W co grają dziewczyny na Xbox one?

maxankazuya

Banned
Xbox One
Użytkownik
Gry dla dziewczyn a co to jakieś inne są?
Polecam Raymana Origins/Legends

DarekJ

Użytkownik
Użytkownik
Świeżak
To jest chyba ten bohater z teledysku Get Freaky :) Nie znam jakiejś głębszej historii popkulturowej tej postaci. Czy to była gra na podstawie teledysku, czy teledysk wykorzystał postać z gry?

DarekJ

Użytkownik
Użytkownik
Świeżak
Gry dla dziewczyn a co to jakieś inne są?
Polecam Raymana Origins/Legends
A nie są inne? Wystarczy spojrzeć, zazwyczaj są ładniejsze, mają nieco inną morfologię ciała :) Nie chcę się bawić w dyskusję genderową, ale zazwyczaj kobiety mają inne upodobania w grach, filmach książkach.

I nie chodzi mi tutaj o to, że każda czyta romanse, mówię że w większości tak już jest. Wśród moich znajomych, nie znam dziewczyny, która byłaby maniakiem komputerowym czy konsolowcem (konsolarą? :D), co nie znaczy że takie nie istnieją.

Z drugiej strony nie znam też faceta, który jest jakimś wielkim fanem simsów, co znów - nie znaczy że tacy nie istnieją.

Produkty, gry, filmy tworzy się z dedykacją dla pewnej grupy społecznej, płci itd. I nie ma w tym nic złego. Tak samo jest z ubraniami, a nawet ostatnio z jogurtami - bakoma men (może z dodatkiem testosteronu - nie wiem :) ).

maxankazuya

Banned
Xbox One
Użytkownik
Znaczy inne gry - inne preferencje wedle gier ;)
Mi sie wydaje że zalezy to od osoby nie od płci, jeden/jedna lubi shootery inny wyścigi jeszcze inny platformówki a kolejny shity typu TWD ;)

DarekJ

Użytkownik
Użytkownik
Świeżak
Znaczy inne gry - inne preferencje wedle gier ;)
A, no to w sumie też napisałbym to samo ;)
Dziewczyny w większości są chyba nieco bardziej subtelne i dojrzałe, a faceci (w tym ja) mają więcej z dziecka (nawet ostatnio fajnie to było pokazane w reklamie MM jak grali na konsoli). Podczas gdy żona myśli co tu ugotować na obiad, ja myślę jak by tu wykombinować godzinę na granie ;)

kuleczka91

Dziewczyna
Dziewczyna
Xbox One
Pomocnik
XBOX MANIAK
Użytkownik

MatGlo

Xbox One
Xbox One
Użytkownik
Świeżak

Zainstalowałem żonie :-D po za tytułami które wymieniłem takie też lubi :p

Wysłane z mojego D5503 przy użyciu Tapatalka

maxankazuya

Banned
Xbox One
Użytkownik
Zainstalowałem żonie :-D po za tytułami które wymieniłem takie też lubi :p
Takie gry to sie na komórkę nadaja . Cenny dodatków - śmiech!

yellowmen83

Użytkownik
Użytkownik
Świeżak
Chodzi o to by żona/dziewczyna też od czasu do czasu miała w co pograć...by nie powiedziała że tylko my gramy i że konsolą to zły pomysł jest.

Tapnięte z Note 4

MatGlo

Xbox One
Xbox One
Użytkownik
Świeżak
Takie gry to sie na komórkę nadaja . Cenny dodatków - śmiech!
Dodatki dodatkami, grunt to darmowe lewele. To jedyne w co może pograć przy dziecku teraz wiec niech ma radoche ze nadal korzysta z konsoli :p

DarekJ

Użytkownik
Użytkownik
Świeżak
Znaleźliśmy jeszcze w MM to Rare Replay za (chyba 9 dyszek), ale na szczęście zobaczyłem gameplaya. Nie mam nic do starych gier, jak ktoś lubi klasykę, to owszem. Jednak tutaj większość tych gier lub odpowiedników jest za darmo na emulatorach.

