Uwaga Oszust! piotreeek

Status
Temat zamknięty. Nie możn a w nim odpowiadać.

tgod1

Świeżak
Świeżak
Witam Miałem Przyjemność wystawic ogłoszenie na tej stronie , po czym uzytkownik
XboxForum.pl - największe Polskie forum o konsolach Xbox i Xbox 360 zaproponował mi xboxa
Po kilku Mailach wkońcu ustaliliśmy cene itp
Prosiłem go aby wystawil xboxa na allegr/ebay
Zgodził sie ze wystawi go na ebayu
po dniu wysłal mi link do aukcji , po czym kupilem
Na drugi dzień wpłaciłem pieniądze , przelewem internetowym
( Pan podał mi nr bankowy i swoje dane ) , [po kilku godzinach dostallem widomosc ze od ebayu ze aukcja została usunieta , poniewaz sprzedawca jest podejrzany .
gdy wyslalem pytanie czy wyslal mi xboxa , odpowiedzial ze na drugi dzien wysle (zeszly czawartek)
Po tym mailu juz skonczyl mi odpisaywac stracilem z nim kontakt .!!
Jak dzis sprawdzilem , usunąl ebay.
Na paczke Czekam dokladnie tydzień , poczekam do poniedziałku i zgłaszam to na policje
Mail tego pana to:
Wymoderowano, ochrona danych osobowych
@yahoone
 

ojciecmoderator

Użytkownik
Użytkownik
Kolejna ku..a na forum. Dobrze że zglaszasz na policję nie wszyscy walczą o swoje.


Wysłane z iPhone przez program Tapatalk
 

tgod1

Świeżak
Świeżak
PEwnie ze pójde zgłosić to na Policje , drogi przyjaciel sie doigra:)
 

ojciecmoderator

Użytkownik
Użytkownik
Są ludzie, ludziska i takie k.rwy ja ten kolo. Człowiek stara się być człowiekiem ale zawsze się taka męda znajdzie.


Wysłane z iPhone przez program Tapatalk
 

mRb

Xbox One
Xbox One
Użytkownik
Na ebay nie trzeba weryfikować konta przez listy tylko można przez telefon, czyli możesz nie mieć jego prawdziwych danych tak samo może być z kontem teraz już nie trzeba robić żadnych formalności. Za ile kupiłeś konsole jaki rok? Pewnie kupiłeś go za grosze a był warty o wiele więcej. Nie chce Cię straszyć, ale pieniędzy już raczej nie odzyskasz... Żebym się mylił :D Nie licz na policje skoro pewnie masz jakieś fake dane. A nawet gdyby to sąd wszystko będzie trwać wieki. Najbezpieczniejsze jest allegro bo tam chociaż jakąś kwotę zwracają... Na ebay płaciłeś przez PAypal?
 

tgod1

Świeżak
Świeżak
Taaa , jak chce posiedzieć w więzieniu , to nie robi taki dalej , ale gwarantuje Panu Piotrkowi ze to sie nie zakończy na plusie dla niego:)
 

radcu19

Użytkownik
Użytkownik
ja tez juz zostałem oszukany tylko nie na forum ale tez na cztery stówki . gosc mial fałszywe dane i adres zamieszkania a sprawa została umożona :\
 

KunKwat_PL

Banned
Wymoderowano, ochrona danych osobowych
@yahoone
No to panowie spamujemy! :)
 

tgod1

Świeżak
Świeżak
Płaciłem prze przelew , nie PP , i zaluje ze tego nie zrobiłem , Proponowal jasper czarnego z Padem 5 kopi , zasilacz
Hmm Skoro Podał mi jego nr konta bankowego , to na konto bankowe można miec fałszywe dane?
Jezu Polska Kraj jednego wielkiego przekrętu zaczynając od samej góry (polityków) kończąc na takich Pionkach jak ten typek
 

tgod1

Świeżak
Świeżak
tsaaa jak Pan mi odda drobne To wezme:)
 

mRb

Xbox One
Xbox One
Użytkownik
Takie jest życie niestety, a ile za nią dałeś? Konsole jest gdzieś warta minimum 450 zł

na przyszłość już będziesz wiedział, nie ufaj nikomu pamiętaj a szczególnie osobą bez komentarzy :D
 

tgod1

Świeżak
Świeżak
Dogadałem sie ze za 385
 

Rafau666

Xbox One
Xbox One
Użytkownik
Tgod sprawdz pw
 

mRb

Xbox One
Xbox One
Użytkownik
No to sama cena była już od początku podejrzana
 

tgod1

Świeżak
Świeżak
ogólnie chciał 420 na początku , ale odjąl HDMi
 

Fado365

Świeżak
Świeżak
Witam ! Zostałem oszukany przez tego samego człowieka ! W tym samym czasie. Od tygodnia sie z nim umawiałem powiedział że konsola jest moja. Przelałem pieniądze i straciłem kontakt. Nie odzywa się nie odpisuje. Jutro ide na policje i mam nadzieje że jakoś odzyskam te pieniądze. 510 zł mnie to kosztowało i sporo nerwów ! Jeżeli nie odezwie sie do mnie do jutra ide na policje jak już mowilem. Pieniądze przelałem w niedziele. UWAGA NA PIOTREEK
Nawet jeżeli odzyskiwanie pieniędzy będzie troche trwało z czym się licze, to napewno nie odpuszcze temu człowiekowi, niech nie sądzi że prawo go ominie.
 

komar251

Użytkownik
Użytkownik
Fado wysłałeś mu pieniądze a on miał wysłać konsolę ? Tak po prostu czy allegro ?.

Wysłane z mojego Optimus 2X za pomocą Tapatalk
 

ojciecmoderator

Użytkownik
Użytkownik
Fado wysłałeś mu pieniądze a on miał wysłać konsolę ? Tak po prostu czy allegro ?.

Wysłane z mojego Optimus 2X za pomocą Tapatalk
Pewnie tak było. Trzeba być na prawdę naiwnym aby tak zrobić. Ale z drugiej strony jakim to trzeba być zakłamanym kut..em żeby takie manewry robić dla kilku setek.
Jakby to o mnie chodziło to bym śmiecia dorwał choćby miałbym jechać nawet 500km. Dla zasady.


Wysłane z iPhone przez program Tapatalk
 

Fado365

Świeżak
Świeżak
To była identyczna sytuacja - ebay. Dałem kup teraz i zrobiłem przelew.
 

lykanin

Użytkownik
Użytkownik
Takich ludzi powinno się wystrzelać... Że go chama sumienie nie gryzie...
 
Status
Temat zamknięty. Nie możn a w nim odpowiadać.

Do góry Bottom