Verbatim - nie mogę zmienić prędkości nagrywania:(

marine_boy

Świeżak
Świeżak
Kupiłem na allegro płyty verbatim dvd+r dl 8x. I teraz jak w ImgBurn nagrywam to nie mogę zmienić prędkości nagrywania na 2x, bo program pokazuje w informacjach o nośniku że "Supported write speeds" czy coś takiego, że minimalna jest 4x. Nagrałem z tą prędkością Forze 3 i normalnie się włącza, ale nie startuje ten pierwszy wyścig :/ Da się coś z tą prędkością zrobić czy nie bardzo?? Pozdrawiam.
 

Daniel1979

Użytkownik
Użytkownik
Nigdy nie nagrywałem ImgBurn , nie znam się. Nagrywam ClonemCD , więc może zmień program do nagrywania.
 

marine_boy

Świeżak
Świeżak
No spoko spróbuję:)
 

ustach

Użytkownik
Użytkownik
Siema
To normalne. U mnie też tak jest. Wszystkie śmigały bez problemu na x4
 

h-y-d-e

Użytkownik
Użytkownik
Skoro producent płyty z udziałem producenta nagrywarki zablokowali niską prędkośc to pewnie mieli powody - znaczy nagrało by się gorzej :)
 

marine_boy

Świeżak
Świeżak
CloneCD też nagrywa z prędkością 4x, zatem pewnie macie rację, ale jak wytłumaczyć fakt, że Forza nie chce działać w ABGX'ie było wszystko na zielono :/
 

adam372

Użytkownik
Użytkownik
Spokojnie nagrywaj x4. Gry normalnie chodzą. Jeżeli nie to błąd fizyczny płyty bądź zły obraz. Bardzo rzadko się zdarza żeby źle wypaliło (chyba że nagrywarka się sypie to co innego)
 

marine_boy

Świeżak
Świeżak
No i nic nagrałem płytę CloneCD i lipa nie działa. W tym samym miejscu, więc pewnie to obraz. Chyba załudnie przyjąłem zielony wynik z abgx'a. No nic ściągnę jeszcze raz. Dwie płyty szlag trafił :/
 

Qazimodo

Użytkownik
Użytkownik
podczas nagrywania nie baw sie kompem nie googluj ,nie ściągaj torrentów i nie uzywaj GG
poprostu włacz nagrywanie i idx na lody :p
nie rób tez defragmentacji dysku i nie skanuj antyvirusem ....
 

marine_boy

Świeżak
Świeżak
Podczas nagrywania pierwszej i później drugiej płyty komputer na którym nagrywałem płytę był nie ruszany uruchomiony był tylko ImgBurn lub za drugim razem CloneCD. Sądzę, że to jednak obraz, ale dlaczego przecież ABGX dał zielony wynik, wszędzie, wszystko na zielono... więc nie wiem o co chodzi, ale chyba ściągnę jeszcze raz i nagram, jak wtedy nie zadziała to już nie wiem o co chodzi:/
 

pobier

Użytkownik
Użytkownik
Kolego, napewno wina obrazu. Nie marnuj płyt, najlepiej ściągnij inny obraz gry bo szkoda czasu i nerwów. Jeśli wszystko na zielono i nie działa, to wszystko jasne że wina polega na obrazie.
 

adam372

Użytkownik
Użytkownik
No i nic nagrałem płytę CloneCD i lipa nie działa. W tym samym miejscu, więc pewnie to obraz. Chyba załudnie przyjąłem zielony wynik z abgx'a. No nic ściągnę jeszcze raz. Dwie płyty szlag trafił :/
Podaj w którym miejscu (ile % nagrywania) występuje problem. Jak w ~50% to nagrywarka może nie radzić sobie ze zmianą warstwy, wtedy obraz nie ma nic do rzeczy :D
 

krisr77

Pomocnik
Pomocnik
Użytkownik
Kolego, napewno wina obrazu. Nie marnuj płyt, najlepiej ściągnij inny obraz gry bo szkoda czasu i nerwów. Jeśli wszystko na zielono i nie działa, to wszystko jasne że wina polega na obrazie.
napewno to nie wina obrazu
 

Kanister

Świeżak
Świeżak
Panowie i Panie, mam ten sam problem. Nie wiem ile już płyt zmarnowałem na Assasina.
 

AHC

Użytkownik
Użytkownik
Panie i Panowie wszystkie wasze problemy z nagrywaniem gier można rozwiązać w trzech prostych krokach :)

Po pierwsze [zakup Nagrywarki Liteon iHas seria B ]:
NAGRYWARKA DVD Lite-On IHAS124-04B BLACK SATA (2832815460) - Allegro.pl - Więcej niż aukcje. Najlepsze oferty na największej platformie handlowej.
Po drugie [ Flash nagrywarki pod odpowiedni wybrany nośnik ]:
http://xboxforum.pl/ihas-241/tutorial-ixtreme-burner-max-flash-lite-on-ihas-rew-b-pod-kazdy-nosnik-dvd-dl-145119/
Po trzecie [ Zakup płytek :p ]:
ESPERANZA DVD+R DL 8.5GB 10szt + MARKER Wys GRATIS (2813732714) - Allegro.pl - Więcej niż aukcje. Najlepsze oferty na największej platformie handlowej.

Z powyższym zestawem nic tylko nagrywać i grać :)

Pozdrawiam
ahc !
 

Do góry Bottom