Vga dzwięk Przejścówka Rca jack podłączona pod wejście mikrofonowe

auron123

Użytkownik
Użytkownik
Czy będzie jakiś problem jak podłącze tą przejściówką

do wejścia mikrofonowego w komputerze to czy otrzymam dźwięk i czy coś może się stać karcie dźwiękowej ?
 

obcy33

Użytkownik
Użytkownik
Czy będzie jakiś problem jak podłącze tą przejściówką

do wejścia mikrofonowego w komputerze to czy otrzymam dźwięk i czy coś może się stać karcie dźwiękowej ?
a po co chcesz podłączać pod mikrofon? chcesz otrzymać dźwięk na kompie? kiedyś coś tak próbowałem zrobić ale nie zdało egzaminu...
 

auron123

Użytkownik
Użytkownik
Heh no trudno bo ja w mieście nie moge kupić tej potrzebnej końcówki aby podłączyć głośniki do x'a
 

obcy33

Użytkownik
Użytkownik
Heh no trudno bo ja w mieście nie moge kupić tej potrzebnej końcówki aby podłączyć głośniki do x'a
allegro? :)
 

auron123

Użytkownik
Użytkownik
Na allegro mi konto zablokowali i nikt nie chce mi sprzedać tego badziewia sprzedać ^^
 

obcy33

Użytkownik
Użytkownik
Na allegro mi konto zablokowali i nikt nie chce mi sprzedać tego badziewia sprzedać ^^
no to mieszkasz w mieście i nie wiesz gdzie można kupić coś takiego?
 

auron123

Użytkownik
Użytkownik
Miasto pfff chyba raczej tylko z definicji . Żagań to zadupie i w żadnym markecie elektronicznym i komputerowym tego nie ma
 

Piri

V.I.P
V.I.P
Użytkownik
Jak to nie zdało egzaminu ? Co wy ludzie dajecie ? Jak sie dobrze podłączy to musi działać tyle ze komputer musi być włączony

A karcie dzwiekowej w 100% nic sie nie stanie
 

auron123

Użytkownik
Użytkownik
Dziś zobaczymy a komp i tak będzie włączony bo będę gry ściągał .... Jak będzie działać to dzięki temat do zamknięcia ^^
 

Brouli

Użytkownik
Użytkownik
ja tak mam podłączone i że mam 1 monitor nie sprawia mi problemu gra a gdy ktoś chce sie skontaktować np rzez gg odrazu słysze i moge przełączyć:)
 

auron123

Użytkownik
Użytkownik
dzięki chłopaki wszystko działa jak należy
 

Do góry Bottom