Wersja 65nm z zasilaczem 203W ? Były takie?

cosby

Użytkownik
Użytkownik
Jak w temacie. Konsola ma HDMI ale ma zasilacz 203W. Pomożecie?
 

offtopic

Użytkownik
Użytkownik
Odp: Wersja 65nm z zasilaczem 203W ? Były takie?

Jaka to jest wersja Premium.... ?? Podaj jeszcze MFR Date oraz LOT NO

ps
pewnie to Zephyr 8)
 

cosby

Użytkownik
Użytkownik
Odp: Wersja 65nm z zasilaczem 203W ? Były takie?

Nie mam tych danych - sprzedający się nie odzywa.
http://www.allegro.pl/show_item.php?item=443102831

Może to poserwisowe?
 

nazwa_uzytkownika

Użytkownik
Użytkownik
Odp: Wersja 65nm z zasilaczem 203W ? Były takie?

do pierwszych falconów były wrzucane zasilacze 203w. mfr date jest z tyłu konsoli (koło kodu kreskowego) a lot jest na białym polu na pudełku.
 

cosby

Użytkownik
Użytkownik
Odp: Wersja 65nm z zasilaczem 203W ? Były takie?

Dostałem zdjęcie. Konsola jest z końca sierpnia 2007. Są ponoć takie konsole - zephyr czy jakoś tak...

Warto było kupić? Konsola jak nowa, przerobiona, 2 pady, HDMI, 20GB, kilka gier...780 zł.

Czekam na paczkę ale zacząłem się stresować - może to jednak starsza wersja? Czemu inny zasilacz jej dali? Na PC LAB znalazłem foty i wygląda na to że zephyr mimo HDMI też był 90nm a więc gotował się jak pierwowór...

http://forum.pclab.pl/t321682.html

Po prześledzeniu google wstrzymałem jednak tą wysyłkę bo coś mi nie gra. Ten zephyr ma tylko HDMI i niowszt wentyl - nic więcej. Mimo tego prosze o potwierdzenie bo może się mylę...
 

axelalex

Użytkownik
Użytkownik
Świeżak
Odp: Wersja 65nm z zasilaczem 203W ? Były takie?

heh są ale to rzadkość :D
 

karol191

Użytkownik
Użytkownik
Odp: Wersja 65nm z zasilaczem 203W ? Były takie?

Ja mam takiego x-a
 

jack119

Użytkownik
Użytkownik
Odp: Wersja 65nm z zasilaczem 203W ? Były takie?

ja mam arcade z zasilaczem 203W
jest to falcon z HDMI
po prostu pierwsze partie dostawały jeszcze starsze zasilacze
nie wpłynie to twoją konsolę
 

Przemi06

Użytkownik
Użytkownik
Odp: Wersja 65nm z zasilaczem 203W ? Były takie?

jack119 napisał:
ja mam arcade z zasilaczem 203W
jest to falcon z HDMI
po prostu pierwsze partie dostawały jeszcze starsze zasilacze
nie wpłynie to twoją konsolę
Jesteś w błędzie jest to seria wykonana w 90Nm z poprawionym chłodzeniem ... też chciałem kupić tego xboxa ale zrezygnowałem dlatego że jest w 90Nm ale ostatecznie kupiłem prawdziwego FALCONa z grudnia 2007 .
 

Pedro28

Banned
Użytkownik
Odp: Wersja 65nm z zasilaczem 203W ? Były takie?

a moze ktoś mniał taki przypadek:kupiłem falcona (który tak naprawde niebył falconem) a mniał zasilacz 175w.
data produkcji: 2007-09-18
z wyjsciem HDMI
niebył to napewno falcon bo płyte główną porównywałem z płytą z 2006 roku.
i co ciekawe konsola chodziła 10 miesięcy (czasami 24h grałem)
poczym wypluła E-74
a co jeszcze ciekawsze, to podobno CPU 90NM na zasilaczu 175w pociagnać powinno max 3 minuty po czym 3ROD.
 

pemek

Użytkownik
Użytkownik
Odp: Wersja 65nm z zasilaczem 203W ? Były takie?

wlasnie ja mam taka konsole. 2007.10.31 - > nowe chlodzenie (radioatory) a stary zasilacz:/ zastanawialem sie o co kaman ale dalem sobie spokoj:) wazne ze smiga i sie nic zlego nie dzieje
 

jack119

Użytkownik
Użytkownik
Odp: Wersja 65nm z zasilaczem 203W ? Były takie?

