W co grają dziewczyny na Xbox one?

sweeterek

Banned
Xbox One
Użytkownik
Wormsy :-D I Forza Horizon :)

Wysłano z WC za pomocą gołębia pocztowego.
 

DarekJ

Użytkownik
Użytkownik
Świeżak
Ori and the blind forrest - moja się dorwała i nie mogę skończyć Wieśka. :)
A jest to na Xboxa w ogóle? Ani na 360 ani na one nie znalazłem.
 

TheG4brieL

Użytkownik
Użytkownik
Moja żonka to zagrywała się w Diablo i Horizon 2 :) Jakieś platformówki też ze mną grała w kooperacji :) W Forzie osiągnęła ponad 200 lvl [emoji14]

Viper One M8
 

whyduck

Świeżak
Świeżak
A jest to na Xboxa w ogóle? Ani na 360 ani na one nie znalazłem.
https://store.xbox.com/pl-PL/Xbox-One/Games/Ori-and-the-Blind-Forest/0bb3a78d-ea8a-48e2-9049-eec15e61c078
Tylko edycja cyfrowa więc pewnie dlatego nie mogłeś znaleźć.
 

8aga8

Użytkownik
Użytkownik
Świeżak
Uwielbiam całą serię Assassynów grałam od początku na pc aktualnie przerzuciłam się na XO. Tomb Ridera kocham miłością bezgraniczną i gram w każdą część.Dziewczyna na bank polubi. I na bank będzie chętna do poskakania na Kinect
 

kadaj2

Użytkownik
Użytkownik
Świeżak
Ori potezny choc i troche smutny alejest miejsce na poczatku tak cholernie trudne chodzi o wode a tak to super polecM tez peggle2 prosta ale jak wciaga
 

Angel_

Dziewczyna
Dziewczyna
Xbox One
Użytkownik
A jest to na Xboxa w ogóle? Ani na 360 ani na one nie znalazłem.
Jest , jest. W wersji cyfrowej- dostalismy do konsoli. Wlaczylismy zeby mlodemu pokazac a calkiem fajnie sie gra choc wczesniej nie grywalam w tego typu gry :)
 

corner9

Użytkownik
Użytkownik
Świeżak
Moja dziewczyna gra w forze 5 :d

Wysłane z mojego SM-G920F przy użyciu Tapatalka
 

intmain10

Świeżak
Świeżak
Szukam jakiejś gry dla żony, bo ja gram w Watc Dogs, a ona raczej nie ogarnia. Myślę o NFS jakimś, ale boję się, że pogra kilka razy i odpuści sobie. Może jakieś przygodówki? Jest coś dedykowanego głównie dla kobiet?
hello... moja zonka pogrywa teraz sobie w Giana Sisters... ( ja też ;-) ) ... dynamiczna kolorowa nawet miejscami trudnawa... dla ciekawskich: sprawdzcie sobie Giana Sisters Commodore ;-) to bylo coś :D
 

sweeterek

Banned
Xbox One
Użytkownik
Gems of War :)

Wysłano z WC za pomocą gołębia pocztowego.
 

Kozubek1945

Użytkownik
Użytkownik
Świeżak
Rayman legends
 

Rencis91

Świeżak
Świeżak
Ogólnie to mamy manie na punkcie grania tak jak faceci jest nas dużo ja gram zazwyczaj w NBA2K16 takze kto chetny do grania pozdrawiam
 

kuleczka91

Dziewczyna
Dziewczyna
Xbox One
Pomocnik
XBOX MANIAK
Użytkownik
Tak dla odświeżenia tematu powiem, że bardzo mi się spodobała gra Badland: Game of the Year Edition, grałam w to bardziej chętniej niż w jakąś dużą pozycję z gier. Gra mega wciąga. Wmawiasz sobie, że ten poziom i koniec, a jednak grasz dalej :D
 

sephitorh

Użytkownik
Użytkownik
Ja ze swoją żoną często grałem w doritos crush course. Za darmo i we wsteczne kompatybilności.
 

kuleczka91

Dziewczyna
Dziewczyna
Xbox One
Pomocnik
XBOX MANIAK
Użytkownik
Ja ze swoją żoną często grałem w doritos crush course. Za darmo i we wsteczne kompatybilności.
Ja też w to grałam, ale już mi się znudziło ;) Co nie zmienia faktu, że gra dobra.
 

Shadow1980

Xbox One
Xbox One
Użytkownik
większość moich znajomych kobiet gra w Destiny:) jak każde MMO wciąga...
 

Skillah

Użytkownik
Użytkownik
Ja z moja zonę poznałem grając w CoD 4 :) później przerobimy chyba wszystkie kanapowe(split screen) strzelanki i nie tylko na x 360 albo graliśmy na dwa x:) mogę wymienić ale w sumie to pełno jest stronek z takimi grami
 

Mariusz86

Użytkownik
Użytkownik
Świeżak
Moja żona zagrywa się obecnie w Black Ops 3 (już 5 prestiż wbija). W całości przeszła już takie tytuły jak : Alan Wake, wszystkie części Gearsów, kilka COD'ów czy The Evil Within ale chyba nic jej jeszcze tak nie wciągnęło jak najnowszy COD'zik ;)
 

RGrandi

Użytkownik
Użytkownik
Moja dziewczyna lubi grać w Horizon 2 :p teraz oboje czekamy na 3. Ogólnie z takich gier to strasznie wciągneło ją jeszcze Gems OF War darmowa popierdółka ale dość dobrze zrobiona.
 

kkkamilll

Użytkownik
Użytkownik
Świeżak
Witam. Ja może trochę nie w temacie ale nie wiem gdzie to napisać a w sumie chodzi mi o żonę :) Kobietka lubi zagrywać się w Left 4 Dead multi i gra na x360 i moje pytanko brzmi, czy jak zakupię Xone (jutro) to będzie mogła grać na nim z kimś kto gra na x360 ?

Jeśli źle napisałem to proszę o przeniesienie a nie usuwanie postu ponieważ od tego zależy moje życie ;)
 

Do góry Bottom