WENTYLATOR DO XBOXa + "WIEJSKI TUNING"

Witam mam 2 pytania dotyczące Xboxa Elite odnośnie dodatkowych wentylatorów:

1.Czy wentylator jak w tej aukcji WENTYLATOR CHŁODZENIE XBOX 360 ELITE CORE ARCADE (1724043269) - Aukcje internetowe Allegro daje jakiś efekt i pomaga w minimalnym stopniu w chłodzeniu konsoli ?

2.Co sądzicie o wykonaniu "wiejskiego tuningu" polegającego na wycięciu otworu w obudowie ( czarne koło na obrazku )
i umieszczeniu wentylatora jak w tej aukcji : AAB SUPER SILENT FAN 14 CICHY WENTYLATOR 8dB (1714493172) - Aukcje internetowe Allegro
 

Fuks

Użytkownik
Użytkownik
Ja powiem tylko tyle, że te COOLERY to jeden wieki shit. Zamiast chłodzić konsole mogą ja rozdupczyć.
 

Paster03

Użytkownik
Użytkownik
Dokładnie, lepiej sobie darować te coolery, a po prostu ustawić konsolę tak, żeby był do niej swobodny dopływ powietrza i tyle ;)
 

barman_2000

Xbox One
Xbox One
Użytkownik
tez nie wiem co wszyscy maja manie na poprawianie czegos, jeszcze jakby chcieli to zrobic porzadnie to sie zgodze, ale wyciecie dziury i wwalenie tam wielkiego wiatraka napewno sprawy nie rozwiaze
 

Nerdox

Użytkownik
Użytkownik
Nie kupuj tego bo to zakłuca chłodzenie konsoli i może prowadzic do rroda, a co do tego wycięcia to fajna rzecz tylko zrób to solidnie żeby nie rozwalic konsoli
 

Adamek

Użytkownik
Użytkownik
Troche tego nie rozumiem :) chcesz wycinać jakieś dziury itp a ja pytam na jaki hu.. , masz elitke to wyciągnij ją z siana ze stodoły i postaw ją na pułce czy podłodze nie wiem co tam masz koło TV aby było dużo powietrza i bedzie git :D , A jak bardzo chcesz zrobić coś z konsolą to wymontuj metalowe części itp i ją przemaluj :p
 

dawidkck

Świeżak
Świeżak
Dla mnie kompletnie bez sensu, raz, ze będzie to zrobione nieestetycznie, dwa, że amatorsko. Połóż konsolkę w dobrze wentylowanym miejscu, i nie powinno być żadnych problemów z chłodzeniem :)
 
zrezygnowałem z tego pomysłu myślałem żeby wykonać to profesjonalnie a estetyka jest dla mnie bez znaczenia ale olać to :) temat do zamknięcia
 

Do góry Bottom