Warner Bros przesuwa premierę Mortal Kombat

Status
Temat zamknięty. Nie możn a w nim odpowiadać.

garibaldi

Użytkownik
Użytkownik
Brutalna bijatyka oraz przede wszystkim tytuł, który zajmuje szczególne miejsce w dziejach elektronicznej rozrywki zalicz trzy dniową zwłokę. Poprzedni termin, a mianowicie 18 kwietnia jest nieaktualny.

Mortal Kombat pojawi się w Wielkiej Brytanii 21 kwietnia, jak twierdzi portal Eurogamer data została oficjalnie zaakceptowana przez Warner Bros. Przy okazji przełożenia premiery gry deweloper Netherrealm Studios ujawnił, iż razem z ojcem serii Edem Boonem, dokładają wszelkich starań, aby jeszcze bardziej dopracować tytuł. Potwierdzono również dotychczasową listę zawodników: Cyrax, Ermac, Jade, Jax, Johnny Cage, Kitana, Kung Lao, Mileena, Nightwolf, Raiden, Reptile, Scorpion, Sektor, Shao Kahn, Sindel, Sonya, and Sub-Zero.

Źródło: Game XN - Warner Bros przesuwa premierę Mortal Kombat

eekz

Użytkownik
Użytkownik
Czekam z niecierpliwością.
Mam nadzieję, że w wersji na Xboxa również będzie dostępny Kratos... chociaż jakoś mi się nie wydaje :/
A Kratos w MK wygląda "skowyrnie".. Mortal Kombat Video Game, VGA 10: Extended Kratos Reveal Trailer HD | Video Clip | Game Trailers & Videos | GameTrailers.com

Btw. parę dni temu pokazały się nowe trailery, tym razem z Liu Kangiem i Noob Saibotem.

Coud95

Użytkownik
Użytkownik
A już się bałem że przesuną o kilka miechów :p Strasznie chcę w to zagrać

T0Mmy

Banned
jakos strasznie nie przesuneli daty premiery i tak znając życie wcześniej wycieknie do sieci

Hextor

V.I.P
V.I.P
Użytkownik
Nie jest to straszne opóźnienie :p Przeżyjemy ;)

Status
Temat zamknięty. Nie możn a w nim odpowiadać.

Do góry Bottom