BaronTheStig

Xbox One
Xbox One
Użytkownik
Polecam dla kobiet gry na Kinect, a zwłaszcza pograć we dwoje. Świetna zabawa i dużo śmiechu i dodatkowo ją zmęczycie i będziecie mogli w spokoju pograć w Swoje ulubione tytuły - żarcik oczywiście. :)
Mogę polecić gry, które wybrała moja wybranka i mimo iż nie jest z zamiłowania "gamerką" to wciągnęły ją na kilka godzin, a są nimi Tomb Raider, mniej znany tytuł jakim jest deBlob 2 (ale to na Xbox'a 360) i Forza Motorsport lecz tylko na kierownicy - jeśli są kobiety lubiące jeździć to polecam, a jeśli są takie co nie umieją to się może douczą - znów żarcik. :)

las3rr

Xbox One
Xbox One
Użytkownik
Świeżak
Najprościej poszperać na youtubie, poogladać, może coś ciekawego wpadnie w oko i zainteresuje - przetrawiony temat na x360.
U mnie Narzeczona tylko kinect sport, tańce, ale z koleżankami wkręciła się w COD Black Ops i Black Ops 2 (tryb zombie), i bardzo ubolewa nad tym że nie kontynuują tego, potem seria rayman. Teraz chwilowo męczy Maxa, ale przymiarzam się do tego, bo wygląda na wartą swojej ceny:
https://store.xbox.com/pl-PL/Xbox-One/Games/Ori-and-the-Blind-Forest/0bb3a78d-ea8a-48e2-9049-eec15e61c078

MatGlo

Xbox One
Xbox One
Użytkownik
Świeżak
Najprościej poszperać na youtubie, poogladać, może coś ciekawego wpadnie w oko i zainteresuje - przetrawiony temat na x360.
U mnie Narzeczona tylko kinect sport, tańce, ale z koleżankami wkręciła się w COD Black Ops i Black Ops 2 (tryb zombie), i bardzo ubolewa nad tym że nie kontynuują tego, potem seria rayman. Teraz chwilowo męczy Maxa, ale przymiarzam się do tego, bo wygląda na wartą swojej ceny:
https://store.xbox.com/pl-PL/Xbox-One/Games/Ori-and-the-Blind-Forest/0bb3a78d-ea8a-48e2-9049-eec15e61c078
Jak nie kontynuują ?
W CoD AW jest jako dlc a w black ops 3 ma być tryb zombie i z tego co wiem z tego nawet oldgen nie bedzie wykastrowany.

krzysztof1988

Użytkownik
Użytkownik
Świeżak
Moja kobieta głownie napiera w battlefield 4,ale parę seri assassin też przeszła ,a do gier z one np grała w tom raider co był za free ostatnio .musi sie jej gatunek gry podobać jak iza u mnie lubi strzelanki przygodowe to w fife nie chce grać :)

MatGlo

Xbox One
Xbox One
Użytkownik
Świeżak
Nje orientujesz się czy jest coś w tym stylu jeszcze za friko? Żonie się spodobało bo daje rade grać przy dziecku i chce więcej.

Wysłane z mojego GT-P5210 przy użyciu Tapatalka

kuleczka91

Dziewczyna
Dziewczyna
Xbox One
Pomocnik
XBOX MANIAK
Użytkownik
Nje orientujesz się czy jest coś w tym stylu jeszcze za friko? Żonie się spodobało bo daje rade grać przy dziecku i chce więcej.

Wysłane z mojego GT-P5210 przy użyciu Tapatalka
Oj nie, nie znam niestety :)

arturab

Użytkownik
Użytkownik
Świeżak
ja polecam kinect sport rivals, świetna zabawa, żona ogrywa mnie w kręgle :)

i przy tym jest to super gra jak przyjdą znajomi nawet tacy co nie grają w żadne gry

Domek987

Świeżak
Świeżak
Zumba ;-)

marthinez

Użytkownik
Użytkownik
Świeżak
Ori and the blind forrest - moja się dorwała i nie mogę skończyć Wieśka. :)

Do góry Bottom