UWAGA na reklamy darmowych punktów MS Points!

Status
Temat zamknięty. Nie możn a w nim odpowiadać.

MastreDziku

Użytkownik
Użytkownik
Po Xbox Live znowu chodzą reklamy darmowych 5000 punktów MS points pod adresem freepoints4you.tk
Nic bardziej głupiego! To kolejna akcja kradzieży kont jak sprzed roku! Gdy odwiedzimy ową stronę, pisze nam, że rozdaja punkty za darmo ponieważ płaca im za każde wyswietlenie ich strony. Gdy klikniemy na odbiór punktów zostajemy przekierowani do strony łudząco podobnej do strony logowania XBOX Live. Lecz jest zasadnicza różnica, na dole strony widnieje napis Free Web Hosting by BlackAppleHost.com, a free web hosting division of WiredHub.net i widać że strona to klon strony MS i służy jedynie do wyłudzania od nas informacji o naszych kontach MS XBOX Live. UWAŻAJCIE! Jesli już ktoś z Was tam wpisał swoje dane, niech natychmiast się loguje do MS i zmieni swoje hasła. Może utracić swoje konto.
 

kj5

Użytkownik
Użytkownik
Ja nie moge phising na darmowych hostingach, nawet złodziejstwo leci na psy. Ale to dobrze, trudniej wpaść.
 

Skovv

Banned
Użytkownik
Dzięki za info, będziemy uważali :]
 

Mnih

XBOX MANIAK
XBOX MANIAK
Użytkownik
samo hasło ''darmowe ms poins' powinno odstraszac myślących ludzi... Ci którzy się na to nabiorą muszą byc na prawde albo bardzo pazerni albo głupi. ale ostrzeżenie dobrze jest przeczytac :)
 

mihcal5

Banned
ale raczej to nie jest aktualność, nie ten dział
 

Tallkido

Użytkownik
Użytkownik
glupcy i tak sie nabiora ^^
ale dzieki
 

Marf

Użytkownik
Użytkownik
Dziś jak grałem w MW2 to dostałem jakąs wiadomość po włosku i coś tam pisało 1600 i ten znaczek MSP to od razu zamknąłem i powróciłem do gry :]
 

nakoz

The Legend
Xbox One
V.I.P
Użytkownik
Ja takie osoby od razu kasuję z listy, rozsyłają spamowe wiadomości szkodząc sobie i innym. Zresztą jeśli rozsyłają to pewnie skorzystali i niedługo nie będą już właścicielami swoich gamertagów.
 

Dzokej

Użytkownik
Użytkownik
oooo kur*a kolega do mnie wyslal takie cos free 1600 msp (po ang) aby je uzyskac wyslij dalej. Czy to o to chodzi???

thx za info :)
 
Status
Temat zamknięty. Nie możn a w nim odpowiadać.

Do góry Bottom