0

MANIEK514

Użytkownik
Użytkownik
Witam !
Jak usunać lt 2.0 zeby miec orginalnego fw.Bo chce powrócić na orginały tylko nie wiem czy mam flage (konsola nigdy nie byla podlaczana do xbl tylko 1 na iextreme 1.81 i tylko w celu pobrania jakies aktualizacji)
Aha i czy flage dostaje sie granie w gry z ap25?
 
Witam !
Jak usunać lt 2.0 zeby miec orginalnego fw.Bo chce powrócić na orginały tylko nie wiem czy mam flage (konsola nigdy nie byla podlaczana do xbl tylko 1 na iextreme 1.81 i tylko w celu pobrania jakies aktualizacji)
Aha i czy flage dostaje sie granie w gry z ap25?
Ja nie powiem czy masz flagę bo nie jestem wróżką, jaki masz napęd?
 

onix212

Użytkownik
Użytkownik
na forum był dział jak sprawdzać czy jest oflagowana. i lt to najlepiej recznie wgrać sobie orginalny fw. bo masz i nowego dasha i lt 2.0 napewno nie jest usuwalne przez dash na chwile obecną. i mimo orginalnego fw i tak ludzie podostawali bany
 

MANIEK514

Użytkownik
Użytkownik
naped mam LiteOn......byl jak sprawdzic czy jest oflagowana programem XVal ale mi wywalalo ze zly numer seryjny czy cos takiego ale to nie moglo pokazac czy mam flage bo do neta nie podlaczalem i mojej flagi nie ma na serwerach m$ dopiero teraz jak podlacze moze byc.....
 

onix212

Użytkownik
Użytkownik
jak nie włączyleś gry z ap25 bez wgrane patcha do płyty lub nie odpowiednim lt i pojawił się czarny obraz i się wyłączyła gra to masz oflagowaną jak nie było takiej sytuacji to nie masz
 

MANIEK514

Użytkownik
Użytkownik
nie przypominam sobie bo mam tylko 10 gier :) z czego 5 to orginaly... tylko pamientam jak raz wlozylem fife 11 do iextreme 1.81 i pokazalo sie To play this disc put it in an xbox 360 console ale wgralem activate iso i bylo spoko......i pozniej zniewiedzy
wgralem nowego dasha do kinecta i skasowal mi sie iextreme 1.81 .....
 

onix212

Użytkownik
Użytkownik
to raczej nie masz oflagowanej.i zostaje ci wgranie fw do napędu ale i tak podobno zostają jakieś slady po tym i możesz bana dostać i tak
 

MANIEK514

Użytkownik
Użytkownik
ale czarnego ekranu chyba nie bylo na iextreme 1.81 w piraty gralem tylko takie:Cod MW2 ,Assasin II,motorforza 3, wwe , fife 11 ,gta IV episides from lc,i tekken 6 wszystkie po premierze.....ale tera na lt+2.0 mw2 nie idzie pisze ze plyta nie jest obslugiwana.....(w sumie mam 12 gier :) )
 

MANIEK514

Użytkownik
Użytkownik
to mam wgrac najnowszy fw z pena?
 

onix212

Użytkownik
Użytkownik
musisz konsole rozebrać i sobie napęd na orginalne fw przesflashować
 

zoltypl

Xbox One
Xbox One
Użytkownik
o boże
 

orso

Super Moderator
Członek Załogi
Super Moderator
Pomocnik
PSforum.pl
jaki masz dash jak już 13599 i lt+2.0 to do serwisu nie da się z pena zrobić flasha napędu
 

MANIEK514

Użytkownik
Użytkownik
dobra ale w flashowaniu jestem zielony rozebrac jeszcze umiem..... :p......chyba poczekam do nowego dasha ktory usunie lt ;p
 

MANIEK514

Użytkownik
Użytkownik
mam 13599
 

onix212

Użytkownik
Użytkownik
czekać możesz ale jak lt 1.9 w góre się nie da usunąć przez dasha to ci zostaje serwis
 

MANIEK514

Użytkownik
Użytkownik
z tego co wiem lt 1.9 sie usuwa przez nowego dasha
 

onix212

Użytkownik
Użytkownik
nie zawsze ale przeważnie zależy jednym usuwa innym nie
 

MANIEK514

Użytkownik
Użytkownik
a jak myslisz za ile gosciu mi zflas***e? albo czy moge to sam zrobic bo mam kabel sata tylko trzeba chyba jakis modół?
 

onix212

Użytkownik
Użytkownik
przeważnie jest okolo 50zl zalezy jaki napęd i ile sobie ktoś za to liczy około 80zl max sądze . zobacz jaki masz napęd i poradnik na forum i będziesz wiedział czy ty to zrobisz czy serwis jak sie nie orientujesz lepiej daj do serwisu bo póżniej 4razy tyle zapłacisz
 

MANIEK514

Użytkownik
Użytkownik
mam LiteOn . a mniej wiecej za ile bd nowy dash ? bo chyba poczekam.....
 

Do góry Bottom