wave 4 na wave 3 - GTA dodatki

bartess16

Użytkownik
Użytkownik
Świeżak
Może mi ktoś powiedzieć czy wszystko ok z patchowaniem. Wgrajfoto.pl - hosting zdjęć, upload, galeria foto, szybkie wgrywanie fotek. Nie chce poświęcać kolejnej płytki na marne :D
 

WiLkU

Użytkownik
Użytkownik
Wszystko jest ok - śmiało nagrywaj.Te błędy tylko oznaczaja , ze gry nie ma jeszcze w bazie danych abgx , ale to w niczym nie przeszkadza .
 

_DaRkNeS_

Użytkownik
Użytkownik
Ja niestety nie mogę tego wykonać , mam Win 7 może mieć to jakiś związek ? Robię tak jak radzicie odinstalowałem abgx wywaliłem ustawienia Default , odłączyłem neta zainstalowałem na nowa abgx oraz wypakowałem obraz ( Marvela ) ustawiłem wszystko tak jak w tutku i po kliknięciu na launch nie może załadować pliku Video oraz PFI w czym problem ? Robię to pierwszy raz bo nie było takiej potrzeby , ale czytając tutek wyglądało na prostą sprawę na 5min.


Edit:Reset załatwił sprawę.
 

wilku1212

Świeżak
Świeżak
jak grasz na full hd 42" to przy gta możesz mieć takie wrażenie bo gra jest kiepskiej jakości już sama w sobie.

po tych operacjach jak na 1.5 przez 3rd.wave.patch to też będzie działać ?
wydaje mi sie że bedzie działac,bo tak zrobilem z Tekkenem 6 i zadziałalo tylko sie meczylem troche z aktualizacja,ale tym razem to juz nie bede mial z tym problemu...a własnie sciagam te nowe GTA i mam nadzieje ze problemów nie bedzie :)

i polecam sciagac od Uruka,bo sciagam prawie kazda gre od niego i zawsze działa jak nalezy ^^
 

kopec86

Świeżak
Świeżak
Czy po takim wyniku spatchowania powinno mi dzialac ?



Dzieki za pomoc :)
 

cage900

Banned
Użytkownik
wg mnie nie zadziała patchowales z w4 na w3?
 

kopec86

Świeżak
Świeżak
wg mnie nie zadziała patchowales z w4 na w3?
Tak, wszystko robilem wedlug instrukcji. Tekken 6 bez problemu sie spatchowal... wiec odinstalowalem abgx, odlaczlem kabel, zresetowalem kompa, zainstalowalem od nowa, wyczyscilem ustawienia i ustawilem od nowa...

Ma ktos jakas rade ?
 

malwina1980

Użytkownik
Użytkownik
obraz przerobiony powinien wyglądać tak Wgrajfoto.pl - hosting zdjęć, upload, galeria foto, szybkie wgrywanie fotek.
zainstaluj sobie progr.odkurzacz freewere mi on pomógł w czyszczeniu rejestru bo wcześniej miałam tak samo jak ty niby wyczyściłam rejestry a w gruncie wyszło że jednak nie.
 

kopec86

Świeżak
Świeżak
Niestety nic nie pomaga :( Wyczyscilem reg programem i nadal to samo. :(
 

Azaroth94

Użytkownik
Użytkownik
U mnie po zablokowaniu dostepu do neta zadzialalo
Nie trzeba kabla odpinac wystarczy blok w firewallu np/
 

xbox360wojtek

Banned
Użytkownik
a jak mi sie to juz zrobilo i jest all ok to jak ja mam to zapisać i nagarac ?/
 

xbox360wojtek

Banned
Użytkownik
prosze o odp bo już niemoge sie doczekac ;d
 

kopec86

Świeżak
Świeżak
tak, jak masz OK to wystarczy nagrac :)

ps. mi juz tez zadzialalo :D
 

wilku1212

Świeżak
Świeżak
ale jest ktos taki kto próbowal na ixtreme 1.5??

no bo jednak w tekkena szarpie ale nie wiadomo jak bedzie z GTA ;/
 

phillip135

Świeżak
Świeżak
ja próbuje aktualizować dashboarda ale konsola wogóle nie odczytuje pendrivea, próbowałem już różne aktualizacje i nic, pomocy!!
 

gala

Banned
a co zrobic aby te dodatki poszly na ixtreme 1.4?
wystarczy spatchowac tak jak w przypadku gier z wave3?
 

normalny

Użytkownik
Użytkownik
Tak gala, patchować tak jak z wave 3 :)
 

wilku1212

Świeżak
Świeżak
ja próbuje aktualizować dashboarda ale konsola wogóle nie odczytuje pendrivea, próbowałem już różne aktualizacje i nic, pomocy!!
ja tez miałem problem z aktualizacją ;/
ani jedna mi nie działa

ale ta zadziałała :) :MEGAUPLOAD - The leading online storage and file delivery service
 

Swift

Użytkownik
Użytkownik
Ja ma takie pytanko. Mam iextrema (1.5 albo 1.51 nie wiem ale mam napęd liteon), jeśli pobiorę GTA Episodes From Liberty City i go spaczuję programe ppf-o-matic3 będzie mi działać?
 

p9p

Użytkownik
Użytkownik
Jak spaczujesz programem ppf-o-matic3 to musi działać
 

Do góry Bottom