W przyszłym tygodniu poznamy Homefront 2

-=SETH=-

-= XBOX GOD =-
Członek Załogi
Administrator
XBF
Super Moderator
Xbox One
V.I.P
Pomocnik
XBOX MANIAK
Game Master
Liga XboxForum.pl
Achievement Hunter
PSforum.pl




Jeden z użytkowników Twittera - Shinobi602, który ma podobno sporo kontaktów i dojść do ważnych źródeł, znów zabrał głos i ujawnił kilka ciekawych informacji.

Wszystkie nowości trzeba traktować z lekkim dystansem, jednak tak jak na przykład Tidux, Shinobi kilkukrotnie okazał się być wiarygodny. Według niego nadchodzący tydzień będzie dla Crytek jednym z ważniejszych od dłuższego czasu.

Ma tak być za sprawą ujawnienia pierwszych informacji dotyczących kontynuacji serii Homefront. Z pozbieranych w jedną całość tweetów można wywnioskować, że już jutro poznamy drugą część cyklu zapoczątkowanego przez THQ.

"Dwójka" ma dostać pewien podtytuł - nie wiemy jeszcze jaki, a jej platformami docelowymi mają być tylko PS4, XOne i PC - co wyklucza plotki o ekskluzywności.

Póki co nic więcej nie napisano, więc jedyne co nam pozostaje to czekać na poniedziałek, aby zweryfikować powyższe doniesienia. Jeśli okażą się prawdziwe to, możemy się spodziewać, że ekipa Crytek UK zaprezentuje nam co nieco na targach E3.​

 

TheOFF

V.I.P
V.I.P
XBOX MANIAK
Użytkownik
Dobrze!
Jedyneczka pomimo kiepskiego przyjęcia i słabych ocen nie była wcale taka zła.
Jak dla mnie o wiele lepsza od kilku ostatnich COD, pod względem fabuły i grafiki.

Zobaczymy jaka okaże się 'dwójka'. Oby Crytek tego nie spiepSZył.
 

zOnk31

V.I.P
V.I.P
Pomocnik
Użytkownik
Game Master
PSforum.pl
Świeżak
popieram.
chociaż tytuł nie był "AAA" to jednak grało się w niego naprawdę przyjemnie.
troszkę skradania, troszkę strzelania.
chętnie zagram.
 

Cronos

Xbox One
Xbox One
Użytkownik
Jedynka mi się podobała, miała swój klimat. Lubie taki styl. Ogram jeszcze raz sobie część pierwszą zanim zasiądę do dwójki. Jest szansa, że będzie to dobra gra.
 

dijemex

Użytkownik
Użytkownik
oby dwójka była lepsza, jedynka nic nie przypadła mi do gustu
 

Do góry Bottom