Viking

wisba

Użytkownik
Użytkownik
W vikingu jak chodzisz na mapke i dajesz lb mam pokazane ze mam helm jak go zalozyc???
 

Grzelus301

Użytkownik
Użytkownik
Odp: Viking

Bardziej nadawał by się dział "Gry" :) W Vikingu nie można upiększać itp. postaci :) Ten hełm jest z jakiejś misji jak dobrze pamiętam i będzie do czegoś potrzebny jeszcze :)
 

zaku666

Użytkownik
Użytkownik
Odp: Viking

heh dolacze sie do tematu z pytaniem, w 2 swiecie w polowie mapy trzeba rozwalic baraki i tu pojawia sie moje pytanie - czy mam wszystkich rozwalac po drodze ?tzn 2 bossow + chba z 20 tych malych czy jest inny sposob ... nie wiem czy posiadam az tak dobre zdolnosci walki :-X
 

misiek8

Użytkownik
Użytkownik
Odp: Viking

zaku666 napisał:
heh dolacze sie do tematu z pytaniem, w 2 swiecie w polowie mapy trzeba rozwalic baraki i tu pojawia sie moje pytanie - czy mam wszystkich rozwalac po drodze ?tzn 2 bossow + chba z 20 tych malych czy jest inny sposob ... nie wiem czy posiadam az tak dobre zdolnosci walki :-X
Bez problemow mozna ich rozwalic.I chyba bedzie to jedyna metoda.
 

sjespan

Użytkownik
Użytkownik
Świeżak
Odp: Viking

Ja mam inne pytanko :
W 3 krainie po wygranej pierwszej bitwie muszę przejść przez taką wielką brame jak to zrobić ?
Kombinowałem różnie ale nic :p
proszę o pomoc i z góry dzięki
 

kepaic

Użytkownik
Użytkownik
Odp: Viking

Do tej bramy dochodzi sie naokolo, gorskimi sciezkami, od polnocy o ile pamietam. W sumie to znalazlem ta sciezke przez przypadek. Potem otwierasz brame, schodzisz na dol i mozna przez nia przejsc.
 

sjespan

Użytkownik
Użytkownik
Świeżak
Odp: Viking

..Sprawdzałem chyba wszystkie ale sprawsę jeszcze raz :-D dzięki za pomoc ... ide grać :-D
pozdr. i jeszcze raz dzięki
 

Daniok

Użytkownik
Użytkownik
Odp: Viking

witam ja mam problem z tym mostem jak go opuścić wybiłem wszystkich przeciwników na dole i nie wiem co dalej :'(
 

jigga

Użytkownik
Użytkownik
Świeżak
Odp: Viking

Chodzi o most na 1 mapce? Jeśli jak to gdzies tam masz taką wielką "dźwignie" którą trzeba zakręcić o ile się nie myle, to trzeba iśc w prawo, przeskoczyć przez płot w miejscu gdzie nie ma kolców i dalej chyba była wspinaczka na góre. Dalej powinieneś sobie poradzić.

Mam nadzieję, że to o to chodziło, jeśli nie to sorry.
 

koleS

Użytkownik
Użytkownik
Odp: Viking

Witam mam problem w chyba juz ostatniej mapce, mam wykonane wszystkie chyba juz zadania ,tak mi sie przynajmniej wydaje jak patrze na mape, wszystkie clany uwolnione, smok przyzwany, a mimo to , przy fortecy Hel mam wszystko wypelnione oprocz jednego, a mianowicie liberate one more viking clan. Rzecz w tym, że nie widze na mapie tego jeszcze jednego clanu do uwolnienia ... I kurde tak to juz bym szedl na ostateczna bitwe a cos chyba przeoczylem, mam jeszcze niewypelnione te "kegi" u innkeepera w thorvik czy jakos tak, takie beczułki przy plaży trzeba zbierac i on za to zloto daje - ale chyba nei o to chodzi? W kazdym badz razie znalazlem dwie z nich i oddalem a on nadal chce wiecej, czyli gdzies chyba jeszcze jest pare utknietych, ale juz mi sie nie chcialo jak debil latac wzdluz plazy szukac browca dla tego frajera ;/ i tak nie wiem co zrobic.. pomocy plz. Wydaje mi sie, ze uwolnilem wszystkich ktorych sie dalo - nie wypelnione mam tylko kółko w thorvik dotyczace tego questa z kegami od innkeepera, bo przynioslem mu tylko 2 ( na ile to nie wiem ) i liberate one more viking clan przy kółku na mapie dotyczącym fortecy Hel. Nie wiem czy jak mu przyniose wszystkie beczki to moze jego banda sie od mnie przylaczy i to o to chodzi??? Znalazlem jedną na plazy nna poludniowy-zachod od thorvik i jedna zaraz na wschod od miasta thorvik po takich kamieniach sie skacze przy lawie, jak ktos wie gdzie sa pozostale to plz help
 

Daniok

Użytkownik
Użytkownik
Odp: Viking

witam znowu mam problem w pierwszej mapie w ruinach zamku wałczyłem z bosem i zdobylem dragon amulet poszedłem go naładowac do tego fortu i zniknął mi z ekwipunku co mam dalej robić ??
 

jigga

Użytkownik
Użytkownik
Świeżak
Odp: Viking

No teraz to chyba czas wezwać smoka i walczyć ;)
 

Daniok

Użytkownik
Użytkownik
Odp: Viking

ale właśnie nie wiem gdzie do wezwać w tym jednym miescie kolo areny jest takie podwyższenie jak na nie wchodzę to pokazuje że nie mam amuletu :'(
 

jigga

Użytkownik
Użytkownik
Świeżak
Odp: Viking

To zobacz, których miejsc na mapie nie zaliczyłeś. Teraz już nie pamiętam co i jak tam było.
 

tomala1

Świeżak
Świeżak
Odp: Viking

Daniok napisał:
ale właśnie nie wiem gdzie do wezwać w tym jednym miescie kolo areny jest takie podwyższenie jak na nie wchodzę to pokazuje że nie mam amuletu :'(
w 3 mapce jest jeden kamień, musisz go wykraść bodajże z Thornviku (przechodzisz pod ogromnym mostem i skradasz się do miejsca zaznaczonego na mapce) , poszukaj na znaczkach na mapie tam wszystko pisze co i gdzie zdobyć.
wisba napisał:
W vikingu jak chodzisz na mapke i dajesz lb mam pokazane ze mam helm jak go zalozyc???
Tego hełmu nie mozna założyć jest on potrzebny do wykonania questa nie pamiętam dokładnie jakiego :)
 

wisba

Użytkownik
Użytkownik
Odp: Viking

jak mam przywolac smoka??
 

elarono21

Użytkownik
Użytkownik
Odp: Viking

musisz zdobyc amulet i do przywolania smoka jest odpowiednie miejsce .. stajesz na takim kamieniu i jazda ogien .
 

wisba

Użytkownik
Użytkownik
Odp: Viking

dzieki ale w ktorym miejscu mam stanac??
 

elarono21

Użytkownik
Użytkownik
Odp: Viking

qrde nie pamietam w ktorym to miejscu na mapie dokladnie bylo bo teraz na 2 mapie jestem ale cos tak kminie ze to bylo gdzies kolo ruin zamku .
 

zaku666

Użytkownik
Użytkownik
Odp: Viking

na mapie masz zaznaczone kuleczkiem to miejsce... masz stanac w samym srodku tego w takim swiecacym sie kole i nawalasz na B on zaczyna jeczec i juz gotowe.

btw wczoraj skonczylem cala gre na normal :D :D zaraz bede to meczyl na HARD :p
 

Do góry Bottom