Wave'y, cuda, wianki - czy obejdzie się bez tego?

Piki

Użytkownik
Użytkownik
Witam!
Temat jest dość dziwny, bo spowodowany moim lenistwem w szukaniu odpowiedzi, która gdzieś tu pewnie jest, ale tych tematów jest tak cholernie dużo i niektóre są tak długie, że ja po przeczytaniu całości tego o procedurze serwisowej mam już dość. A nie było mnie tu dość długo, bo miałem zepsutą konsolę, więc za bardzo się nie interesowałem co tu się dzieje szczerze mówiąc. I teraz jest problem, bo widzę, że trzeba się wdrążyć w temat żeby w ogóle coś ruszyć ponownie. Przed moją przerwą nie było mi wiadomo o żadnych Wave'ach i innych takich cudach, grałem sobie normalnie, zawsze offline i nie było problemu. Więc tutaj mam takie pytanie: czy dla takiego gracza jak ja, który gra sobie spokojnie offline i nawet nigdy nie podłączał kabla od Internetu do Xboxa są istotne te wszystkie pierdoły typu Wave? Czy to tylko się tyczy tych, którzy chcą za wszelką cenę grać online i muszą się ukrywać by nie zostać zbanowanym? Jak to jest, powiedzcie. :p
 

-=DEXTER=-

Pomocnik
Pomocnik
Użytkownik
wszystko zalezy jakie masz ixtreme w napedzie (jesli masz xtreme to problemu nie ma). te Wave to partycje wideo na plytach z grami. Ixtreme do 1.5 obsluguje tylko wave 2, ixtreme 1.6 wave 2 i 3 oraz 4 tylko jesli masz acivate.iso (cos jak swap magic). ixtreme 1.61 i LT obsluguje wszystko.

Nie musisz zmieniac ixtreme jesli chcesz grac w nowsze gry, mozesz je patchowac do nizszego wave. Ale wtedy takich gier nie obsluguja ixtreme na ktorych pojdzie wave z ktorego gra jest patchowana, tzn 1.6 nie odtworzy gry patchowanej z 3 na 2, a 1.61 z 4 na 3. Chyba ze masz wymienione wyzej activate.iso.

Sa softy ktore odczytuja wszystko, nie wazne jaki wave, czy patchowana czy nie. sa to xtreme, ixtreme 1.61 NS i LT
 
L

livingfear

Guest
Jest tak ,że niestety dla ciebie grajac offline(tak jak ja)
wave jest ''rzeczą'' o której i tak musisz mieć jakieś pojęcie.
Wygląda to mniej więcej tak:
w zależności jaki masz ixtreme w konsoli?
musisz nowe gry albo patchować
albo mieć odpowiedni ixtreme.


Gry mają:
starsze-2 wave
nowsze 3,4 wave
najnowsze 5,6 wave

jezeli masz ixtreme np.1.5

to te gry 3,4,5,6
wave musisz patchować do swojego ixtreme ,które obsługuje 2 Wave.


Jezeli masz np. ixtreme 1.6 (taki jak ja) on obsługuje wave 3

to wtedy gry z wave 4,5,6 pat****esz na wave 3
lub uzywasz plytki activate iso i wtedy te gry odpalisz na swoim ixtreme bez patchowania
ale musisz wczesniej umiescic plytke activate iso w napedzie konsoli ,a potem wkladasz plyte z gra.
 

Piki

Użytkownik
Użytkownik
Okej, mniej więcej rozumiem, dzięki za odpowiedzi. Moja konsola jeszcze nie wróciła od Microsoftu z gwarancji, więc nie wiem jak to tam wygląda. Może wymienili napęd, więc wtedy będę musiał przerobić na nowo, a rozumiem, że najlepsze rozwiązanie to ixtreme 1.61 w takim razie, tak? :)
 
L

livingfear

Guest
Wydaje mi sie,że dla Ciebie najlepszym rozwiązaniem będzie:
iXtreme 1.61 Non Stealth (grasz offline)
dlaczego?
1.bo juz nigdy nie musisz patchować gier.
2.Nawet te spatchowane pójdą.
3.pisząc krótko...
wszystkie gry ,które wyszły i które wyjdą w przyszłości,mające wave 6,7,itp,itd.
pojdą ci na tym ixtreme.
 

