WD 2Tb My passport Ultra

paawlakohio

Świeżak
Świeżak
mam pytanko podzieliłem mój dysk 2 tb programem "MiniTool Partition Wizard Free" zrobiłem partycje 30gb do fat32 i dupa dalej go nie widzi xbox czemu ? zawsze wrzucałem gre do rgh przez pena 16gb i widział go bez problemu ale mi się rozwalił !! czemu więc nie widzi tej partycji ?? nie moge go sformatować w xboxie bo na pozostałej częsci dysku mam pełno zeczy !! jakieś rady ??
 

rastaman2626

Użytkownik
Użytkownik
Świeżak
Podłącz napęd flash USB do portu USB z przodu konsoli
Naciśnij przycisk przewodnika na kontrolerze.
Wybierz pozycję Ustawienia, a następnie wybierz pozycję Ustawienia systemu.
Wybierz pozycję Pamięć masowa lub Pamięć.
Wybierz pozycję Przenośne urządzenie pamięci masowej.
Wybierz opcję Dostosuj, aby sformatować napęd flash USB jako urządzenie pamięci masowej dla zawartości konsoli Xbox.


Dostosuj:
konfiguruje część napędu flash USB (do 32 GB).
Wybierz pozycję Dostosuj.
Za pomocą suwaka Zarezerwowana pamięć masowa określ ilość miejsca, którą chcesz przeznaczyć na pamięć masową konsoli Xbox.
Uwaga 512 MB jest zarezerwowanych do użytku systemowego.
Wybierz opcję Konfiguruj.
Konsola przetestuje napęd flash USB, aby sprawdzić, czy działa on poprawnie z konsolą. Jeśli napęd flash USB przejdzie ten test, będzie można go używać.

Uwaga Jeśli napęd flash USB zostanie oceniony jako zbyt wolny, wydajność i jakość gry mogą się pogorszyć. Aby anulować operację i wypróbować inny napęd flash USB, wybierz opcję Anuluj.
Napęd flash USB jest gotowy do użycia i pojawia się jako Przenośne urządzenie pamięci masowej.
 

Do góry Bottom