Wanted.Weapons.of.Fate-XBOX360

Fasto

Banned
Użytkownik


Czy ta gra pójdzie na ixtreme 1.5?
 

falcon1984

Użytkownik
Użytkownik
Nie pójdzie, gra ma wave3 i wymaga ixtreme 1.51

Można jednak obraz gry przerobić patchem i wtedy już pójdzie :D
 

Fasto

Banned
Użytkownik
a jak sie przerabia?
 

fake45

Banned
Użytkownik
Użyj tego:RapidShare: Easy Filehosting lub zajrzyj do
działu ISO tam masz poradnik jak to zrobić.
 

falcon1984

Użytkownik
Użytkownik
 

swiatek94

Użytkownik
Użytkownik
No tak przerabiam , ale od razu dostaje bana ? nawet jak zagram w singla.
 

falcon1984

Użytkownik
Użytkownik
Jak grasz w takie gry przerobione tym programem albo nawet masz płytkę z tą grą w napędzie to trzeba być odłączonym od neta.

Czyli:

1. Wyjmujesz kabel sieciowy
2. Grasz w grę spatchowaną z wave3
3. Wyjmujesz płytkę z grą z napędu
4. Wsadzasz kabel sieciowy
 

swiatek94

Użytkownik
Użytkownik
Tzn. zależy mi tylko na tej grze właśnie (wanted) , ale po twojej instrukcji bana nie dostane ??
 

Wicher

Użytkownik
Użytkownik
To zależy tylko od M$
 

swiatek94

Użytkownik
Użytkownik
No więc właśnie szkoda , że wprowadzili to Wave-3 , a na 1.51 wszystko będzie okey , w sensie nic nie trzeba patchować ?
 

Angoleiro

Użytkownik
Użytkownik
A chcecie po Warnie? W temacie z gra jest WSZYSTKO opisane. Każdy kolejny post z durnym pytaniem zmusi mnie do wystawienia Warna.

Pozdrawiam Serdecznie
 

dawidggg

Użytkownik
Użytkownik
Skorzystałem z tego sposobu http://x360iso.org/programy-i-oprogramowanie/13340-3rd-wave-mod-patch-ixtreme.html Po 2h30m dla mnie 8/10 może dlatego że podobał mi się film tak to by była 7
 

maggot6688

Użytkownik
Użytkownik
7/10 jak dla mnie, bo gra o wiele za krótka no i nie wykorzystany potencjał :) Mogli by zrobić coś na wzór Hitmana, wykonywałoby się zlecenia za kase, ulepszało bronie i kostium, a między zleceniami jakieś misje głównego wątku
 

Kolotek

Użytkownik
Użytkownik
Witam ! Posiadam Ixtreme 1.4 ,obraz z patchowałem ale jak wlanczam gre wyskakuje aktualizcja gdy daje TAK aktualizuje sie i restartuje konsole , potem znowu wyskakuje zebym zaktualizowal gre i podczas aktualizacja wywala błąd żebym przeczyścił płytkę szmatką ( płyta zera rys , nawet na dysk sie skopiowała i dalej to samo ) Nie mam dostepu do Xlive !
 

Drozdzol

Banned
Użytkownik
Witam ! Posiadam Ixtreme 1.5 ,obraz z patchowałem ale jak wlanczam gre wyskakuje aktualizcja gdy daje TAK aktualizuje sie i restartuje konsole , potem znowu wyskakuje zebym zaktualizowal gre i podczas aktualizacja wywala błąd żebym przeczyścił płytkę szmatką ( płyta zera rys , nawet na dysk sie skopiowała i dalej to samo ) Nie mam dostepu do Xlive !
 

falcon1984

Użytkownik
Użytkownik
Ze spatchowanego obrazu nie można zaktualizować konsoli. Ściągnij NXE ze strony Microsoftu, wgraj na pendrive lub DVD i zaktualizuj konsole :) Ja tak zrobiłem i Wanted śmiga
 

Do góry Bottom