Przemi06 napisał:
Jesteś w błędzie jest to seria wykonana w 90Nm z poprawionym chłodzeniem ... też chciałem kupić tego xboxa ale zrezygnowałem dlatego że jest w 90Nm ale ostatecznie kupiłem prawdziwego FALCONa z grudnia 2007 .
Niestety, ale nie było czegoś takiego jak Arcade w 90 Nm. Jest to zwykłe Arcade, tylko zasilacz mocniejszy :p
 

Piri

V.I.P
V.I.P
Użytkownik
Odp: Wersja 65nm z zasilaczem 203W ? Były takie?

Przemi06 napisał:
jack119 napisał:
ja mam arcade z zasilaczem 203W
jest to falcon z HDMI
po prostu pierwsze partie dostawały jeszcze starsze zasilacze
nie wpłynie to twoją konsolę
Jesteś w błędzie jest to seria wykonana w 90Nm z poprawionym chłodzeniem ... też chciałem kupić tego xboxa ale zrezygnowałem dlatego że jest w 90Nm ale ostatecznie kupiłem prawdziwego FALCONa z grudnia 2007 .
To teraz ja dorzuce swoje trzy grosze : Arcade bez HDMI to Core , 90nm CPU stare chłodzenie . Jezeli konsola ma HDMI to napewno ma nowe chłodzenie
 

offtopic

Użytkownik
Użytkownik
Odp: Wersja 65nm z zasilaczem 203W ? Były takie?

Ma nowe chłodzenie i proces technologiczny.
 

monias

Użytkownik
Użytkownik
Odp: Wersja 65nm z zasilaczem 203W ? Były takie?

Pierwsze wersje z HDMI premium są z CPU w 90nm, ale poprawionymi radiatorami. A potem wychodziły wersje z 203W i CPU 65nm w środku.
Można trafić na stare chłodzenie. Arcade na pewno są w 65nm... A premiumy to nie wiem
 

basket4rap

Użytkownik
Użytkownik
Odp: Wersja 65nm z zasilaczem 203W ? Były takie?

witam
moja konsola Premium ma datę produkcji 2007-07-22 i ma HDMI i LOT 730, zasilacz 203W, wiecie może co może siedzieć w środku?
 

novak512

Użytkownik
Użytkownik
Odp: Wersja 65nm z zasilaczem 203W ? Były takie?

Żeby sprawdzić jakie masz chłodzenie musisz zajrzeć z boku konsoli i przyświecić sobie np. latarka i porównać to co masz u siebie do zdjęć z internetu.
a tak w ogóle to:
http://x360iso.org/sprzt/sprawdzenie-chlodzenia/?PHPSESSID=ujmhilg6dokml61k0pdm79bj47

p.s. ja mam konsole z maja 2008 roku, ma lot 713 chyba, hdmi, liteona :p i nowe chłodzenie ;D
 

basket4rap

Użytkownik
Użytkownik
Odp: Wersja 65nm z zasilaczem 203W ? Były takie?

no mi wyszlo ze niestety to nie falcon w zwiazku z czym mam pytanie czy cos takiego
http://www.allegro.pl/item472090370_mega_chlodzenie_do_x360_komponent_i_s_video.html

lub

http://www.allegro.pl/item475379623_wentylator_intercooler_do_xbox360_xbox_360_nowy.html

duzo pomaga?


wycztalem tez na wikipedii cytuje: "W odpowiedzi na dużą wadliwość, Microsoft rozszerzył okres gwarancyjny na konsole Xbox 360 do trzech lat dla wszystkich błędów, które powodują wyświetlanie się trzech czerwonych lampek na konsoli (tzw. "czerwony pierścień śmierci") [12]. Inne problemy techniczne nie są objęte rozszerzonym okresem gwarancji. Jednocześnie Microsoft wprowadził modyfikacje do nowoprodukowanych konsol, mające poprawić stabilność i zmniejszyć awaryjność działania. Do dzisiaj jednak nie naprawiono wszystkich błędów, lecz wersje z HDMI są dużo mniej awaryjne. [13]." wiec chyba nie jest tak zle jesli mam HDMI? a jeszcze mam pytanie czy jesli przerobie konsole i gdyby sie cos stalo to na gwarancji lepiej wgrac do niej stary firmware i wyslac czy normalnie sie microsoft nie zorientuje?
 

szyna55

Użytkownik
Użytkownik
Odp: Wersja 65nm z zasilaczem 203W ? Były takie?

Witam !!!

Bede miał teraz nową konsole ale ze starym zasilaczem 203W czy to nic nie bedzie przeszkadzac płycie FALCON ??
 

offtopic

Użytkownik
Użytkownik
Odp: Wersja 65nm z zasilaczem 203W ? Były takie?

Nie będzie przeszkadzać, wszystko powinno być ok :)
 

Do góry Bottom