Video Games Awards 2009 - oddaj głos na swoich faworytów

Status
Temat zamknięty. Nie możn a w nim odpowiadać.

tijs18

Użytkownik
Użytkownik
Tak jak w temacie, zapraszam wszystkich bardzo serdecznie do wzięcia udziału w tym głosowaniu, w końcu trzeba wspierać tytuły przy, których najlepiej bawiliśmy się w tym roku :) Link poniżej

VGA 2009 | Game Trailers & Videos | GameTrailers.com
 

eekz

Użytkownik
Użytkownik
no i zgaduj zgadula co jest fajniejsze - batman, czy MW2 :|
Wiadomo, że MW2 wygra, więc dla samego docenienia twórców dam głos na batmana :eek:
 

tijs18

Użytkownik
Użytkownik
no i zgaduj zgadula co jest fajniejsze - batman, czy MW2 :|
Wiadomo, że MW2 wygra, więc dla samego docenienia twórców dam głos na batmana :eek:
mam nadzieję, że nie :) MW2 to bardzo dobra gra ale 'oskryptowana" akcja na 5 godzinn rozgrywki nie czyni z tego tytułu gry roku.

Ja wahałem się między gackiem, a assassin'em :) i z sentymentu do Mr. J'eja zagłosowałem na tego pierwszego:)
 

Fennixs

Użytkownik
Użytkownik
ja wypełniłem całe i wydaje mi się że wygra MW2 bo często jest w ankiecie
 

eekz

Użytkownik
Użytkownik
No ja mam cichą nadzieję, że jakąkolwiek nagrodę dostanie Brutal Legend, bo gra wg. mnie jest boska. Bardzo krótka, ale zarąbista :]
A co do wygranych to tak jak wspomniał mój przedmówca - MW2 na bank coś zdobędzie, bo jest nominowana w wielu kategoriach.
 

wojtas74

Użytkownik
Użytkownik
ta MW2 ma murowaną jakąś nagrode nawet nie ździwił bym sie jakby wygrała gre roku ;] bo wkońcu według wielu jest najbardziej oczekiwaną i najlepszą grą roku, a wracając do tematu to dałem głos na batmana
 

maroko freestyle

Użytkownik
Użytkownik
MW2 nie zasługuje na grę roku, wypełniłem wszystko :D
 

KuBeK221

Świeżak
Świeżak
NBA 2k10 best team sports game! MW2 pewnie w przynajmniej dwóch kategoriach wygra. Mam nadzieję, że przynajmniej jedną kategorię wygra Brutal Legend bo to naprawdę godna zauwarzenia gra ;]
 

Staroch

Użytkownik
Użytkownik
tez zaglosowalem. MW II i AC II napewno wygraja w przynajmniej jednej kategori jak tak patrze to nie ma za duzych rywali. i jeszcze batman ! a czemu call of juralez nie ma.. hmm wolverine origins tez dobra giera !
 

maroko freestyle

Użytkownik
Użytkownik
a czemu nie ma tam PES'a ? czyżby Fifa go zgniotła?
 

Darth Vader

Użytkownik
Użytkownik
MW 2 to pewniak, ale mam nadzieje ze Batman tez cos zdobędzie.
 
Status
Temat zamknięty. Nie możn a w nim odpowiadać.

Do góry Bottom