Warto kupic??

Status
Temat zamknięty. Nie możn a w nim odpowiadać.
Warto kupic Prototype???Slyszalem ze denna gra i jakos nie kupywalem ale teraz mam okazje za 20€ kupic bym wziol ale do wyboru jest tez Batman arkham asylum co kupic???
 
ja bym wzial batmana bo prptotype mi sie nie podobało:shisha
 

japon25

Użytkownik
Użytkownik
prototype kiepskawe wez batmana
 

BCG-pl

Użytkownik
Użytkownik
prototype bardzo fajny ale batman ZNACZNIE lepszy!
 

tosh92

Użytkownik
Użytkownik
Powiem Tak Nie Wiem Jak Jest Z Batmanem Ale Wiem Jak Jest Z Prototype ^^ Powiem Tak Prototype To Jedna Wielka Zadyma ;] Zabijasz I Niszczysz Wszystko Co Stanie Ci Na Drodze, Gra Jest Dobra Dla Takich Co Chcą Sobie Ulżyć Tak Mógłbym Opisać Tę Grę :)
 

Materek123

Użytkownik
Użytkownik
Bierz Batmana w ciemno ta gra jest dużoooo lepsza od PrototypE. Ja się na Batmanie nie zawiodłem.
 

dsdantee

Użytkownik
Użytkownik
batman jest za******* przeszedlem calego 4 razy-bardzo mi sie podoba,wez batmana
 

Touch!

V.I.P
V.I.P
Użytkownik
Ja polecam prototype. Nie pieprzysz się po ulicach tak jak w gta tylko robisz co tak naprawdę ci się podoba. jest to jedna z nielicznych gier z otwartym światem która mi się podoba. A w batmanie musisz robić to co każą twórcy gry. Co nie znaczy że to zła gra.
 

tosh92

Użytkownik
Użytkownik
Ja polecam prototype. Nie pieprzysz się po ulicach tak jak w gta tylko robisz co tak naprawdę ci się podoba. jest to jedna z nielicznych gier z otwartym światem która mi się podoba. A w batmanie musisz robić to co każą twórcy gry. Co nie znaczy że to zła gra.
W Każdej Grze Robisz To Co Twórcy Chcą ;] W Prototype Też
 

batman17

Użytkownik
Użytkownik
batman o wiele lepszy :D prototype to rzeźnia ( latasz po miescie i zabijasz kogo napotkasz)
 

Touch!

V.I.P
V.I.P
Użytkownik
W Każdej Grze Robisz To Co Twórcy Chcą ;] W Prototype Też

Tyle że w protoype masz wolny świat, a w batmanie nie.

Ale nie mówie że batman to zła gra. Poprostu wole prototype.
 

Ar3k

Świeżak
Świeżak
Batman o wiele lepszy :D
 
A jakie sa misje w Prototype???Dajcie jakis przyklad
 

Dead_Inside

Użytkownik
Użytkownik
bierz batmana wkoncu to gra roku 2009 :p
 

Touch!

V.I.P
V.I.P
Użytkownik
A jakie sa misje w Prototype???Dajcie jakis przyklad
Obejrzyj recenzje zeratula.

YouTube - [PROTOTYPE] w showshowshowshow part 1
 
dzieki wszystkim za odpowiedzi ale co do czego kupilem Saboteur. Ta gra wymiata gram juz 4 godzine.
 
Status
Temat zamknięty. Nie możn a w nim odpowiadać.

Do góry Bottom