Używana oryginalna fifa.

jafka92

Użytkownik
Użytkownik
Witam serdecznie, mam pytanie odnośnie fify 11, chciałem odkupić używaną fife 11 do gry przez Xbox Live, lecz nie wiem czy jeżeli ktoś przedemną łączył się już z XB Live to czy u mnie na konsoli moze byc problem ? Ze nie podłącze się i nie bede mogł grac?
 

Bossi

Użytkownik
Użytkownik
Na ostatniej stronie książeczki dołączonej do gry masz kod (internetowy paszport). Jeżeli został on zarejestrowany to nie zagrasz na Live. Internetowy paszport możesz także kupić za punkty MSP (chyba 800).
 

TheDarkKnight

Użytkownik
Użytkownik
Albo na Allegro możesz kupić za kilkanaście złotych ;)
 

bartekks

Użytkownik
Użytkownik
Albo pytać każdego sprzedawcy czy kod zużyty? Ja tak robiłem i znalazłem. 2 tygodnie temu kupiłem za 100zł łącznie z przesyłką.
 

mati3410

Użytkownik
Użytkownik
Nie da rady jak ten ktoś użył kodu seryjnego z ostatniej strony książeczki dołączonej do gry. Najlepiej kupić nową już nie kosztuje wiele
 

bartekks

Użytkownik
Użytkownik
Co nie da ra rady? Po prostu trzeba pytać, mi się udało i kupiłem sporo taniej
 

Trybex

Użytkownik
Użytkownik
100 zł z przesyłką to znowu nie tak dużo taniej, biorąc pod uwagę, to że w sklepach typu MediaMarkt czy Saturn w dniu premiery (i nawet przed!) kosztowała 119zł (Wersja PC 99zł)
 

messi10

Użytkownik
Użytkownik
teraz fifa 11 na xboxa z taniała więc się nie opłaca odkupować używanej a dodatkowo masz kod
 

crash5

Użytkownik
Użytkownik
Jak dobrze było rzucić fajki. Idę do sklepu , biorę z półki i koniec , mam nówkę w foli z online passem. A nie wyliczanka co wieczór albo co tydzień --> Hmmm ile na gry , ile na fajki , cholera starczy czy nie? Sorry za OFFTOP :D :)
 

Do góry Bottom