Warto teraz kupić xboxa?

Marcinkult

Użytkownik
Użytkownik
Powie mi ktoś jaki jest procent możliwości zepsucia się Xboxa jaspera? Np 3 letniego? Długo one chodzą? Opłaci mi się sprzedać kompa i kupić xboxa (450zł) i tani pc do neta? Chcę kupić tylko nie wiem czy jest sens skoro ma wyjśc nowy xbox tylko dalej nie wiem kiedy :)
_________________
CPU : Intel Core 2 Duo 2x 2,7 GHZ RAM: 2x1GB Kingston 800Mhz
VIDEO: NVidia GeForce 8500GT 256MB, 128 bit SATA: Samsung 250 GB PŁYTA GŁÓWNA: Gigabyte Ga-P31-SG ZASILANIE: ModeCom MC 400Watt ATX 2.0 PFC CASE: Tracer
 

akwarium25

Banned
jaspery są bez awaryjne raczej. wiadomo ,że się wszystko psuje nawet najlepszy sprzęt. pewnie ,że jest sens jest dużo ciekawych gier na tą co jest.
 

Marcinkult

Użytkownik
Użytkownik
A jak dobrze ustrzedz się awari ?
 

AHC

Użytkownik
Użytkownik
Jak dla mnie to dać konsolce odsapnąć raz na jakiś czas :p
Hehe :) Kupuj.... graj i tyle :D:D

Pozdrawiam !
 

Marcinkult

Użytkownik
Użytkownik
TYlko kurde, właśnie problem w tym nie jestem pełnoletni. Rodzice tez nowego xboxa mi nie kupią. Jak sprzedam pc to kupię gorszego, i kupie xboxa, i boję się sytuacji że po 2 tygodniach szlag go trafi. Ile kosztuje taki reballing żeby był tani a dobry? Co do użytkowania, to mam półkę na telewizor, a pod spodem jest szklana półka z tyłu niczym nie zakryta, aktualnie stoi na niej wierza, którą gdzieś wypieprze. TV mam CRT i tu problem , chyba że podepne xboxa do monitora. I jeszcze ostatnia rzecz, ile Wam działa już xbox bez serwisu.


Edit: Katować zbytni jej nei będę max 6h dziennie i to i tak w wakacje , bo normalnie to szkoła od 6 do 15, potem gitara ze 3 godziny i do 23 komputer plus xbox i kilka przerw, także myślę że nie będize katowania :)
 

ROBI772

RGH
Użytkownik
Starsze konsole były awaryjne, kupuj Jaspera albo Slima i się nie przejmuj że może Ci paść ...
 

lykanin

Użytkownik
Użytkownik
Śmiało kupuj Xboxa jest jeszcze dużo tytułów które warto przejść a na pewno jeszcze kilka ich wyjdzie... Powiem jak koledzy wyżej kup jaspera albo zainwestuj troszkę więcej i kup slima. Ja na moim slimie naginam już ponad rok i żeby nie zapeszyć nic mu nie dolega. Czasami jest tak że w ciągu tygodnia nie gram w ogóle bo praca nie pozwala a czasami po nawet po 10h wiec...
 

akwarium25

Banned
jak kupisz jaspera od pewnej osoby to raczej się z nim nic nie stanie . reball około 200zl. jak kupisz jakies cudo za 180zl z allegro lub od kogoś w takiej cenie to napewno nawet tygodnia nie pograsz. taki jasper to 400zl slimki już od 500zl.
 

l33t

Użytkownik
Użytkownik
Odp: Warto teraz kupić xboxa?

Patrzę na ten twój zestaw PC i szczerze mówiąc nie sądzę, żebyś dostał za niego dzisiaj taką kwotę, która pozwoli ci kupić sensownego X360... Więc przekalkulowałbym na twoim miejscu raz jeszcze ten biznes. Zwlaszcza że chcesz dodatkowo kupic peceta do przegladania internetu.

Wysyłane z mojego MT27i za pomocą Tapatalk 2
 

akir

Xbox One
Xbox One
V.I.P
Pomocnik
Użytkownik
PSforum.pl
Odp: Warto teraz kupić xboxa?

