Uzyskiwanie ISO z oryginalnej gry.

Chupston

Użytkownik
Użytkownik
Witam.
Jak uzyskać plik iso z oryginalnej gry?
Gdy robię odczyt alcoholem 120%, to plik zajmuje około 50mb.
Proszę o pomoc.
Z góry mówię, że wiem że można od razu bez włączania komputera w RGH skopiować grę z płyty na dysk, jednak gra jest w formacie xex. Mi zależy na GOD.
 

bld

XBOX MANIAK
XBF
Xbox One
XBOX MANIAK
Użytkownik
Raczej musisz mieć przerobioną nagrywarkę żeby móć przerobić grę na obraz .iso , ale jaka to przeróbka to nie wiem
 

Chupston

Użytkownik
Użytkownik
A czy da się jakoś w ustawieniach FSD zmienić, aby gra kopiowana była w formacie god?
 

dijemex

Użytkownik
Użytkownik
Raczej musisz mieć przerobioną nagrywarkę żeby móć przerobić grę na obraz .iso , ale jaka to przeróbka to nie wiem
Pierdzielisz pan głupoty, wystarczy darmowy program deamon tools w wersji najnowszej. Wkładasz płytę do napędu, odpalasz program, dajesz utwórz obraz dysku i pokazuje Ci się coś takiego.

1. Wybierasz swój napęd.
2. Zaznaczasz prędkość odczytu.
3. Tutaj ważne, wybierasz format iso, domyślnie jest mdx.
Klikasz start i jedziesz, ja tak robiłem z maxem paynem 3.
 

djploki

Użytkownik
Użytkownik
A czy da się jakoś w ustawieniach FSD zmienić, aby gra kopiowana była w formacie god?
Gra się kopiuje w formacie god. Opcja " Wypakuj DVD " w FSD. Aby grę wystartować należy uruchomić na konsoli program Nxe2God. Wtedy gra się pojawi w oryginalnym menu konsoli z którego to można będzie ją uruchomić.
 

djploki

Użytkownik
Użytkownik
Pierdzielisz pan głupoty, wystarczy darmowy program deamon tools w wersji najnowszej. Wkładasz płytę do napędu, odpalasz program, dajesz utwórz obraz dysku i pokazuje Ci się coś takiego.

1. Wybierasz swój napęd.
2. Zaznaczasz prędkość odczytu.
3. Tutaj ważne, wybierasz format iso, domyślnie jest mdx.
Klikasz start i jedziesz, ja tak robiłem z maxem paynem 3.
Zabawny jesteś. Aby można było w ogóle odczytać oryginalny nośnik z Xboxa 360 jest potrzebny napęd ze specjalnym firmware w wersji 0800.
 

bld

XBOX MANIAK
XBF
Xbox One
XBOX MANIAK
Użytkownik
Tak jak napisałem wyżej , tyle to i ja wiem że DT można robić obrazy płyt ale jemu chodziło o to żeby później skopiowac na HDD konsoli chyba , więc głupot nie pisze.
 

Chupston

Użytkownik
Użytkownik
Ok, dzięki panowie. Temat do zamknięcia.
Z tego wszystkiego nawet nie zauważyłem, że z FSD kopiuje się do god, byłem pewny, że do xex. :D
 

-=DEXTER=-

Pomocnik
Pomocnik
Użytkownik
fsd przecież kopiuje do xex. Do god można zrobić instalując grę w oryginalnym dashu a następnie używając programu nxe2god

Wysłane z mojego SM-N9005 przy użyciu Tapatalka
 

Chupston

Użytkownik
Użytkownik
Własnie zauważyłem, miałem już edytować posta. Sorki za to roztargnienie. :/

Poradziłem sobie. Temat do zamknięcia. :)
 

Do góry Bottom