Używany X360 - czy warto ?

kelesky

Użytkownik
Użytkownik
Świeżak
Jak w tytule. Czy warto pchać się z używane konsole np z OLX ;) nie wspominam o tych z lombardów bo to totalna ściema.
 

Onicniepytaj

Ryżownik
Ryżownik
Xbox One
Użytkownik
Zero informacji jaka używka. Jaki model itp itd.

Więc odpowiedź ogólna NIE warto.
 

kelesky

Użytkownik
Użytkownik
Świeżak
Po prostu pytam o używane konsole ;) jak już głebiej by pytać to Slimka ;)
 

pstragu

Użytkownik
Użytkownik
Świeżak
Oczywiście że warto, oszczędzasz pieniądze, jednak wszystko zależy od stanu sprzętu. Moim zdaniem bez sensu jest kupować nówkę sztukę konsole poprzedniej generacji ale to tylko moje zdanie.
 

akir

Xbox One
Xbox One
V.I.P
Pomocnik
Użytkownik
PSforum.pl
Po prostu pytam o używane konsole ;) jak już głebiej by pytać to Slimka ;)
My sprzedawcy sprzedajemy używki i dajemy gwarancję na sprzęt.

Wysłane z mojego SM-N7505 przy użyciu Tapatalka
 

kelesky

Użytkownik
Użytkownik
Świeżak
My sprzedawcy sprzedajemy używki i dajemy gwarancję na sprzęt.

Wysłane z mojego SM-N7505 przy użyciu Tapatalka
Ile jest gwarancji u Pana ? Ja się boje przy używkach że była grzebana a nie wspomina o tym właściciel :)
 

akir

Xbox One
Xbox One
V.I.P
Pomocnik
Użytkownik
PSforum.pl
ja tylko przerobione sprzedaje
6m na konsole

Wysłane z mojego SM-N7505 przy użyciu Tapatalka
 

kelesky

Użytkownik
Użytkownik
Świeżak
ja tylko przerobione sprzedaje
6m na konsole

Wysłane z mojego SM-N7505 przy użyciu Tapatalka
przeróbka mnie nie interesuje niestety. Jednak jest ryzyko przy zakupie używanej prawda ?
 

akir

Xbox One
Xbox One
V.I.P
Pomocnik
Użytkownik
PSforum.pl
konsola ma plombe to nie była nigdy otwierana.

Wysłane z mojego SM-N7505 przy użyciu Tapatalka
 

o M a c z 0 S

Xbox One
Xbox One
Użytkownik
konsola ma plombe to nie była nigdy otwierana.

Wysłane z mojego SM-N7505 przy użyciu Tapatalka
He no moja stara 360 miała plombę i wyglądało jakby nigdy nie była otwierana, a miała LT i kiedyś wymieniany laser, wystarczy wiedzieć jak otwierać, więc czy plomba jest czy jej nie ma, nie znaczy to że konsola nie była nigdy otwierana.
 

kelesky

Użytkownik
Użytkownik
Świeżak
bo kupie nowego za 650 zł bo tyle chce przeznaczyć kasy ale musze dokupić wtedy dysk no i gry. A używanego za taką cene bym wyrwał z grami i wgl wszystkim :p Ale się obawiam że ktoś w nim grzebał albo nie wspomina o czymś takim czy był serwisowany. ew. pojechać do kogoś i sprawdzić :) oblukać go.
 

michal9125

Użytkownik
Użytkownik
A ten sklep?

http://robson.pl/produkty,konsole,65.html

Chyba kiedyś kupowałem od nich x360 jasper tyle ze przez alledrogo. 3 miesiące gwarancji dają.

Ps. Zeby nie było nie reklamuje ich tylko chce pomoc.


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
 

akir

Xbox One
Xbox One
V.I.P
Pomocnik
Użytkownik
PSforum.pl
He no moja stara 360 miała plombę i wyglądało jakby nigdy nie była otwierana, a miała LT i kiedyś wymieniany laser, wystarczy wiedzieć jak otwierać, więc czy plomba jest czy jej nie ma, nie znaczy to że konsola nie była nigdy otwierana.
ja pisze tylko o slimie. grubasa to zawsze robiło się bez naruszenia plomb

Wysłane z mojego SM-N7505 przy użyciu Tapatalka
 

Shorty92

Użytkownik
Użytkownik
Świeżak
dobra używka nie jest zła ;) jeśli nie wymagasz zbyt wiele i po porstu chcesz grać to zakup używki jest rozsądny chociazby pod względem finanosowym, osobiście miałem kilka i sprawowały się nieźle, pytanie czy chcesz przeróbkę czy nie - to tez ważna kwestia ale już indywidualna.
 

kuleczka91

Dziewczyna
Dziewczyna
Xbox One
Pomocnik
XBOX MANIAK
Użytkownik
bo kupie nowego za 650 zł bo tyle chce przeznaczyć kasy ale musze dokupić wtedy dysk no i gry. A używanego za taką cene bym wyrwał z grami i wgl wszystkim :p Ale się obawiam że ktoś w nim grzebał albo nie wspomina o czymś takim czy był serwisowany. ew. pojechać do kogoś i sprawdzić :) oblukać go.
Jeżeli był w naprawie to jest na konsoli naklejka Service Date :p ja tam kupiłam nowego, 2 lata gwarancji i zero przejmowania się czymkolwiek. Z czasem dokupiłam dysk 320GB i luz. Konsola chodzi do teraz, tyle, że ma lekko po gwarancji, ale jest to slim i żadnej awarii nie miałam i problemów ;)
 

kelesky

Użytkownik
Użytkownik
Świeżak
dobra używka nie jest zła ;) jeśli nie wymagasz zbyt wiele i po porstu chcesz grać to zakup używki jest rozsądny chociazby pod względem finanosowym, osobiście miałem kilka i sprawowały się nieźle, pytanie czy chcesz przeróbkę czy nie - to tez ważna kwestia ale już indywidualna.
nie przerobke. mysle ze kupie nową zeby miec pewność na 2 lata. a gry i dysk jakos sie dokupi ;D
 

Do góry Bottom