Wave

krzychossj

Świeżak
Świeżak
Mam problem a mianowicie po zmianie na wave 3 danej gry pokazuje mi takie cuś w ABGX Imageshack - ,a jak spowrotem zamienie na wave 4 jest wszystko w porzadku. W mojej kolekcji mam sporo gier wiec nie ma bledu z mojej strony oczywscie ze strony nagrywania. Prosze o pomoc sciagnalem z 4 gry i w kazdej wyskakuje ten sam blad,oczywiscie po nagraniu xbox nie czyta plytki.

Qazimodo

Użytkownik
Użytkownik
zły obraz gry ,lub źle się ściągło
,są błedy w plikach video i abgx nie jest w stanie tego sam naprawic
ściąg jeszcze raz lub z innego źródła tą grę

a wogóle co to za gry ? bo te nowe wymagają
aktualizacji ixtrema do LT+ 1.1 żeby działały
ale jak abgx wyswietla cos na czerwono to nie nagrywaj bo płytka od razu do kosza

a jeszcze jedno jak sie zmienia wave gry to póxniej sie już tego abgxem nie sprawdza bo
on poprawia gre do oryginalnego wave w grze :p

a prawidłowy link to >>> http://img525.imageshack.us/f/bvcvcb.jpg

KULA

V.I.P
V.I.P
Użytkownik
jeszcze raz daj linka do screena, ale po przeróbce z oryginalnego wave na niższy zawsze są błędy ja przynajmniej tak mam ale gry mi działają

PS
Ok dałem sobie rade z tym linkiem :) u mnie takie błędy występują jak paczuje gry z Wave 4 na Wave 2, ale po wypaleniu gry zawsze mi działają

pietrus009

Użytkownik
Użytkownik
Ja nigdy nie sprawdzałem abgx'em po przerobieniu wave'a. W któymś tutorialu napisane było, że abgx źle może widzieć spatchowane gry. Ale zawsze mogę się mylić...

krzychossj

Świeżak
Świeżak
Te gry to np Dante of inferno, gta 4 + 2 dodatki. Gry byly sciagane ze sprawdzonych zrodel i nie bylo jak dotychaczas zadnych problemow. Zazwyczaj po przerobieniu Wave'a sprawdzalem jeszcze XDVD mulatterem i wszystko bylo OK az do sciagniecia tych gier;/

pietrus009

Użytkownik
Użytkownik
Mullater jest stary jak świat. Nie updatowany od średniowiecza, przynjamniej :D

krisr77

Pomocnik
Pomocnik
Użytkownik
krzychossj
1. paczujesz na nizszy wave i sie dziwisz ze abgx krzyczy ze masz zle video i pfi???
2. po spachowaniu skanujesz abgxem i sie dziwisz ze ci gra nie chodzi????

krzychossj

Świeżak
Świeżak
!krisr77
Od dawna robilem tym spodobem i mi wszystko chodzilo w sumiem mam okolo 30 gier robionych tym sposobem wiec nie mow mi ze robie cos zle.........

toudick

Użytkownik
Użytkownik
krzychossj
1. paczujesz na nizszy wave i sie dziwisz ze abgx krzyczy ze masz zle video i pfi???
2. po spachowaniu skanujesz abgxem i sie dziwisz ze ci gra nie chodzi????
Kolega ma rację. Jeżeli zmieniasz wave, nie przepuszczasz już obrazu przez abgx. Przywróci Ci poprzedni wave. Po przepuszczeniu tego obrazu 2 raz przez abgx nie powinieneś mieć już tych błędów.

Do góry Bottom