VortaL (Forza Horizon 2 Drifting Movies)

VortaL

Xbox One
Xbox One
Użytkownik
Świeżak
Strzała, nie będę się rozpisywał - zapodam cytatem z fanpage na Facebook'u.

"Dzięki dyskowi OneDrive mam możliwość zgrania wcześniej nagranych i przyciętych clipów z gier na Xbox One. Daje mi to możliwość stworzenia ciekawych produkcji - głównie będzie to content z Forzy Horizon 2. Właśnie nagrałem trochę spotów i sklejam to w jedną całość - wychodzi świetnie. Pamiętajcie jednak, że całość nagrana jest w 720/30 - więc jakość po kompresji YouTube nie będzie szczytem marzeń, choć od kuchni w playerze na laptopie wygląda to bardzo przyzwoicie. Także ten, czekajcie - jak kto chce."

"Zarzucę Wam jednym clipem, z Exophase - http://gamercards.exophase.com/xbox/user/VortaLXbox/clips/?v=52422c33-c456-4c7d-879a-5e12a5fc1864"

to tylko jeden clip, montuję film w Vegasie i na dniach, lub nawet jutro zapodam Wam ją w ciekawej formie. Będzie oczywiście więcej - głównie drifting, jak widać.
 
Ostatnia edycja:

sweeterek

Banned
Xbox One
Użytkownik
Czym to kręcisz?
Tez bym nagrał swoje e36:)

Wysłano z WC za pomocą gołębia pocztowego.
 

VortaL

Xbox One
Xbox One
Użytkownik
Świeżak
DVR - ostatnie 30 sekund.. robię sobie street drifting, obczajam spota i nagrywam go.
 

sweeterek

Banned
Xbox One
Użytkownik
Ja nie umiem używać tego DVR

Wysłano z WC za pomocą gołębia pocztowego.
 

VortaL

Xbox One
Xbox One
Użytkownik
Świeżak
robisz tak, jedziesz sobie w miejsce, które lubisz - np; lotnisko, doki.. nevermind. Jazda, jeździsz bokiem gdzie tam chcesz najpłynniej jak umiesz (smooth) i klikasz dwa razy ten główny przycisk na padzie - wywala Ciebie do menu, pokazuje się w lewym rogu mniej więcej bardziej do środka X - nagraj czy coś takiego no i klikasz to. Pojawia się na dole przytrzymaj button, by obejrzeć - potem edytujesz w Upload Studio (wycinasz momenty w których np; dopiero co jedziesz) a zostawiasz te, gdzie normalnie driftujesz.

Nagrałem wszystkie spoty, dziś jeszcze pewnie będzie film na YouTube..

@up potem oczywiście możesz zuploadować za pomocą Upload Studio swój clip na One Drive i z niego z poziomu kompa pobierasz na pulpit i łączysz w programie do obróbki typu Sony Vegas. (albo zwyczajnie zostawiasz clip taki jaki jest, przycięty i tyle - widnieje on na np; exophase tak jak mój wyżej.
 

VortaL

Xbox One
Xbox One
Użytkownik
Świeżak
Forza Horizon 2 - Toyota Supra Smoothly Drifting

 

Cesash21

Xbox One
Xbox One
Użytkownik
Świeżak
Klasunia. Zrób filmik z buildem tej bestii.
 

Do góry Bottom