Verbatim DVD + R DL 8x

Z0M0

Użytkownik
Użytkownik
Więc mam płytkę Verbatim DVD + R Dl 8x Z jaką prędkoscią nagrac na nią grę bo przeważnie miałem 2.4x i nagrywałem z tą prędkościąa teraz mam tą 8x więc ??

@down

OK spróbuję i proszę też innych o wypowiedzi :)

@downdown
Będę Fable II nagrywac i chodzi mi o to żeby po prostu działało
 

offtopic

Użytkownik
Użytkownik
Odp: Verbatim DVD + R DL 8x

Nagraj 4x i powinno być ok ;)
 

Salzgitter

Użytkownik
Użytkownik
Odp: Verbatim DVD + R DL 8x

to zalezy jaka gre chcesz nagrac jak bedziesh gta 4 nagrywac to lepiej 2,4x bo jak nagrasz 4x to nie bedzie dzialac tak zdupily mi sie 3 plytki verbatima :mad:
 

Z0M0

Użytkownik
Użytkownik
Odp: Verbatim DVD + R DL 8x

To moje sot. pyt. :p
Jeśli na płytę Verbatim DVD + R DL 8x nagram grę z prędkością 2.4x to wszystko nagra się bez problemu i będzie działa ??

@down
aha to spoko a tak po za tym to ja zawsze mam 2.4x ale teraz musiałem 1 kupic i była tylko 8x
 

Andrewww1991

Użytkownik
Użytkownik
Odp: Verbatim DVD + R DL 8x

Tak nie będzie żadnego problemu. Ja też mam te płytki i wypalam je 2,4x i nie ma problemu.

Są do kupienia również Verbatim 2,4x jeśli Ci 8x nie pasuje. Nie różnią się ceną. ::)
 

matisko

Użytkownik
Użytkownik
Odp: Verbatim DVD + R DL 8x

Ja mam płytki 8x i nagrywam 2,4x i żadnego problemu nie ma :)
 

wojciech10

Użytkownik
Użytkownik
Odp: Verbatim DVD + R DL 8x

Ja też używam tych płytek a nagrywam z v=2x :D i wszystko śmiga pięknie aż miło.

I taki mały off top 8) Dziś wpadłem do sklepu po kolejne płytki i się pytam po ile sprzedają? A facet mi mówi że po 1.2 zł ;), kupiłem 10 a dobrze wiedziałem że powinny być po 4,5 zł około ale że nie zorientowany w temacie sprzedawca to zysk mój jest ;D
 

Do góry Bottom