Wasze pomysły na ulepszenie forum?

offtopic

Użytkownik
Użytkownik
Na "dziękuje" trzeba dać limit, bo niektórzy spamują jak h.. lol

 

maroko freestyle

Użytkownik
Użytkownik
shoutbox :D :D :D :D :D!!!!!!!!!!!!
 

kompot

Użytkownik
Użytkownik
 

mck82

Użytkownik
Użytkownik
no to może trochę przesadziłem jeżeli chodzi o ilość tych postów :D ale generalnie po ilosci postów można stwierdzić czy ktoś się udziela, czy nie, a potem można ocenić ich "jakość" i przydatność na forum. i po tym można stwierdzić czy ktoś by się nadawał.
No teraz to sie z Toba zgodze obcy33.Tylko komu sie bedzie chcialo siedziec przy sprawdzaniu tych postow skoro dajmy na to bedzie 6 kandydatow i kazdy dajmy na to po 500 postow bedzie mial..I badz tu madry i sprawdz ich jakosc,albo wygrzeb te najlepsze.

Lepszy sposob by juz byl jesli by sprawdzac po ilosci podziekowan od userow forum,i za co one byly.

A tak wogole macie jakies sugestie co do tego jakie mialy by byc rangi jeszcze??
Ktos tu pisal o zmianie rangi VIP na DONATOR tym osobom co wsparli forum finansowo,to by byl dobry pomysl.

Bo co do tych rang to pasowalo by zeby ci co sa aktywni na forum postuja i nie pisza o glupotach wyrozniali sie jakos no nie wiem...jak to juz widzialem na jakims forum
dla poczatkujacycy ranga liteUSER pozniej USER i superUSER.
To by moglo zdac egzamin.I mysle ze czesc tych co juz dluzszy czas goszcza na tym zajebistym forum bylo by zadowolonych z takiej zmiany.


Taka tylko moja mala sugestia:p
 

kompot

Użytkownik
Użytkownik
A mnie zastanawie czemu w niektórych postach jest podkreślone "pr" ?

pr pr pr pr pr pr pr pr pr pr pr pr pr pr pr pr pr pr pr pr pr pr pr pr pr pr pr pr :DD

Edit Google Page Ranking? :O wtf? Czemu page rank miałby podkreślać PR? :/

 

obcy33

Użytkownik
Użytkownik
A mnie zastanawie czemu w niektórych postach jest podkreślone "pr" ?

pr pr pr pr pr pr pr pr pr pr pr pr pr pr pr pr pr pr pr pr pr pr pr pr pr pr pr pr :DD

Edit Google Page Ranking? :O wtf? Czemu page rank miałby podkreślać PR? :/

Edit

bo PR jest skrótem od Page Ranking? :p

a tak poza tym to oto przykład VIPa, który po prostu miał więcej grosza i wpłacił:
http://x360iso.org/kosz/10209-blue-dragon.html

a ten przykłąd pozostawię bez komentarza:
http://x360iso.org/iso/10222-podzielony-obraz-na-czesci-nie-archiwum-rar-jak-polaczyc.html

 

spike200

Memento Mori
V.I.P
Użytkownik
a tak poza tym to oto przykład VIPa, który po prostu miał więcej grosza i wpłacił:
Blue Dragon
Jeśli ktoś ma VIP'a to nie oznacza, że może łamać regulamin do woli ;) jest temat zbiorowy "poszukuje gry" więc po co zaśmiecać.
 

obcy33

Użytkownik
Użytkownik
Jeśli ktoś ma VIP'a to nie oznacza, że może łamać regulamin do woli ;) jest temat zbiorowy "poszukuje gry" więc po co zaśmiecać.
nie chodzi mi tu o łamanie regulaminów przez VIPa tylko o fakt: koleś założył nowy temat, nie dość że nie tam gdzie trzeba, ale nie szukał, bo Blue Dragon jest na forum do ściągnięcia z MF i RS. chodzi o zasade, główny regulamin: szukaj, a jak nie będzie to napisz.

