Viking: Battle for Asgard

asq1994

Użytkownik
Użytkownik
Jestem w pierwszej misji i sie zaciołem kompletnie niewiem co trzeba zrobić :'( Zgóry dzięki za odpowiedź :)
 

misiek8

Użytkownik
Użytkownik
Odp: Viking: Battle for Asgard

asq1994 napisał:
Jestem w pierwszej misji i sie zaciołem kompletnie niewiem co trzeba zrobić :'( Zgóry dzięki za odpowiedź :)
Dobrze,ze dokladnie opisales w ktorym miejscu masz problem...to strasznie ulatwi sprawe tym ktorzy zechcieliby pomoc ::)
Napisz dokladnie co,gdzie i jak.
Z drugiej strony to zaiste fascynujace jak mozna sie zaciac w grze pokroju Viking.
 

zaku666

Użytkownik
Użytkownik
Odp: Viking: Battle for Asgard

nacisnij na padzie przycisk BACK i tam pokaze ci sie mapa gdzie sa rozne lokacje, najezdzaj na kolka i tam bedzie ci mowic co to za miejsce i czy musisz cos tam zrobic. czesto musisz z kims pogadac w 1 miescie sa to chyba 3 osoby sa one na radarze oznaczone zielonym kuleczkiem. mam nadzieje ze cos pomoglem ;) :p
 

jigga

Użytkownik
Użytkownik
Świeżak
Odp: Viking: Battle for Asgard

Na początku najlepiej uwolnić żołnierzy z plaży. Później jak wychodzisz z plaży to idziesz w lewo i wychodzisz przez bramę i leziesz tam gdzie pokazuje mapa. Przygotuj się bo będziesz miał trochę zabawy w walce :)
Później trzeba uwolnić żołnierzy z klatki, ale nie wiem gdzie właściwie jesteś.
 

asq1994

Użytkownik
Użytkownik
Odp: Viking: Battle for Asgard

Żołeniezy uwolniłem z plarzy i dalej niewiem co trzeba zrobić
 

jigga

Użytkownik
Użytkownik
Świeżak
Odp: Viking: Battle for Asgard

Musisz iść pogadać z gościem przy plaży chyba(zołnierz) i później będziesz mógł wyjśc bramą, które jest bodajże wprawy górnym rogu miasta.
 

cwkmail

Świeżak
Świeżak
Odp: Viking: Battle for Asgard

Podłączam sie do tematu. Założe się, że rozwiązanie będzie bezdennie proste, ale nie moge za cholerę opuścić mostu (to jest 1 akt, przeszedlem jaskinie, wytłukłem wszystkich przy moście, wszedłem na górę po winorośli, zabiłem tych idiotów u góry i nie wiem co dalej.. nie moge wyczaić żadnego systemu na opuszczenie mostu, przyglądałem się chyba z godzinę różnym opcjom i nic.. próbowałem nawet toporkami rzucać w te liny i dupa). Nie wchodzę za często na to forum, więc proszę uprzejmie osobę, która zna odpowiedź o maila na adres cwkmail(at)o2.pl informującego o rozwiązaniu. Będę mega wdzięczny :)
 

dodo

Użytkownik
Użytkownik
Odp: Viking: Battle for Asgard

Jesteś po drugiej stronie ? Wszedłeś na górę > Zabiłeś 2 gości z tarczami w pokoju od wieżyczek mostu ? To w tym samym pokoju jest kołowrotek który otwiera most.
 

cwkmail

Świeżak
Świeżak
Odp: Viking: Battle for Asgard

Dzieki, juz dzis sam znalazlem rozwiazanie :p chodzilo o to, ze nie zauwazylem dziury w dachu :p teraz jestem w drugim akcie, ale na dzis starczy grania :p
 

sebul

Użytkownik
Użytkownik
Odp: Viking: Battle for Asgard

Problem w Viking

Jestem na pierwszej wyspie ,zrobie juzprawie wszystko , tylko nie mgoe dojsc ,jak mam naladowac amulet smoka ? Moi nie chca isc na ta baza a jak podchodze pod sciane drewniana kolo tego teleporta czy czegos to nie laduje sie . Pisze mi abym uzyl seething ,ale co to jest i jak sie tego uzywa ?
 

zaku666

Użytkownik
Użytkownik
Odp: Viking: Battle for Asgard

sebul napisał:
Problem w Viking

Jestem na pierwszej wyspie ,zrobie juzprawie wszystko , tylko nie mgoe dojsc ,jak mam naladowac amulet smoka ? Moi nie chca isc na ta baza a jak podchodze pod sciane drewniana kolo tego teleporta czy czegos to nie laduje sie . Pisze mi abym uzyl seething ,ale co to jest i jak sie tego uzywa ?
dlaczego napisales w 2 tematach tego samego posta? masz odpowiedz w 2gim temacie o Viking battle fot asgard...
 

