• Z dniem 8/11/18 została zmieniona zasada pisania postów w dziale Gry Xbox One oraz Gry Xbox 360, w temacie gry można wyrażać swoje opinie na dany tytuł, opisywać swoje problemy z grą, prosić o wskazówki przejścia danego poziomu itp. Link do ogłoszenia

wave 10 i bulletstorm

Damiel

Użytkownik
Użytkownik
siemka wszystkim
wlasnie zassalem bulletstorma i po straceniu 2 plytek wychodze z zapytaniem
jak to nagrac zeby dzialalo
przelecialem do abgx i pokazalo mi sie tak
Link ukryty dla gości, zaloguj się lub zarejestruj na forum.

Mam przerobione na LT+ i wgrane go nowego dasha
Reasumujac
trzeba zmieciac WAVE10 ktore sie tu pokazalo czy mozna tak zostawic i nagrac
licze na szybka odpowiedz : )
dzieki : )

Damiel

Użytkownik
Użytkownik
no jak bylem ostatnio w serwisie to koles powiedzial ze wgra mi odrazu LT+ bo mialem wczesniej przerobione juz
da sie to jakos sprawdzic ?

marcin093

Użytkownik
Użytkownik
witam,sciagnalem gre i mam pytanko bo tu zauwazylem ze niektorzy na forum pisza ze mozna juz konsolke podlaczac do neta z bulletstormem a niektorzy ze nie i moje pytanie jest takie czy mam czekac do premiery czy moge podlaczac ?

susek552

Świeżak
Świeżak
mam przeróbkę ixtreme LT+ v1.1 jak zaktualizuje w bulletstorm to stracę możliwość grania ACB fable III i jakiś jeden tytuł i ogólnie czy coś się stanie po tej aktualizacji jeszcze.

mee1906

Użytkownik
Użytkownik
Hmm , czyli mam pytanie prosze o szybka odpowiedz. Posiadam konsole bez lt+ , zawsze patchwoalemgry do wave 3 . czy tym razem przy nagrywaniu bllet stroma mma nagrywac to normalnie ? czy li spatchowac po sprawdzeniu w abgx do wave 3 ? i bedzie dzialalo bo nie rozumiem ?? Jesli nie to prosze by ktos napisal jakis krotki szybki poradnik jak poprawnie nagrac ta gre !!!

aniel77

Świeżak
Świeżak
Hmm , czyli mam pytanie prosze o szybka odpowiedz. Posiadam konsole bez lt+ , zawsze patchwoalemgry do wave 3 . czy tym razem przy nagrywaniu bllet stroma mma nagrywac to normalnie ? czy li spatchowac po sprawdzeniu w abgx do wave 3 ? i bedzie dzialalo bo nie rozumiem ?? Jesli nie to prosze by ktos napisal jakis krotki szybki poradnik jak poprawnie nagrac ta gre !!!

Jeśli nie masz LT+ muszisz pachowac tak jak do tej pory, ale nowy WavesPacher poki co obsługuje gry tylko do 9 fali. Najprawdopodobniej w oknie z numerem wave wyskoczy Ci "???" Istnieje ryzyko uszkodzenia obrazu. Ja poprzednia wersja WavesPacher'a nagrywalem tym sposobem pare gier i nigdy nie bylo problemu

Do góry