Edit:
same perełki:
http://x360iso.org/iso/10245-malutki-problem.html
 

sloniu

trolololololo
V.I.P
Użytkownik
A ja dalej o modzie :p
Czyli macie pełna ekipę? ;)
Popieram co do rang Mck! To zdaje egzamin na innych forach...
 

tajson86

Użytkownik
Użytkownik
Z tym szukaniem to trzeba by coś wykombinować bo większość nowych użytkowników wogóle nie używa opcji SZUKAJ tylko odrazu zakłada nowy temat ,ile razy można odpowiadać na te same pytania ,na które są już odpowiedzi na forum.
 

kompot

Użytkownik
Użytkownik
Może coś takiego...


W tym miejscu gdy użytkownik ma powiedzmy <10 postów wyświetlane jest spore FAQ lub np. linki do rozwiązania najpoplarniejszych problemów np. jak połączyć x'a z monitorem ._.'
 

sloniu

trolololololo
V.I.P
Użytkownik
Racja, pojawiają się najpopularniejsze... I jest problem z wyszukiwaniem użytkowników :(
 

mck82

Użytkownik
Użytkownik
Popieram co do rang Mck! To zdaje egzamin na innych forach...
No i wlasnie.
Uzytkownik ktory rejestruje sie tylko po to na forum zeby zalozyc temat z problemem ktory juz istnieje i w ten sposob zasmieca dzialy.Wprowadzil bym ograniczenie dla uzytkownikow ktorzy nie sa na forum dluzej niz dajmy na to 1 miesc.i maja mniej niz 50 postow,to takie osoby objela by ranga LITEUSER ktore nie mialy by przywileju zakladania nowych watkow.
Po Co??

A po to zeby najpierw ogarną FAQ i podstawowe rzeczy dot. x360.
 

obcy33

Użytkownik
Użytkownik
No i wlasnie.
Uzytkownik ktory rejestruje sie tylko po to na forum zeby zalozyc temat z problemem ktory juz istnieje i w ten sposob zasmieca dzialy.Wprowadzil bym ograniczenie dla uzytkownikow ktorzy nie sa na forum dluzej niz dajmy na to 1 miesc.i maja mniej niz 50 postow,to takie osoby objela by ranga LITEUSER ktore nie mialy by przywileju zakladania nowych watkow.
Po Co??

A po to zeby najpierw ogarną FAQ i podstawowe rzeczy dot. x360.
teraz ja dorzuce 3 grosze do Twojej wypowiedzi mck82 :p
nie da się ukryć że wiele osób które ma x'a i trafilo na jakiś problem rejestruje się na różnych forach i pyta tylko po to aby znaleźć rozwiązanie. ale czasem jest tak że problem naprawdę jest głębszy i nie można go znaleźć w faq albo w poradniku. nie wiem czy jest taka opcja ale przeszedł mi przez myśl pomysł aby werifikować posty świeżaków np. pierwsze 10, 15 lub 20. robiliby to modzi działów w których ten post miałby być zamieszczony. oczywiście będzie to cała masa tematów więc prawdopodobnie automatycznie musiałaby się zwiększyć liczba modów. piszę prawdopodobnie ponieważ nie jestem tego pewien, bo może aktualni sobie z tym poradzą znakomicie :) albo jeszcze lepiej: założyć nowy dział, powiedzmy 'Tematy świeżaków', w którym mogliby się pytać i wypowiadać użytkownicy poniżej 10 postów ponieważ resztę forum mogą tylko przeglądać, bez dodawania tematów, mieliby rangę LITEUSER. osoby odpowiedzialne za dział weryfikowałyby posty, od ręki kasując pierdoły a pozostawiając takie godne uwagi. jak taki LITEUSER zaliczy 10, 15 lub 20 postów to dostaje dostęp do reszty. oczywiście powiększenie forum wiąże się to z nowymi poddziałami w 'tematach świeżaków' np.: ISO, SPRZĘT, PROBLEMY, GRY, jak i dodatkowym 'poborem' na modów.
 

mck82

Użytkownik
Użytkownik
nie wiem czy jest taka opcja ale przeszedł mi przez myśl pomysł aby werifikować posty świeżaków
To byl by dobry pomysl obcy33.
Zapewne tych 'swierzych" postow i watkow byla by masa...No i rodzi sie pytanie..Czy obecna kadra moderatorow ogarnela by ten bajzel??Czy moze potrzebne jest wsparcie..??

