• Z dniem 8/11/18 została zmieniona zasada pisania postów w dziale Gry Xbox One oraz Gry Xbox 360, w temacie gry można wyrażać swoje opinie na dany tytuł, opisywać swoje problemy z grą, prosić o wskazówki przejścia danego poziomu itp. Link do ogłoszenia

Viking: Battle for Asgard

asq1994

Użytkownik
Użytkownik
Jestem w pierwszej misji i sie zaciołem kompletnie niewiem co trzeba zrobić :'( Zgóry dzięki za odpowiedź :)

misiek8

Użytkownik
Użytkownik
Odp: Viking: Battle for Asgard

asq1994 napisał:
Jestem w pierwszej misji i sie zaciołem kompletnie niewiem co trzeba zrobić :'( Zgóry dzięki za odpowiedź :)
Dobrze,ze dokladnie opisales w ktorym miejscu masz problem...to strasznie ulatwi sprawe tym ktorzy zechcieliby pomoc ::)
Napisz dokladnie co,gdzie i jak.
Z drugiej strony to zaiste fascynujace jak mozna sie zaciac w grze pokroju Viking.

zaku666

Użytkownik
Użytkownik

nacisnij na padzie przycisk BACK i tam pokaze ci sie mapa gdzie sa rozne lokacje, najezdzaj na kolka i tam bedzie ci mowic co to za miejsce i czy musisz cos tam zrobic. czesto musisz z kims pogadac w 1 miescie sa to chyba 3 osoby sa one na radarze oznaczone zielonym kuleczkiem. mam nadzieje ze cos pomoglem ;) :p

jigga

Użytkownik
Użytkownik
Świeżak

Na początku najlepiej uwolnić żołnierzy z plaży. Później jak wychodzisz z plaży to idziesz w lewo i wychodzisz przez bramę i leziesz tam gdzie pokazuje mapa. Przygotuj się bo będziesz miał trochę zabawy w walce :)
Później trzeba uwolnić żołnierzy z klatki, ale nie wiem gdzie właściwie jesteś.

jigga

Użytkownik
Użytkownik
Świeżak

Musisz iść pogadać z gościem przy plaży chyba(zołnierz) i później będziesz mógł wyjśc bramą, które jest bodajże wprawy górnym rogu miasta.

cwkmail

Świeżak
Świeżak

Podłączam sie do tematu. Założe się, że rozwiązanie będzie bezdennie proste, ale nie moge za cholerę opuścić mostu (to jest 1 akt, przeszedlem jaskinie, wytłukłem wszystkich przy moście, wszedłem na górę po winorośli, zabiłem tych idiotów u góry i nie wiem co dalej.. nie moge wyczaić żadnego systemu na opuszczenie mostu, przyglądałem się chyba z godzinę różnym opcjom i nic.. próbowałem nawet toporkami rzucać w te liny i dupa). Nie wchodzę za często na to forum, więc proszę uprzejmie osobę, która zna odpowiedź o maila na adres cwkmail(at)o2.pl informującego o rozwiązaniu. Będę mega wdzięczny :)

dodo

Użytkownik
Użytkownik

Jesteś po drugiej stronie ? Wszedłeś na górę > Zabiłeś 2 gości z tarczami w pokoju od wieżyczek mostu ? To w tym samym pokoju jest kołowrotek który otwiera most.

cwkmail

Świeżak
Świeżak

Dzieki, juz dzis sam znalazlem rozwiazanie :p chodzilo o to, ze nie zauwazylem dziury w dachu :p teraz jestem w drugim akcie, ale na dzis starczy grania :p

sebul

Użytkownik
Użytkownik

Problem w Viking

Jestem na pierwszej wyspie ,zrobie juzprawie wszystko , tylko nie mgoe dojsc ,jak mam naladowac amulet smoka ? Moi nie chca isc na ta baza a jak podchodze pod sciane drewniana kolo tego teleporta czy czegos to nie laduje sie . Pisze mi abym uzyl seething ,ale co to jest i jak sie tego uzywa ?

zaku666

Użytkownik
Użytkownik

sebul napisał:
Problem w Viking

Jestem na pierwszej wyspie ,zrobie juzprawie wszystko , tylko nie mgoe dojsc ,jak mam naladowac amulet smoka ? Moi nie chca isc na ta baza a jak podchodze pod sciane drewniana kolo tego teleporta czy czegos to nie laduje sie . Pisze mi abym uzyl seething ,ale co to jest i jak sie tego uzywa ?
dlaczego napisales w 2 tematach tego samego posta? masz odpowiedz w 2gim temacie o Viking battle fot asgard...

