W co grają dziewczyny na Xbox one?

maxankazuya

Banned
Xbox One
Użytkownik
Gry dla dziewczyn a co to jakieś inne są?
Polecam Raymana Origins/Legends

DarekJ

Użytkownik
Użytkownik
Świeżak

DarekJ

Użytkownik
Użytkownik
Świeżak
Gry dla dziewczyn a co to jakieś inne są?
Polecam Raymana Origins/Legends
A nie są inne? Wystarczy spojrzeć, zazwyczaj są ładniejsze, mają nieco inną morfologię ciała :) Nie chcę się bawić w dyskusję genderową, ale zazwyczaj kobiety mają inne upodobania w grach, filmach książkach.

I nie chodzi mi tutaj o to, że każda czyta romanse, mówię że w większości tak już jest. Wśród moich znajomych, nie znam dziewczyny, która byłaby maniakiem komputerowym czy konsolowcem (konsolarą? :D), co nie znaczy że takie nie istnieją.

Z drugiej strony nie znam też faceta, który jest jakimś wielkim fanem simsów, co znów - nie znaczy że tacy nie istnieją.

Produkty, gry, filmy tworzy się z dedykacją dla pewnej grupy społecznej, płci itd. I nie ma w tym nic złego. Tak samo jest z ubraniami, a nawet ostatnio z jogurtami - bakoma men (może z dodatkiem testosteronu - nie wiem :) ).

maxankazuya

Banned
Xbox One
Użytkownik
Znaczy inne gry - inne preferencje wedle gier ;)
Mi sie wydaje że zalezy to od osoby nie od płci, jeden/jedna lubi shootery inny wyścigi jeszcze inny platformówki a kolejny shity typu TWD ;)

DarekJ

Użytkownik
Użytkownik
Świeżak
Znaczy inne gry - inne preferencje wedle gier ;)
A, no to w sumie też napisałbym to samo ;)
Dziewczyny w większości są chyba nieco bardziej subtelne i dojrzałe, a faceci (w tym ja) mają więcej z dziecka (nawet ostatnio fajnie to było pokazane w reklamie MM jak grali na konsoli). Podczas gdy żona myśli co tu ugotować na obiad, ja myślę jak by tu wykombinować godzinę na granie ;)

BaronTheStig

Xbox One
Xbox One
Użytkownik
Polecam dla kobiet gry na Kinect, a zwłaszcza pograć we dwoje. Świetna zabawa i dużo śmiechu i dodatkowo ją zmęczycie i będziecie mogli w spokoju pograć w Swoje ulubione tytuły - żarcik oczywiście. :)
Mogę polecić gry, które wybrała moja wybranka i mimo iż nie jest z zamiłowania "gamerką" to wciągnęły ją na kilka godzin, a są nimi Tomb Raider, mniej znany tytuł jakim jest deBlob 2 (ale to na Xbox'a 360) i Forza Motorsport lecz tylko na kierownicy - jeśli są kobiety lubiące jeździć to polecam, a jeśli są takie co nie umieją to się może douczą - znów żarcik. :)

las3rr

Xbox One
Xbox One
Użytkownik
Świeżak
Najprościej poszperać na youtubie, poogladać, może coś ciekawego wpadnie w oko i zainteresuje - przetrawiony temat na x360.
U mnie Narzeczona tylko kinect sport, tańce, ale z koleżankami wkręciła się w COD Black Ops i Black Ops 2 (tryb zombie), i bardzo ubolewa nad tym że nie kontynuują tego, potem seria rayman. Teraz chwilowo męczy Maxa, ale przymiarzam się do tego, bo wygląda na wartą swojej ceny:
Link ukryty dla gości, zaloguj się lub zarejestruj na forum.

MatGlo

Xbox One
Xbox One
Użytkownik
Świeżak
Najprościej poszperać na youtubie, poogladać, może coś ciekawego wpadnie w oko i zainteresuje - przetrawiony temat na x360.
U mnie Narzeczona tylko kinect sport, tańce, ale z koleżankami wkręciła się w COD Black Ops i Black Ops 2 (tryb zombie), i bardzo ubolewa nad tym że nie kontynuują tego, potem seria rayman. Teraz chwilowo męczy Maxa, ale przymiarzam się do tego, bo wygląda na wartą swojej ceny:
Link ukryty dla gości, zaloguj się lub zarejestruj na forum.
Jak nie kontynuują ?
W CoD AW jest jako dlc a w black ops 3 ma być tryb zombie i z tego co wiem z tego nawet oldgen nie bedzie wykastrowany.

Wysłane z mojego D5503 przy użyciu Tapatalka

krzysztof1988

Użytkownik
Użytkownik
Świeżak
Moja kobieta głownie napiera w battlefield 4,ale parę seri assassin też przeszła ,a do gier z one np grała w tom raider co był za free ostatnio .musi sie jej gatunek gry podobać jak iza u mnie lubi strzelanki przygodowe to w fife nie chce grać :)

Do góry Bottom