W co grają dziewczyny na Xbox one?

kuleczka91

Dziewczyna
Dziewczyna
Xbox One
Pomocnik
XBOX MANIAK
Użytkownik
Witam. Ja może trochę nie w temacie ale nie wiem gdzie to napisać a w sumie chodzi mi o żonę :) Kobietka lubi zagrywać się w Left 4 Dead multi i gra na x360 i moje pytanko brzmi, czy jak zakupię Xone (jutro) to będzie mogła grać na nim z kimś kto gra na x360 ?

Jeśli źle napisałem to proszę o przeniesienie a nie usuwanie postu ponieważ od tego zależy moje życie ;)
W tą grę będzie mogła grać z ludźmi z 360tki, bo gra jest na liście wstecznej kompatybilności.
 

kkkamilll

Użytkownik
Użytkownik
Świeżak
No właśnie nie byłem pewien czy jak gra jest na liście kompatybilności to będzie można grać przez neta z kimś kto gra na x360 ale się da więc przeżyję ;)
Call od Duty MW 3 nie ma ale dobrze że chociaż jedna z dwóch w które gra jest. Dzięki :)
 

kadaj2

Użytkownik
Użytkownik
Świeżak
Zdecydowanie
Forza Horizon 3
Gramy ja i Żona :) świetnie się przy tym bawiąc

Ps literówka na szybko tak się pisze :) hehe śmiech to zdrowie!
 
Ostatnia edycja:

vannt93

Banned
Użytkownik
Świeżak
Zdecydowanie Forza Horyzont 3 Gramy ja i Żona :) świetnie się przy tym bawiąc
haha :tits:
 

goofyps

Użytkownik
Użytkownik
Świeżak
Moja z kolei mocno katowała Raymana, a od miesiąca przekonała się do Diablo 3. Męczy mnie teraz żeby z nią grać, jak mi się już znudziło
 

PanBudzynski

Użytkownik
Użytkownik
Świeżak
Moja piękniejsza połowa zdecydowanie polubiła Forzę Horizon 3, która była dołączona do zestawu z konsolą. Rise of the Tomb Raider miał być dla mnie, ale no cóż - nie mogę dojść do konsoli, bo sama gra i w jedno, i w drugie :)
 

huball

Użytkownik
Użytkownik
Świeżak
Moja żona 2 razy przeszła Skyrim i twierdzi, że żadna gra jej nie dorównuje. Potem jeszcze Dragon Age katowała.
 

kuleczka91

Dziewczyna
Dziewczyna
Xbox One
Pomocnik
XBOX MANIAK
Użytkownik
Moja żona 2 razy przeszła Skyrim i twierdzi, że żadna gra jej nie dorównuje. Potem jeszcze Dragon Age katowała.
Niech zagra w Wiedźmina 3 :)
 

huball

Użytkownik
Użytkownik
Świeżak
Kupiony i czeka. Na razie nie zaczyna bo mówi, że jak już zacznie to nocki zarwane.
 

a_team

Xbox One
Xbox One
Użytkownik
Świeżak
Moja żona wszystkie Assassiny przeszła, aktualnie jest na Odyssey :D
 

Do góry Bottom