kuszy

Użytkownik
Użytkownik
Świeżak

Nie wiem jak mam zdobyć część kamienia na drugiej mapie bo jestem w Guerilla Camp i pisze mi żebym poszedł do jakiegoś kolesia co nazywa się Harbinger,ale nie wiem gdzie on jest. POMOCY

edit
Jestem na 3 mapie i nie wiem jak mam dotrzeć do Shaman Cave.Pomocy

kuva

Banned
Użytkownik

Ja się zawiesiłem w drugim świecie mam do wyboru:
1)rozwalenie baraków gdzie nie mam pojęcia jak to zrobić bo non-stop wychodzą przeciwnicy z portalu

2)w dolnym prawym rogu jest niby broń która ma mi pomóc w przyszłości ale nie mogę się tam dostać bo brama jest zamknięta i nie wiem skąd klucz wziąć

3)obok baraków mam do zdobycia jakiegoś miasta ale zanim będę mógł zrobić to zadanie muszę podbić baraki :mad:

Ktoś wie jak mi pomóc ??? po obszedłem cały teren jaki mogłem w tym momencie i nic nie znalazłem a w ekwipunku mam materiały wybuchowe ale też ich nie mogę jak narazie nigdzie użyć widocznie później będą mi one potrzebne

Z góry dzięki :)

misiek8

Użytkownik
Użytkownik

KuvA napisał:
Ja się zawiesiłem w drugim świecie mam do wyboru:
1)rozwalenie baraków gdzie nie mam pojęcia jak to zrobić bo non-stop wychodzą przeciwnicy z portalu

2)w dolnym prawym rogu jest niby broń która ma mi pomóc w przyszłości ale nie mogę się tam dostać bo brama jest zamknięta i nie wiem skąd klucz wziąć
ad1.Przechodzisz po moscie,na wprost masz portal,po prawej baraki.Idziesz pod baraki,rozwalasz z 2 gosci,wchodzisz na baraki i przez dach wrzucasz lad.wybuchowy(wciskajac B albo A)
ad2.Gra w odpowiednim momencie sama Cie tam zaprowadzi,nie boj nic.

Link ukryty dla gości, zaloguj się lub zarejestruj na forum.

Nie wiem jak tak liniowa gra jak viking moze sprawiac komus trudnosci,no wybaczcie...
Zamieszczam poradnik,jak juz z nim ktops nie da rade to juz nie wiem...niech sprzeda xboxa...

kuva

Banned
Użytkownik

AAAAAAAAAAAA takie baty a ja non stop przy tym portalu coś próbowałem ale ze mnie LOL spróbuję i się odezwę na priv czy mi się udało żeby nie robić spamu z resztą już sobie poradzę a czemu ludzie mogą mieć problemy z nią??

Bo od samego początku zero tutoriala , gracz nagle jest wypuszczony na duży teren gdzie nie wie co i jak , w ogóle na początku ciężko połapać się w grze nawet jak się coś zdobędzie to też nie wiesz gdzie to użyć z początku i na koniec dodam że interfejs zadań , ekwipunku , itp. aż od razu każdy wie o co kaman

misiek8

Użytkownik
Użytkownik

Mysle,za poradnik pomoze wszyskim strudzonym vikingom:)

asq1994

Użytkownik
Użytkownik

Pytanie:

Mam do odblokowania ostatnie miasto na pierwszym świecie a mianowicie niewiem co trzeba zrobić by uwolnić swoich gości. Gdy wchodze do tego mini miasta to wychodzi taki gośc z palącą się czaszką i niewiem co trzeba zrobić.
Pomocy.

bodegas

Świeżak
Świeżak

witam!!
mam maly proble z przejsciem tej gry wiec...

zdaje sobie sprawe ze to dopiero poczatek gry ale jakos nie daje sobie z tym rady wiec prosze o wyrozumialosc

jestem na etapie jak juz pisalem j.w wioska wroga duza ich ilosc lucznicy goscie z mieczami i obok znajduje sie most zwodzony wyzej obuz wroga w srodku jest paru moich ziomkow przykutych do pala przed brama stoi dwoch gosc z tarczami i nie wiem co mam zrobic jest ich tam stanowczo za duzo zbym mogl sam pokonac nawet jak dobiegne do moich kolegow to nie moge ich uwolnic ...

wiec prosze was o rade jak mam to przesc z gory dziekuje !!

Pozd.

misiek8

Użytkownik
Użytkownik

Cholera...parę postow wyżej masz poradnik-nawet tego nie chce Ci sie przeczytać?!

Do góry