kuszy

Użytkownik
Użytkownik
Świeżak
Odp: Viking: Battle for Asgard

Nie wiem jak mam zdobyć część kamienia na drugiej mapie bo jestem w Guerilla Camp i pisze mi żebym poszedł do jakiegoś kolesia co nazywa się Harbinger,ale nie wiem gdzie on jest. POMOCY

edit
Jestem na 3 mapie i nie wiem jak mam dotrzeć do Shaman Cave.Pomocy
 

kuva

Banned
Użytkownik
Odp: Viking: Battle for Asgard

Ja się zawiesiłem w drugim świecie mam do wyboru:
1)rozwalenie baraków gdzie nie mam pojęcia jak to zrobić bo non-stop wychodzą przeciwnicy z portalu

2)w dolnym prawym rogu jest niby broń która ma mi pomóc w przyszłości ale nie mogę się tam dostać bo brama jest zamknięta i nie wiem skąd klucz wziąć

3)obok baraków mam do zdobycia jakiegoś miasta ale zanim będę mógł zrobić to zadanie muszę podbić baraki :mad:

Ktoś wie jak mi pomóc ??? po obszedłem cały teren jaki mogłem w tym momencie i nic nie znalazłem a w ekwipunku mam materiały wybuchowe ale też ich nie mogę jak narazie nigdzie użyć widocznie później będą mi one potrzebne

Z góry dzięki :)
 

misiek8

Użytkownik
Użytkownik
Odp: Viking: Battle for Asgard

KuvA napisał:
Ja się zawiesiłem w drugim świecie mam do wyboru:
1)rozwalenie baraków gdzie nie mam pojęcia jak to zrobić bo non-stop wychodzą przeciwnicy z portalu

2)w dolnym prawym rogu jest niby broń która ma mi pomóc w przyszłości ale nie mogę się tam dostać bo brama jest zamknięta i nie wiem skąd klucz wziąć
ad1.Przechodzisz po moscie,na wprost masz portal,po prawej baraki.Idziesz pod baraki,rozwalasz z 2 gosci,wchodzisz na baraki i przez dach wrzucasz lad.wybuchowy(wciskajac B albo A)
ad2.Gra w odpowiednim momencie sama Cie tam zaprowadzi,nie boj nic.

http://guides.teamxbox.com/xbox-360/869171/Viking-Battle-for-Asgard/page_14.html

Nie wiem jak tak liniowa gra jak viking moze sprawiac komus trudnosci,no wybaczcie...
Zamieszczam poradnik,jak juz z nim ktops nie da rade to juz nie wiem...niech sprzeda xboxa...
 

kuva

Banned
Użytkownik
Odp: Viking: Battle for Asgard

AAAAAAAAAAAA takie baty a ja non stop przy tym portalu coś próbowałem ale ze mnie LOL spróbuję i się odezwę na priv czy mi się udało żeby nie robić spamu z resztą już sobie poradzę a czemu ludzie mogą mieć problemy z nią??

Bo od samego początku zero tutoriala , gracz nagle jest wypuszczony na duży teren gdzie nie wie co i jak , w ogóle na początku ciężko połapać się w grze nawet jak się coś zdobędzie to też nie wiesz gdzie to użyć z początku i na koniec dodam że interfejs zadań , ekwipunku , itp. aż od razu każdy wie o co kaman
 

misiek8

Użytkownik
Użytkownik
Odp: Viking: Battle for Asgard

Mysle,za poradnik pomoze wszyskim strudzonym vikingom:)
 

asq1994

Użytkownik
Użytkownik
Odp: Viking: Battle for Asgard

Pytanie:

Mam do odblokowania ostatnie miasto na pierwszym świecie a mianowicie niewiem co trzeba zrobić by uwolnić swoich gości. Gdy wchodze do tego mini miasta to wychodzi taki gośc z palącą się czaszką i niewiem co trzeba zrobić.
Pomocy.
 

bodegas

Świeżak
Świeżak
Odp: Viking: Battle for Asgard

witam!!
mam maly proble z przejsciem tej gry wiec...

zdaje sobie sprawe ze to dopiero poczatek gry ale jakos nie daje sobie z tym rady wiec prosze o wyrozumialosc

jestem na etapie jak juz pisalem j.w wioska wroga duza ich ilosc lucznicy goscie z mieczami i obok znajduje sie most zwodzony wyzej obuz wroga w srodku jest paru moich ziomkow przykutych do pala przed brama stoi dwoch gosc z tarczami i nie wiem co mam zrobic jest ich tam stanowczo za duzo zbym mogl sam pokonac nawet jak dobiegne do moich kolegow to nie moge ich uwolnic ...

wiec prosze was o rade jak mam to przesc z gory dziekuje !!

Pozd.
 

misiek8

Użytkownik
Użytkownik
Odp: Viking: Battle for Asgard

Cholera...parę postow wyżej masz poradnik-nawet tego nie chce Ci sie przeczytać?!
 

bodegas

Świeżak
Świeżak
Odp: Viking: Battle for Asgard

Nie każdy jest tak Uzdolniony i biegle włada paroma językami Ja TY kolego wiec Nos w D... ;]
 

Do góry Bottom