WAVE 4 a WAVE 3

Hokej87

Świeżak
Świeżak
Czy ktos mi moze poeiwdziec, czy jak przerabiam gre ktora jest na WAVE 4 na WAVE 3 to cos trace?Jest gorsza jakosc czy cos??Czyms sie to chyba musi róznić....
 

batman17

Użytkownik
Użytkownik
nie, wszystko jest to samo tylko wave się zmienia i nic więcej, zadnej złej jakości itp.
 

Skay

Użytkownik
Użytkownik
Witam. Nie gra nie traci na jakości bo wave to są partycje video. Można tak powiedzieć, że Microsoft daje do nowszych gier coraz to nowsze wave po to aby przeróbki napędów nie mogły odtworzyć tej gry. GRA NIC NIE TRACI NA JAKOŚCI :) Pozdrawiam !
 

polop15

Użytkownik
Użytkownik
Gra nic nie traci ale nie pograsz na konsoli z inną wersją przeróbki
 

SnoopX360

Użytkownik
Użytkownik
a gdy sciagajac gre bez dopisku wave to wypalam ja normalnie czy musze cos wybrac aby poprawnie wypalic czy tu chodzi tylko o ixtreme ktory posiadam w konsoli
 

maclogan

Banned
Użytkownik
Każda gra ma jakiś wave . Najlepiej sprawdzić w abgx360 jaki gra ma wave . I jeśli ma taki którego nie obsługuje Twój ixtreme wtedy paczujesz . I jeśli tak jak w opisie masz 1.4 to paczujesz grę do wave 2 . I zawsze paczuje się z wyższego wave na niższy a nigdy odwrotnie .
 

SnoopX360

Użytkownik
Użytkownik
a jak gre mam wave 2 a moj firmware posiada wave 4 to jak ja paczuje ? pod wave 2 czy 4
 

maniekmaniu

Użytkownik
Użytkownik
Jeśli gra ma wave2 oryginalnie to nic nie robisz. Musi się odpalić. Ale jeżeli była patchowana do wave2 to musisz użyć płyty activate.iso.
 

Do góry Bottom