wave 10 i bulletstorm

Damiel

Użytkownik
Użytkownik
siemka wszystkim
wlasnie zassalem bulletstorma i po straceniu 2 plytek wychodze z zapytaniem
jak to nagrac zeby dzialalo
przelecialem do abgx i pokazalo mi sie tak ImageShack® - Online Photo and Video Hosting
Mam przerobione na LT+ i wgrane go nowego dasha
Reasumujac
trzeba zmieciac WAVE10 ktore sie tu pokazalo czy mozna tak zostawic i nagrac
licze na szybka odpowiedz : )
dzieki : )
 
Nic nie zmieniaj przeleć płytkę abgx i zgraj. Jak masz lt+ to zmiana wave jest nie potrzebna ja zgrałem normalnie i wszystko trybi :)

Obraz jest w porządku tylko nie podłaczaj konsoli do neta bo nie zweryfikowane są jeszcze zabezpieczenia.
 

Damiel

Użytkownik
Użytkownik
mozna nagrac w CLONE CD ?
czy to nie ma znaczenia ?
 
Ja tam wypalam imgburn bardzo prosty program jakbyś chciał dobrego tutka do niego to proszę: ********.org :: Zobacz temat - [Tutorial] Nagrywanie gier na Xbox 360 Ale clone cd też może być.

(co do tutka pomin tworzenie pliku dvd ponieważ abgx sam go tworzy) :)
 

Damiel

Użytkownik
Użytkownik
niestety nagralem zaraz po abgx i po wsadzeniu do xboxa otwiera sie jako "otwórz DVD "
co z tym zrobic
 

sajdorr

Użytkownik
Użytkownik
napewno masz LT+ :>?
 

haker10103

Użytkownik
Użytkownik
jezeli napewno masz LT+, to moze naped masz walniety?
 

Damiel

Użytkownik
Użytkownik
no jak bylem ostatnio w serwisie to koles powiedzial ze wgra mi odrazu LT+ bo mialem wczesniej przerobione juz
da sie to jakos sprawdzic ?
 
nagraj to imgburn tak jak w tym tutku co Ci podałem i zobaczymy.
 

bgszef

Banned
no jak bylem ostatnio w serwisie to koles powiedzial ze wgra mi odrazu LT+ bo mialem wczesniej przerobione juz
da sie to jakos sprawdzic ?
Musialbys podlaczyc naped pod PC i sprawdzic w JF
 

Damiel

Użytkownik
Użytkownik
dobra
a nawet jezelie nie bedzie tego LT+ to dam rade nagrac ?
Wczesniej bylo 1.50 albo 1.51
wiem ze w wave3 nagrywalem zawsze
 

marcin093

Użytkownik
Użytkownik
witam,sciagnalem gre i mam pytanko bo tu zauwazylem ze niektorzy na forum pisza ze mozna juz konsolke podlaczac do neta z bulletstormem a niektorzy ze nie i moje pytanie jest takie czy mam czekac do premiery czy moge podlaczac ?
 
Strzeżonego Pan Bóg strzeże zaczekaj do premiery.
 

Damiel

Użytkownik
Użytkownik
a jak nagrac bulletstorma z wave10 na Ixtrema 1.50 ?
 

susek552

Świeżak
Świeżak
mam przeróbkę ixtreme LT+ v1.1 jak zaktualizuje w bulletstorm to stracę możliwość grania ACB fable III i jakiś jeden tytuł i ogólnie czy coś się stanie po tej aktualizacji jeszcze.
 

kulbon

Użytkownik
Użytkownik
jeśli mówisz o aktualizacji do nowego dasha to nic nie powinno się stać oprócz braku możliwości odpalenia kilku nagranych gier bez AP2.5 (m.in. COD MW2, COD black ops)
 

mee1906

Użytkownik
Użytkownik
Hmm , czyli mam pytanie prosze o szybka odpowiedz. Posiadam konsole bez lt+ , zawsze patchwoalemgry do wave 3 . czy tym razem przy nagrywaniu bllet stroma mma nagrywac to normalnie ? czy li spatchowac po sprawdzeniu w abgx do wave 3 ? i bedzie dzialalo bo nie rozumiem ?? Jesli nie to prosze by ktos napisal jakis krotki szybki poradnik jak poprawnie nagrac ta gre !!!
 

S.E.T.H X

Świeżak
Świeżak
Przepraszam ze nie na temat ale posiada ktos hddss.bin hitachi 120 gb
 

aniel77

Świeżak
Świeżak
Hmm , czyli mam pytanie prosze o szybka odpowiedz. Posiadam konsole bez lt+ , zawsze patchwoalemgry do wave 3 . czy tym razem przy nagrywaniu bllet stroma mma nagrywac to normalnie ? czy li spatchowac po sprawdzeniu w abgx do wave 3 ? i bedzie dzialalo bo nie rozumiem ?? Jesli nie to prosze by ktos napisal jakis krotki szybki poradnik jak poprawnie nagrac ta gre !!!

Jeśli nie masz LT+ muszisz pachowac tak jak do tej pory, ale nowy WavesPacher poki co obsługuje gry tylko do 9 fali. Najprawdopodobniej w oknie z numerem wave wyskoczy Ci "???" Istnieje ryzyko uszkodzenia obrazu. Ja poprzednia wersja WavesPacher'a nagrywalem tym sposobem pare gier i nigdy nie bylo problemu
 

Damiel

Użytkownik
Użytkownik
tak swoja droga to jak to jest mozliwe ze Black Ops ktore ma AP25 dzialalo po normalnym nagraniu na 1.50 ?
 

Do góry Bottom