V-Rally 4 na konkretnym zwiastunie. Twórcy pokazują pierwsze dyscypliny

-=SETH=-

-= XBOX GOD =-
Członek Załogi
Administrator
Super Moderator
Xbox One
V.I.P
Pomocnik
XBOX MANIAK
Game Master
Liga XboxForum.pl
Achievement Hunter
PSforum.pl
#1


Kylotonn Entertainment dość niespodziewanie zaprezentowało światu V-Rally 4, które w kolejnych tygodniach nie otrzymało tony zwiastunów przepełnionych informacjami. Na szczęście gra żyje, a wydawca wraz z producentem rozpoczynają kampanię marketingową.

V-Rally 4 jeszcze we wrześniu trafi na PlayStation 4, Xboksa One oraz komputery osobiste, a w późniejszym terminie tytuł będzie dostępny na Nintendo Switcha. Nie jestem pewien, czy jest to dobry moment na publikacje tej produkcji, jednak najwidoczniej wydawca jest pewny gry, która będzie rywalizować z wieloma wielkimi pozycjami datowanymi na ten miesiąc.


Kylotonn Entertainment prezentuje dzisiaj dwie z pięciu dyscyplin, czy też raczej typów wyścigów, w których weźmiemy udział podczas rozgrywki w V-Rally 4. Autorzy zaoferują graczom rywalizację crossroadową oraz zmagania buggy.

To oczywiście dopiero początek, ponieważ w grze znajdą się jeszcze rajdy (od Afryki po Japonii po trudnych trasach i w ekstremalnych warunkach), Extreme-Khana (drift na torach z przeszkodami) oraz Hillclimb (znany jako „wspinaczka górska”, rywalizacja na trasie podjazdowej).

Deweloperzy powinni w najbliższym czasie przedstawić wszystkie konkrety dotyczące gry, więc pewnie na E3 zobaczymy dłuższy gameplay, który pozwoli odpowiedzieć na pytanie – czy warto było tyle lat czekać na nową odsłonę V-Rally?

 

Do góry Bottom