Wave'y - ważne pytanie

Grower

Świeżak
Świeżak
Cześć. Przez jakiś czas naprawdę długo nie ruszałem xbox'a - jeszcze zanim wszedł update dashboardu. Wtedy miałem wave 4 i po update też miałem wave 4. O dziwo teraz gdy wkładam jakąkolwiek grę mam właśnie z tym problem 'Odtwórz DVD'. Zdaje sobie sprawę że właśnie to sprawa wave'ów. Jak sprawdzić jaki wave mam aktualnie i czy będę mógł dalej grać na pirackich grach ? Jest to dla mnie ważne, ponieważ nie wiem czy kiedykolwiek jeszcze będę mógł zagrać, rzecz jasna posiadam przerobioną konsolę. Posiadam napęd Lite-On, jeżeli to ma jakiekolwiek znaczenie.
 

Ciesiel91

V.I.P
V.I.P
Wave mają gry, nie ty lub twoja konsola. Pobrałeś najnowszą aktualizację z xbl? jeśli tak, to normalne, że ci żadna gra nie działa.
 

Grower

Świeżak
Świeżak
Dziękuję za odpowiedź. Mam rozumieć, że jeżeli teraz pobiorę np. jakąś nową grę, wszystko będzie działać bez zarzutów ?
 

Ciesiel91

V.I.P
V.I.P
O dziwo teraz gdy wkładam jakąkolwiek grę mam właśnie z tym problem 'Odtwórz DVD'..
Chyba mnie nie zrozumiałeś. Skoro żadna gra nie działa, to następne też nie będą, chyba logiczne?
 

adam372

Użytkownik
Użytkownik
Jak pobrałeś dashboard 13146 z XBL to masz "NIE PRZEROBIONĄ" obecnie konsolkę. Trzeba wgrać iXtreme LT 1.9. Po tym zabiegu wszystkie wave będą obsługiwane. Niestety dochodzi zabezpieczenie w postaci AP25. Trzeba patchować gry w abgx360, ale nie wszystkie się da z powodu braku patchy (zwłaszcza do gier PL)
 

Do góry Bottom