W co grają dziewczyny na Xbox one?

8aga8

Użytkownik
Użytkownik
Świeżak
Uwielbiam całą serię Assassynów grałam od początku na pc aktualnie przerzuciłam się na XO. Tomb Ridera kocham miłością bezgraniczną i gram w każdą część.Dziewczyna na bank polubi. I na bank będzie chętna do poskakania na Kinect

intmain10

Świeżak
Świeżak
Szukam jakiejś gry dla żony, bo ja gram w Watc Dogs, a ona raczej nie ogarnia. Myślę o NFS jakimś, ale boję się, że pogra kilka razy i odpuści sobie. Może jakieś przygodówki? Jest coś dedykowanego głównie dla kobiet?
hello... moja zonka pogrywa teraz sobie w Giana Sisters... ( ja też ;-) ) ... dynamiczna kolorowa nawet miejscami trudnawa... dla ciekawskich: sprawdzcie sobie Giana Sisters Commodore ;-) to bylo coś :D

Skillah

Użytkownik
Użytkownik
Ja z moja zonę poznałem grając w CoD 4 :) później przerobimy chyba wszystkie kanapowe(split screen) strzelanki i nie tylko na x 360 albo graliśmy na dwa x:) mogę wymienić ale w sumie to pełno jest stronek z takimi grami

Mariusz86

Użytkownik
Użytkownik
Świeżak
Moja żona zagrywa się obecnie w Black Ops 3 (już 5 prestiż wbija). W całości przeszła już takie tytuły jak : Alan Wake, wszystkie części Gearsów, kilka COD'ów czy The Evil Within ale chyba nic jej jeszcze tak nie wciągnęło jak najnowszy COD'zik ;)

RGrandi

Użytkownik
Użytkownik
Moja dziewczyna lubi grać w Horizon 2 :p teraz oboje czekamy na 3. Ogólnie z takich gier to strasznie wciągneło ją jeszcze Gems OF War darmowa popierdółka ale dość dobrze zrobiona.

kkkamilll

Użytkownik
Użytkownik
Świeżak
Witam. Ja może trochę nie w temacie ale nie wiem gdzie to napisać a w sumie chodzi mi o żonę :) Kobietka lubi zagrywać się w Left 4 Dead multi i gra na x360 i moje pytanko brzmi, czy jak zakupię Xone (jutro) to będzie mogła grać na nim z kimś kto gra na x360 ?

Jeśli źle napisałem to proszę o przeniesienie a nie usuwanie postu ponieważ od tego zależy moje życie ;)

Do góry Bottom