Warriors: Legends of Troy OPINIE

Wijaczek

Użytkownik
Użytkownik
Gra w sieci
Tylko opinie
Nie ma AP 2,5
 

Tieu

Użytkownik
Użytkownik
Klon Dynasty Warrior w innym klimacie. To chyba najbardziej obrazuje tą grę.
 

Cuchulinn

Użytkownik
Użytkownik
Pograłem trochę i muszę przyznać, że nawet fajne. Brakuje nieco coopa i szkoda, że jest tylko jedna kampania w której na zmianę jesteśmy po obu stronach konfliktu a nie dwie. Spodziewałem się słabszej pozycji.
 

panborysek

Użytkownik
Użytkownik
Właśnie skończyłem grę , grałem około 12 godzin na normalu jest 20 leveli+ostatni survival,gra ogólnie dobra 6,5/10 choć po czasie trochę nudzi zabijanie tysięcy wrogów.Najbardziej wciąga ulepszanie zdolności postaci które możemy zakupić za zdobyte "kleosy".Można zagrać choć z czasem gra irytuje ponieważ każda postać posiada te same combosy a ciągłe zabijanie oraz w każdym levelu podobne zadania potrafią znudzić. + należy się za muzykę pasującą do klimatu antycznej Grecji.
 

Trybex

Użytkownik
Użytkownik
Na razie jestem w połowie (10 chapter). Jest to mój pierwszy kontakt z takim typem gier. Odbiór dość przyjemny. Fajna sprawa, że prawie co chapter gra się inną postacią z innym uzbrojeniem. Zdecydowanie najsłabszym elementem jest grafika. Mało kolorowa, kuje w oczy, a szczegółowość otoczenia to porażka. Nawet fajne są pojedynki w kręgu (1-3 na chapter), trzeba się wtedy troszkę mocniej skupić. Ogólnie to dobry odprężacz.
 

Jaa

Użytkownik
Użytkownik
Beznadziejna gra po 30 min wyłączyłem. Idziesz zabijasz 20 przeciwników idziesz dalej zabijasz 10 przeciwników idziesz dalej zabijasz znowu kilkunastu i tak w kółko :)
 
Klon Dynasty Warrior.Brakuje nieco coopa i szkoda, że jest tylko jedna kampania w której na zmianę jesteśmy po obu stronach konfliktu a nie dwie.
 

wilisrws

Świeżak
Świeżak
Kupiłem grę: Warriors : Legends of Troy ogólnie fajna siekanka, ale nie widzę nigdzie trybu multiplayera miał ktoś tak???
 

Krzyzac

Użytkownik
Użytkownik
Jednak bardziej polecę Dynasty warriors 7, które dopiero co wyszło. Ta gra to cień DW.
 

Trybex

Użytkownik
Użytkownik
Gierkę przeszedłem jakiś czas temu, nawet daje przyzwoity czas gry ~~10-12h. Sama gra ok, jednak nie poleciłbym komukolwiek do kupienia, znajdzie się masa nawet przeciętnych, ale ciekawszych produkcji.
 

Do góry Bottom