Wczoraj działała po wyłączeniu konsoli dziś nie działa obraz.

SeBaLy

Użytkownik
Użytkownik
Świeżak
Witam, wczoraj konsola normalnie działała wyłączyłem konsole z pada, dziś konsola włącza się natomiast nie ma obrazu, na chwile pojawiła mi się gra w którą wczoraj grałem jednak była jakby w jednym kolorze zielonym, konsole wyłączyłem włączyłem po raz drugi i obecnie dalej nie ma obrazu, konsola się włącza, jest dźwięk że chodzi natomiast czarne tło z napisem na tv brak sygnału. Wszystko dobrze podpięte, dziwne gdyż nikt nic nie ruszał od wczoraj przy niej.
 

kuleczka91

Dziewczyna
Dziewczyna
Xbox One
Pomocnik
XBOX MANIAK
Użytkownik
Witam, wczoraj konsola normalnie działała wyłączyłem konsole z pada, dziś konsola włącza się natomiast nie ma obrazu, na chwile pojawiła mi się gra w którą wczoraj grałem jednak była jakby w jednym kolorze zielonym, konsole wyłączyłem włączyłem po raz druki i obecnie dalej nie ma obrazu, konsola się włącza i tyle.
A próbowałeś przepiąć konsolę do innego hdmi, telewizora?
 

SeBaLy

Użytkownik
Użytkownik
Świeżak
Tak, podpinałem zarówno pod tv jak i monitor :) na chwile załapała jak pisałem powyżej ale gra była w zielonych kolorach następnie sprawdzałem inne kable hdmi jak i wejścia i teraz jest już non stop brak obrazu. Możliwe że konsola się popsuła ?? Z tym że jest to bardzo dziwne gdyż przez noc nie była używana oraz była w prawidłowy sposób zamknięta. Można jakoś zrobić reset czy coś ?

Chyba pójdzie na gwarancje, teraz mi powiedźcie bo mam tam kartę podaną do bankomatu we wszystkich usługach takich jak gold, ea acces, netflix i jak to jest z bezpieczeństwem i danymi z karty żeby mi czegoś nie pokradli ? :p Sklep poradził mi wysłać do microsoftu.
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:

ROBI772

RGH
Użytkownik
Jak masz gwarancję to wysyłaj. I tak konsola wróci sformatowana

Wysłane z mojego VTR-L09 przy użyciu Tapatalka
 

SeBaLy

Użytkownik
Użytkownik
Świeżak
@ROBI772 A wiesz w czym może być problem, miał ktoś może taki przypadek na forum?? Bo nie wiem czy po prostu się zawiesiła czy może coś poważniejszego jak karta graficzna lub procesor.
 

rychu8818

Użytkownik
Użytkownik
Świeżak
Chyba pójdzie na gwarancje, teraz mi powiedźcie bo mam tam kartę podaną do bankomatu we wszystkich usługach takich jak gold, ea acces, netflix i jak to jest z bezpieczeństwem i danymi z karty żeby mi czegoś nie pokradli ? :p Sklep poradził mi wysłać do microsoftu.
Karta jest podpięta do konta xbox, a nie do konsoli. Przywróć ustawienia fabryczne albo usuń profil na którym jest podpięta karta i wysyłaj.
 

ROBI772

RGH
Użytkownik
Przywróć ustawienia fabryczne albo usuń profil na którym jest podpięta karta i wysyłaj.
Jak jego konsola nie wyświetla obrazu..


@ROBI772 A wiesz w czym może być problem, miał ktoś może taki przypadek na forum?? Bo nie wiem czy po prostu się zawiesiła czy może coś poważniejszego jak karta graficzna lub procesor.

a problem może być z układem graficznym lub z samym wyjściem hdmi. Jeśli masz gwarancję to się nie martw, tylko wysyłaj na serwis.


Wysłane z mojego VTR-L09 przy użyciu Tapatalka
 

rychu8818

Użytkownik
Użytkownik
Świeżak
Jak jego konsola nie wyświetla obrazu..





a problem może być z układem graficznym lub z samym wyjściem hdmi. Jeśli masz gwarancję to się nie martw, tylko wysyłaj na serwis.


Wysłane z mojego VTR-L09 przy użyciu Tapatalka
No to przez stronę microsoft usunąć kartę, a na netflixie zmienić hasło.

Edit: Na windows 10 jest jeszcze opcja stremowania, tylko nie wiem czy na xboxie ta opcja jest domyślnie ustawiona.
 