Dokladnie ten pc to tai gorszy do przegladania internetu.

Wysłane z mojego LG-P500 za pomocą Tapatalk
 

ZychuPL

Użytkownik
Użytkownik
Chłopie, tak to jest jak ma się naście lat, a rodzice nie dadzą na konsole:)... I to co koledzy piszą. Ten komp to już jest taki do neta. Gorszy, to będzie tak Ci mulił. Po za tym chcesz na oryginałach jechać czy na piratach? No i jak koledzy napisali, Twój komp nie jest wiele warty. Pewnie byś go sprzedał. No ale za ile? 600-800? No wiadomo że lepiej podłączyć do monitora. Granie na CRT mija się z celem. I jak rodzice zobaczą że kompa sprzedajesz, to pomyślą jeszcze że na narkotyki zbierasz:p?
Już sobie lepiej uzbieraj, na urodziny coś dostaniesz, od babci. Jakoś skołujesz tą kasę na konsole:)
 

Przyciskomaniak

Użytkownik
Użytkownik
Tak jak powiedzieli koledzy wyżej.Kupuj X360 bo znając życie to jak wyjdą next geny to pierwsze modele będą jakieś awaryjne.:distress:
 

PokerFacowaty

Użytkownik
Użytkownik
Według mnie kupuj X360 ale jeśli już to Jasper albo Slim, nie ma innej mozliwości. Jasper jest prawie tak wytrzymały jak Slim, a w ostatni weekend slim działał u mnie 14,5 godziny non stop i nic. Podobnie ROBI mówił że ze Slimem wystąpiły jakieś przegrzania po 17 godzinach naprawdę ostrego grania, ale wtedy odpinasz go od prądu na 15 - 30 minut i działa pięknie.
 

Marcinkult

Użytkownik
Użytkownik
Ze sprzedażą by nie było aż takiego problemu. Mam 100 zł i kupca na mojego kompa 400 zł plus jego komp, gościu wie co kupuje i wie że musi wymienić grafikę. Więc za 500-600 zł mogę już coś kupić. JEgo komp jest taki już na granicy :

Intel Pentium 4 3.0 GHZ
1GB Ram
Dysk 120 GB
Ati RAdeon 9800 AGP dla mnie wystarczy bo w gry miałbym grać tylko na konsoli.

Oszczędzam kasę, ale przy moim zbieraniu to może się uda do końca roku, a wtedy już nie będzie sensu kupować chyba tej konsoli.
 

keicaM85

Użytkownik
Użytkownik
Dlaczego nie będzie sensu kupowac tej konsoli? Zdajesz sobie sprawę że zaraz po premierze nowej konsoli praktycznie przez kolejny rok lub dłużej po prostu nie ma na nią w co grać? (a wstecznej kompatybilności może nie być w cale lub być tak marna jak jest obecnie) I najwazniejsze zdajesz sobie sprawe że nowa generacja na starcie będzie kosztowała ok. 2,5tys zł? (minimum!)
 

Marcinkult

Użytkownik
Użytkownik
No w sumie racja przemyślałem i przecież na Xa jest tyle gier że zanim przejdę 50% z nich to minie trochę czasu, pozatym widziałem premiery gier do 2016 roku w zapowiedziach na GOL.
 

Daniel1979

Użytkownik
Użytkownik
zanim przejdę 50% z nich to
Twoje dzieci będą miały dzieci
 

Marcinkult

Użytkownik
Użytkownik
O to w takim razie widzę konsola dla pokoleń :p Nie no to dzięki wam wszystkim za odpowiedzi. Zaraz dam pomógł, ale prosżę nie zamykać bo jeszcze o coś może będę pytał
 

akwarium25

Banned
jak nie chcesz marnować kasy na płyty i grać online to szukaj takiego jaspera z rgh.
 

l33t

Użytkownik
Użytkownik
Odp: Warto teraz kupić xboxa?

BTW. Nie masz wiecej takich kumpli? ;) Bo gonie sie z bardzo podobnym sprzętem (choć sporo lepsze GPU) i nikt go ode mnie nie chce kupic nawet za te 4 stowki.

Wysyłane z mojego MT27i za pomocą Tapatalk 2
 

Do góry Bottom