Wbudowana pamięć, która znika

matiprv

Użytkownik
Użytkownik
Witam
Mam konsole Xbox 360(jasper więc 512mb wbudowanej pamięci) od tygodnia więc mało jeszcze wiem o tych konsolach.
Mój problem dotyczy pamięci otóż po kupieniu konsoli miałem 322mb później pożyczyłem od kolegi carbona i po chwili grania miałem 316mb. 2 dni później przerobiłem konsole i włączyłem 3 gry: GTA IV, Bornout Paradise i The Saboteur następnie sprawdziłem pamięć i mam tylko 216mb(przed włączeniem tych gier nie patrzyłem na stan pamięci). Może wiecie dlaczego pamięć się tak szybko kurczy? Z góry dzięki
 

sniperx

Użytkownik
Użytkownik
Chyba zapisy gdzieś muszą się zapisać ?
 

matiprv

Użytkownik
Użytkownik
Tak tylko savy z gry zajmują 6mb, profile 596kb, tematy 6mb i reszty niema. więc?
 

Harakiri

Użytkownik
Użytkownik
Tak tylko savy z gry zajmują 6mb, profile 596kb, tematy 6mb i reszty niema. więc?
reszta to dashboard
 

Majonez

Użytkownik
Użytkownik
dashboard, który rośnie?
 

miedzianek

Użytkownik
Użytkownik
Patche gier,dashboard(AVATARY ETC)
 

matiprv

Użytkownik
Użytkownik
Kiedy chciałem włączyć sabotera to wyskoczyła mi jakaś aktualizacja to przez to mam tylko tyle miejsca?
 

BCG-pl

Użytkownik
Użytkownik
jak i tak wiesz lepiej to po co sie pytasz?
 

novy66

Xbox One
Xbox One
Użytkownik
Liga XboxForum.pl
Pamięć się kurczy przez Save (niektóre zajmują dużo np. Forza Motorsport 2 zajmuje 35MB), aktualizacje dashboardu, awatary itp.
Zakup sobie HDD 20GB, 60GB, 120GB lub 250GB ten na allegro kosztuje 300 zł i będzie po problemie :)
 

bary92

Użytkownik
Użytkownik
kup sobie najmniejszy dysk lub chociaz karte 512 mb i po problemie
 

Do góry Bottom