WAVE 3 i 4

bugatti415

Użytkownik
Użytkownik
Witam.Chcialbym zapytac co oznaczaja WAVE 3 i Wave 4 przy najnowszych grach.Czy jest to jakas nowa aktualizacja DASHA ? Mialem do tej pory starego Dasha i po wgraniu COLIN DIRT 2 zainstalowalo mi sie nowe menu w konsoli.Czy przy WAVE 4 i 3 tez trzeba bedzie cos aktualizowac,czy gry beda chodzic normalnie ? X-pudlo mam oczywiscie przerobione.
 

Tuminure

Użytkownik
Użytkownik
O ile dobrze pamiętam, wave2/3/4 określa ilość partycji na płycie. Tak się składa, że gry z wave 3 i 4 wymagają nowego dashboardu (NXE).
 

bemben1991

Użytkownik
Użytkownik
Ja słyszałem Drodzy Koledzy że Wave 2/3/4 to są zabespieczenia i po to są patche żeby zmieniały zabiespieczenia np. z Wave 4 na Wave 3 ale tak tylko słyszałem :) od kilku osób.
 

bugatti415

Użytkownik
Użytkownik
czyli jesli sciagne taka gre i wypale jak do tej pory ( IMG BURN firmowa plyta predkosc 2,4 ) to bedzie mi chodzic czy nie bedzie ?
 

szczoti

Użytkownik
Użytkownik
A jaki masz firmware na swoim klocku ? Jeśli 1.61 to gry z Wave4 bez żadnego przerabiania ci pójdą, jesli starszy to musisz użyć activate.iso lub z ptachować do Wave3. O ile sie dobrze orientuje to tylko napęd Hitachi z iXtreme 1.51 odpala Wave4. Ja osobiscie mam iXtreme 1.6 na liteonie i przerabiam gry programem 360WavesPatcher, ale zaznaczam tu że gram tylko offline.
 

Damian1010

Użytkownik
Użytkownik
Zalezy jaki masz ixterme jak:
1.5 to wave 2
1.51 wave 2,3
1.6 wave 2,3, i nowsze jak masz activate.iso
1.61 wave 2,3,4
 

Marcinpl25

Użytkownik
Użytkownik
1.61 nie odpala jedynie 2,3,4. Z tego co wiem usunęli mu zabezpieczenia i odpala wszystkie wave włącznie z najnowszym wave 5 w left 4 dead 2

Co do aktualizacji to na nowszych grach będą i chcesz czy nie będziesz je chyba musiał zainstalować.
 

bemben1991

Użytkownik
Użytkownik
Czyli wychodzi Na to ze Musisz Sobie zrobic jak najnowsza przeróbke czyli w tym przypadku 1.61 jak pisali koledzy albo jak masz starszą wersje to po prostu updete do 1.61 ;p
 

Damian1010

Użytkownik
Użytkownik
Jesli masz Lite-on to tylko do 1.6 i acivate.iso od wave 4
 

szczoti

Użytkownik
Użytkownik
lub przeróbka z wave4 na wave3 lecz po przeróbce nie zaleca się grać online choć teraz to i tak nie ma różnicy
 

leksior

Użytkownik
Użytkownik
l ale zaznaczam tu że gram tylko offline.
no wlaśnie
mam liteona i iextreme 1.5 i gram cały czas offline tylko od czasu do czasu sciagam demka i tylko wtedy podłanczam do neta.
Dzisiaj wchodze posciagac jakies demka (cod mw2 ;p) i pisze że bana mam wiec polecam przerobienie konsoli na i extreme 1.6 bo masowe banowanie jest
;((
 

bemben1991

Użytkownik
Użytkownik
Ja Dostałem Bana mając iXtreme 1.6 ;) jakis tydzien temu :)
 

Damian1010

Użytkownik
Użytkownik
Obecnie nie ma ixtrema ktory by chronil od bana wiec albo legal albo granie offline
 

szczoti

Użytkownik
Użytkownik
no wlaśnie
mam liteona i iextreme 1.5 i gram cały czas offline tylko od czasu do czasu sciagam demka i tylko wtedy podłanczam do neta.
Dzisiaj wchodze posciagac jakies demka (cod mw2 ;p) i pisze że bana mam wiec polecam przerobienie konsoli na i extreme 1.6 bo masowe banowanie jest
;((
teraz to róznicy nie ma jak firmware przerobiona konsola = ban, ja swojej nigdy nie podłączałem do xbl bo nawet jak nie grasz online to wystarczy że się zalogujesz na xbl to bana chwytasz sam jesteś tego przykładem :>
 

bemben1991

Użytkownik
Użytkownik
Tylko ze przez 5 miesiecy mialem podłaczonego neta i sciagalme darmowe dodatki do gier albo jakes aktualizacje i demka ;) i dopiero tydzien temu dostalem bana :)
 

lol42

Użytkownik
Użytkownik
ja smigalem po Live jak mialem premium i bana nie dostalem :p
 

bemben1991

Użytkownik
Użytkownik
To chyba zależy od M$ kiedy im sie chce albo zbieraja ludzi i pózniej daja przycisk "BAN" i za jedym zamachem banuja 1000000 użytkowników i znów zbieraja milion ludzi i znów masowy BAN .
 

Xbox360 Elite

Użytkownik
Użytkownik
Jest specjalny program do konwersacji wawów.
 

szczoti

Użytkownik
Użytkownik
no albo abgx360 lub 360wavesPatcher
 

bugatti415

Użytkownik
Użytkownik
klocka przerabialem w lipcu tego roku i nie wiem szczerze mowiac jaka mam przerobke.W jaki sposob mozna sprawdzic jaka wersje mam przerobki ?
 

Do góry Bottom