Uwaga xgd3 flaguje offline !!!!

dawidek295

Xbox One
Xbox One
ale wy macie problemy ja mogę jeszcze grać ale offline
czekamy tylko na nowego abgxa i wypalimy jeszcze raz gry
nowy abgx wyjdzie napewno po premierze dasha;))
nie ma co liczyć na przed premierą dasha;))
 

darmon

Użytkownik
Użytkownik
jestesmy blisko Title update mamy liste plikow do pobrania title update z mediaid XBOX 360 Update Center - Page 2
 

surferj24

Użytkownik
Użytkownik
ponawiam pytanie :
jeżeli nie podłączam sie w ogóle do neta i nigdy nie podłączałem to nie moge mieć tych "cudów" z całymi tymi cichymi aktualkami i nie działającymi grami xgd3 skoro nie mam jak tego pobrać ale czy jest szansa że te pliki są w obrazach gier tych najnowszych czy tego nie wie nikt przynajmniej narazie
 

dawidek295

Xbox One
Xbox One
jestesmy blisko Title update mamy liste plikow do pobrania title update z mediaid XBOX 360 Update Center - Page 2
a co to ten title aupdate czyli dash 14xx z możliwościa odpalania gier xgd3 i ap??
 

darmon

Użytkownik
Użytkownik
tak dawidek295.

wystarczy wpisac wyszukac gre np skyrim
http://www.xbuc.net/?searchString=skyrim

i pobieramy title na cache usb.

jak bedzie sprawdzone to zrobie tutorial
 

Darcik

Użytkownik
Użytkownik
ponawiam pytanie :
jeżeli nie podłączam sie w ogóle do neta i nigdy nie podłączałem to nie moge mieć tych "cudów" z całymi tymi cichymi aktualkami i nie działającymi grami xgd3 skoro nie mam jak tego pobrać ale czy jest szansa że te pliki są w obrazach gier tych najnowszych czy tego nie wie nikt przynajmniej narazie
Teraz nie, tylko miej na uwadze że 'te pliki' aka nowa dae.bin będzie w najnowszym dashu który prędzej czy później trafi do nowych gier na płytach.
 

surferj24

Użytkownik
Użytkownik
Teraz nie, tylko miej na uwadze że 'te pliki' aka nowa dae.bin będzie w najnowszym dashu który prędzej czy później trafi do nowych gier na płytach.
no i o to mi właśnie chodziło, takie tez były moje wnioski z tego co wyczytałem w tym temacie ale tytuł tematu troche myli ponieważ jeżeli gra sie offline to nic sie nie dzie przynajmniej narazie dopoki nie wyjdzie jakas gra z nowym dashem ale do tego czasu zapewne pojawi sie juz nowy abgx wiec narazie maja przesrane ci co graja online :/
 

JaZz

PlayStation 4
Ryżownik
V.I.P
XBOX MANIAK
Użytkownik
Na normalnym dashu też pobobno działa
 

dawidek295

Xbox One
Xbox One
tak dawidek295.

wystarczy wpisac wyszukac gre np skyrim
XBOX 360 Update Center - skyrim

i pobieramy title na cache usb.

jak bedzie sprawdzone to zrobie tutorial
ale jest to plik ingierujący na zaasdzie dasha czy samego obrazu gry??
czy jest możliwa gra online a i raczej tym co mieli szczęscie i mogą grać offline na 13604 nie opłaca się ta zabawa
 

darmon

Użytkownik
Użytkownik
innego wyjscia nie ma title update generuje xgd3 z kazda data jest zmieniana tablica mediaid dlatego tym dobrze mozemy odpalic gre , niewazne ze po cichu zmieniaja ale jest wazna nowa aktualizacja update bo offline bez autoryzacji plyty nie zrobisz update title dlatego pobieramy w ten sposob cache usb odpala bez problemu.jesli pojdzie dobrze to mozemy bez obawy grac online.
 

KojimaPL

Użytkownik
Użytkownik
napiszcie czy działa ta metoda ponieważ nie mam żadnego pendriva pod ręką a jak wgrywam na kartę pamięci i przez adapter chce wrzucić to mi kasuje pliki w folderze cache :/
 

dawidek295

Xbox One
Xbox One
innego wyjscia nie ma title update generuje xgd3 z kazda data jest zmieniana tablica mediaid dlatego tym dobrze mozemy odpalic gre , niewazne ze po cichu zmieniaja ale jest wazna nowa aktualizacja update bo offline bez autoryzacji plyty nie zrobisz update title dlatego pobieramy w ten sposob cache usb odpala bez problemu.jesli pojdzie dobrze to mozemy bez obawy grac online.
a do każdej gry jest inny plik??
i czy c4 miał razcję że abgx poradzi sobie z tym czy coś się pokombinowało??
 

Bazajaytee

V.I.P
V.I.P
Użytkownik
przenoszę
 

martin288

Użytkownik
Użytkownik
[2011-11-17 07:52AM UTC] #fw <skynets> c4eva if ms can update dae anytime it wants does that mean it’s over for modders?
[2011-11-17 07:54AM UTC] #fw <c4eva> skynets:no

2011-11-17 07:44AM UTC] #c4e <c4eva> hello
[2011-11-17 07:53AM UTC] #c4e <c4eva> a solution to the per console ap25 is being worked on, as un-modded boxes are affected, will monitor the situation to see if there is a rollback.

jest nadzieja!!!
 

dawidek295

Xbox One
Xbox One
jest nadzieja nowy abgx
 

sebawro

Użytkownik
Użytkownik
wiadomo kiedy będzie co i jak ? na szczęscie jestem chory i nie grałem na x od wczoraj :D
 

musk47

Świeżak
Świeżak
mi nie chodzi Batman, MW3, gersy, assasin ale za to chodzi BF3 .....
Pytanie moje jest takie czy moge grac w BF3 na live ????
 

dawidek295

Xbox One
Xbox One
Nie można grać online gramy tylko offline
abgx wyjdzie wtedy kiedy wyjdzie nowy dash pewnie bo po co wydawać go wcześniej
 

sebawro

Użytkownik
Użytkownik
kur..de nauczcie się czytać. grasz na własne ryzyko. przeczytaj 2 pierwsze strony pisze odpiać konsole od live
ale nie ciągle te same pytania czy można grać na live

po co wydawać wcześniej? po to żeby można było pograć na live :p
 

Frezer

Użytkownik
Użytkownik
mi nie chodzi Batman, MW3, gersy, assasin ale za to chodzi BF3 .....
Pytanie moje jest takie czy moge grac w BF3 na live ????
lepiej nie graj mi też pare gier chodzi ale wiekszość nie wiec pewnie im dłużej szedzisz na XBL dogrywają ci kolejne ciche chellenge
 

Do góry Bottom