Odrazu smiem zasugerowac pare kandydatow ktorzy moim zdaniem wzorowo by wywiazywali sie z tego zadania;]

obcy33<<<
^sloniu<<<

...Zasugerowal bym siebie :DD ale z natury skromny jestem :p
a po primo jestem za krotko na tym forum zeby o co kolwiek sie ubiegac:p
 

obcy33

Użytkownik
Użytkownik
a dzięki mck82 za to wyróżnienie :D
a co do tej weryfikacji to niestety prawada jest taka: dużo postów, smętna weryfikacja -> dużo roboty
ale nadal upieram się przy utworzeniu 'tematy świeżaków'. a dlaczego? odpowiedź jest prosta: załóżmy ktoś chce się spytać, czy z sensem czy nie to pomińmy, ale o obraz lub nagrywanie czyli ISO. mamy tam naszego moda, czyli pan #offtopic, ale niestety będzie on na necie z przyczyn niezależnych od siebie dopiero wieczorem. a co za tym idzie wszystkie nowe tematy napisane rano będą sobie wisiały w powierzu aż do wieczora. czyli:
1. 'tematy świeżaków' ogólno dostępne dla nowych tematów
2. cała reszta tylko do wglądu bez możliwości pisania
3. awans po napisaniu powiedzmy 10-15 'sensownych' postów z LITEUSER na USER
 

spike200

Memento Mori
V.I.P
Użytkownik
Przecież moderator nie musi siedzieć cały dzień na forum tylko wejść sobie wieczorem bądź rano i posprzątać. Jak jeden dzień jakiś syf sobie postoi na forum to nic nikomu się nie stanie.
 

sloniu

trolololololo
V.I.P
Użytkownik
Słuchajcie, mnie to pasuje:p Czy wam to też odpowiada?:confused: Nie no, staram się :D
Ja codziennie oglądam forum wieczorem i po południu, mnie to odpowiada. Dzisiaj były założone 3 topiki na temat "JAKI MONITOR"... Szok, a szukajka się leni...

dzięki za wyróżnienie mck :cool:
 

mck82

Użytkownik
Użytkownik
^sloniu,obcy33 nie dziekujcie tylko wezcie za **** pewne osoby i zmuscie do zmian..
Bo my se tu gadamy a i tak z tego nic nie wyniknie:(..........
 

obcy33

Użytkownik
Użytkownik
Przecież moderator nie musi siedzieć cały dzień na forum tylko wejść sobie wieczorem bądź rano i posprzątać. Jak jeden dzień jakiś syf sobie postoi na forum to nic nikomu się nie stanie.
ja nie mówie że ma siedzieć cały dzień :) ale mimo niewielkiej wartości mego głosu w tej dyskusji nadal obstawiałbym za 'tematy świeżaków'. dobrze wiemy jak jest i ludzie po prostu wchodzą na forum i piszą pierdoły. może zrobić coś takiego na próbę i sprawdzić jak to będzie? a taki ktoś, kto napisze głupie zapytanie i nie uzyska na nie odpowiedzi, bo jego temat wyląduje w koszu i tak nie zawita tu po nic więcej. Więc czy jego temat zostanie skasowany, czy on (mało prawdopodobne z tego co wiem) dostałby warna to i tak to go by nie obchodziło. A będzie miał następny problem to założy sobie nowe konto i znowu zada głupie pytanie. Moim mskromnym zdaniem: weryfikacja postów i możliwość usówania nieaktywnych użytkowników. Nieaktywnych w sensie ci, którzy się pojawili raz i potem długo długo nic, a nie tacy co korzystają z forum regularnie, ale nic nie piszą.
 

Do góry Bottom