Ostatnia edycja:

SeBaLy

Użytkownik
Użytkownik
Świeżak
Na netflixie wylogowałem się na wszystkich urządzeniach poprzez pc i zmieniłem hasło :) Natomiast nie wiem jak jest z kartą na koncie microsoft bo jak chce usunąć kartę to coś pisze mi o usunięciu ea acces i gold to wole nie ryzykować.
 

krzys1190

Xbox One
Xbox One
Użytkownik
Jak masz Windows 10 to możesz się dostać na konsole poprzez streaming (zakładając że konsola działa a problem jest z HDMI). Ja miałem podobny problem z Ps4 i tak zrobiłem.
A co do konta wystarczyło zmienić hasło.
 

SeBaLy

Użytkownik
Użytkownik
Świeżak
@krzys1190 O zmianie hasła to mówisz to microsoft-u tak i wtedy nie muszę nic kombinować z usuwaniem karty tak? Co do problemu to bardziej podejrzewam kartę lub procesor, na youtube jest parę filmów że procesor xboxa one x ma słabą pastę termoizolacyjną i może ulec spaleniu :/. HDMI przecież by się samo z siebie nie zepsuło.

Wysłane to Microsoftu, zobaczymy co na to powiedzą. Dziękuję i pozdrawiam.

Jeszcze takie pytanko wpada, nie będę zakładał nowego tematu więc pytam tu. Ile czekacie mniej więcej na konsole gdy wyślecie ją do microsoftu do naprawy. Konsola poszła do Frankfurtu bezpośrednio przez UPS-a. Jednak od kilku dni widnieje status na stronie microsoftu że naprawiona ale jakoś nie odsyłają i nie wiem czemu, a nie ma nawet do nich emaila żeby zapytać co jest grane.
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:

Yacek

Użytkownik
Użytkownik
Świeżak
Siadła Ci wersja standardowa czy Scorpio?
 

ROBI772

RGH
Użytkownik
Średnio 2 tyg sie czeka zanim wróci, a może sie przedłużyć do 28 dni, o czym pewnie zostałeś poinformowany mailem

Wysłane z mojego VTR-L09 przy użyciu Tapatalka
 

SeBaLy

Użytkownik
Użytkownik
Świeżak
@Yacek siadł mi obraz w wersji zwykłej. @ROBI772 Jakbym dostał emaila to bym nie pytał :). Wyraźnie napisałem że jest informacja na stronie microsoftu że sprzęt naprawiono więc nie rozumiem czemu już nie odsyłają.
 

Artemis147

Użytkownik
Użytkownik
Świeżak
No to mam taki sam problem. Konsola miesiąc nie używana, dziś odpalam a tu nic. Obrazu brak, sprawdzone na kilku urządzeniach i monitorach PC. Jestem w trakcie rozmowy z supportem, będę odsyłał. Scorpio Edition.
 

SeBaLy

Użytkownik
Użytkownik
Świeżak
Ja mam zwykłą ale jednym słowem dziadostwo do potęgi entej (chyba pójdzie jeszcze raz do naprawy i zostanie sprzedana). U mnie obraz naprawili jednak zepsuli coś z ustawieniami bluetooth lub połączeniem gdyż sprawdzałem na 2 padach i nie możliwe żeby 2 były złe gdyż drugiego dokupiłem nie dawno a posprawdzałem wszystkie możliwe zakłócenia i pady nawet z 50 cm potrafią włączyć konsolę a dalej mrugają i dopiero wyciągnięcie baterii i włożenie na nowo pomaga.
 

boombastic

Świeżak
Świeżak
Siema.
Mam dokładnie taką samą przypadłośc.
W czwartek wieczorek do spania ogladałem jakąś rozgrywke na mixerze. Wyłączyłem konsole normalnie.
13 w piątek już nie miałem obrazu. ;/
Nic nie zmieniałem w ustawieniach ani w okablowaniu. Konsola nie sprawiała żadnego problemu od samego początku (scorpio day one)
Słychać dźwiek odpalania i przeskakiwania padem po "ikonach" ale obrazu ani na monitorze ani innych 2 tv niema . 3 różne hdmi , 20 poradników youtube , łącznie z formatowaniem i wrgywaniem updatu przez hdmi. Nic trup.
Jedynie mam podejżenie że insider w nocy walnoł jakąś poprawke i się zesrało. A insidera mam tylko od 2 tyg bo chciałem sprawdzić monitor który specialnie kupiłem pod freesync.
korwa mac
 

SeBaLy

Użytkownik
Użytkownik
Świeżak
U mnie sytuacja się powtórzyła obraz nagle zanikł wysłane drugi raz do microsoft-u, jeszcze raz problem wystąpi i zgłaszam sprawę do rzecznika spraw konsumenta aby pomógł mi pieniądze odzyskać bo jeżeli to wadliwy sprzęt i wada ma się za każdym razem powtarzać to ja jednak podziękuję. P.S miał ktoś podobny problem w zwykłej wersji one x a nie w scorpio?
 

Do góry Bottom