-=DEXTER=-

Pomocnik
Pomocnik
Użytkownik
nie, najlepsze to 1.61 NS lub LT bo nie wywalaja bledow.
 

kuab91

Użytkownik
Użytkownik
Najlepszy jest LT tylko klucz napędu musisz sobie dobrze gdzieś zapisać najlepiej wypal na kilka płyt cd i trzymaj z dokumentami których nie zgubisz :) . Bo gdy będziesz chciała wgrać jakiś nowszy firmware do napędu to ten klucz jest potrzebny a z LT go nie sczytasz (jedynie przez cięci jakiś styków) więc lepiej go mieć zapisanego. Moja dewiza jest taka im nowsze oprogramowanie tym lepsze :D
 

mentes

Banned
wgraj sobie iXtreme Non Stealth i odczyta ci wszystko tak jak Dexter mówi,ja mam 1.6.1 Non Stealth i wszystko śmiga.
 

D4Ru73K

Banned
Użytkownik
Dobra, głupie, szybkie pytanie :whistle: iXtreme 1.61 i Dante's Inferno - potrzebny już active.iso do gier z wave 6 czy jeszcze nie? :p
 

mentes

Banned
jeszcze nie bo army two 40 day ma wave 6 i działa na 1.6.1 bez problemu.
 

pawel1902

Użytkownik
Użytkownik
Świeżak
a na ixtreme LT działają gry co są spatchowane z wave 4,5,6 na wave 3 ???
 
L

livingfear

Guest
a na ixtreme LT działają gry co są spatchowane z wave 4,5,6 na wave 3 ???
jeżeli masz ixtreme 1.6 lub 1.61
nie ważne czy to będzie LT czy jaki kolwiek inny:)
to uzywając płytki activate iso,na swijej konsoli,
odpalisz wszystkie gry,
zarówno
takie jak wyżej wymieniłeś
jak i
takie co wogóle nie spaczujesz
 

Infernalisss

Świeżak
Świeżak
Czy da się nagrać tą grę?

Witajcie. Mam problem. a mianowicie pozyczyłęm od kumpla płytkę z grą cod mw2 i blood bowl ani ta ani ta nie ruszyła ;/ . mam 1.61 iextreme dla liteona. te gry są prawdopodobnie zpatchowane. jak zrobić aby ta gra poszła na moim 1.61? zrobiłem obraz płyty i przepuściłem przez abx360 nie wiem czy dobrze w opcjach ustawiłem. tutaj daję wam z tego co się wyświetliło po sprawdzeniu płytki przez ten właśnie program http://img13.imageshack.us/img13/4196/abx360ss.png
 
L

livingfear

Guest
Witajcie. Mam problem. a mianowicie pozyczyłęm od kumpla płytkę z grą cod mw2 i blood bowl ani ta ani ta nie ruszyła ;/ . mam 1.61 iextreme dla liteona. te gry są prawdopodobnie zpatchowane. jak zrobić aby ta gra poszła na moim 1.61? zrobiłem obraz płyty i przepuściłem przez abx360 nie wiem czy dobrze w opcjach ustawiłem. tutaj daję wam z tego co się wyświetliło po sprawdzeniu płytki przez ten właśnie program http://img13.imageshack.us/img13/4196/abx360ss.png
odpowiedź masz post wyżej.
ewentualnie jak nagrasz tę grę w takiej postaci jak wskazuje log z abgx ,który zamiesciles ,to pojdzie Ci bez płytki activate iso.
 
P

piotr21l

Guest
witam mam ixtrema 1.51 mam gre Aliens.vs.Predator.PAL.XBOX360-SWAG jak ja nagrac na wave 3
 

Do góry Bottom