Wersja z numeru seryjnego

jacekrz

Świeżak
Świeżak
Witam,

Mam do kupienia w miarę tanio konsolę. Jedyne co o niej wiem to numer seryjny. Co można się dowiedzieć po numerze seryjnym?
Czy da się jakoś odczytać z numeru seryjnego jaka jest wersja konsoli?
Chodzi mi głównie o Arcade/Premium/Elite.
Lub czy da się jakoś to dowiedzieć.
 

290292

Użytkownik
Użytkownik
Hmm. Na tyle masz ewentualnie datę podukcji. Lecz jeśli masz zasilacz 150W to masz napewno konsole na Jasperze. Nieopłaca sie kupować konsol starszych niż jasper (falcolnów) bo strata kasy.
 

-=DEXTER=-

Pomocnik
Pomocnik
Użytkownik
po nr seryjnym dowiesz sie gdzie byla konsola wyprodukowana, kiedy, oraz na infolinii mozesz sprawdzic wersje koneoli i czy ma bana czy nie.
 

Lukkon

Użytkownik
Użytkownik
Chodzi mi głównie o Arcade/Premium/Elite.
Lub czy da się jakoś to dowiedzieć.
co za roznica czy Arcade, Premium czy Elite ?? Elita jest czarna i ma dysk, Premium to taka sama jak arcade tylko z dyskiem i obie sa biale.
Liczy sie tak jak pisali inni zeby byla na jasperze.
 

Skubaniec

Użytkownik
Użytkownik
Home - Xbox.com - Xbox.com wejdz w sparcie zarejestruj konsole i sie dowiesz jaka to wersja
 

jacekrz

Świeżak
Świeżak
A da się to zrobić bez rejestrowania konsoli?
 

-=DEXTER=-

Pomocnik
Pomocnik
Użytkownik
na infolinii. Ale jak to, nie wiesz nawet jakiego koloru jest konsola? :p
 

jacekrz

Świeżak
Świeżak
Nie widziałem jej na oczy. Jedyne informacje co mam to numer seryjny konsoli i to że posiada zasilacz. Jest to licytacja a sprzęt można dopiero oglądnąć dopiero na 1h przed licytacją. I zastanawiam się czy jest sens jechać, czy podobną wersję kupie za te same pieniądze bez wędrówek. Nawet nie wiem czy jest sprawna ale to się zobaczy już na licytacji.

Na infolini tak normalnie podają informacje na temat konsoli po podaniu numeru seryjnego, czy trzeba coś ściemniać?
 

-=DEXTER=-

Pomocnik
Pomocnik
Użytkownik
Podaja normalnie. Ale ja bym olal taka aukcje gdzie koles nawet koru nie chce podac bo sciama wali na.kilometr.

Sent from my GT-I9000 using Tapatalk
 

Doczu

Użytkownik
Użytkownik
Dokładnie jak Dexter pisze - daj sobie siana jak gość nie daje nawet możliwości obejrzenia konsoli.
Zaoszczędzisz kilka złotych, a potem wydasz wiele więcej na jakieś naprawy, poprawki itp. Jakby nie miał nic do ukrycia, to nie robiłby szopek z obejrzeniem sprzętu.
 

-=DEXTER=-

Pomocnik
Pomocnik
Użytkownik
nie tyle z obejzeniem, tylko nawet koloru konsoli nei ma. To tak jakby kupowac auto majac tylko nr rejestracyjny :p
 

Doczu

Użytkownik
Użytkownik
nie tyle z obejzeniem, tylko nawet koloru konsoli nei ma. To tak jakby kupowac auto majac tylko nr rejestracyjny :p
Z tą różnicą, że mając nr rejestracyjny samochodu można ustalić dane prawowitego właściciela, kolor i markę samochodu :)
 

Ingvar

Banned
A nie pomyśleliście że to aukcja komornicza np? Gdzie przychodzi się na miejsce i dopiero przed licytacją ogląda przedmiot a potem licytuje jeśli jest się zainteresowanym.

A wracając do tematu - dzwoń na infolinie MS.
 

-=DEXTER=-

Pomocnik
Pomocnik
Użytkownik
Z tą różnicą, że mając nr rejestracyjny samochodu można ustalić dane prawowitego właściciela, kolor i markę samochodu :)
a myslisz ze na policji ci tak na zawolanie powiedza co to za auto? :p
 

Doczu

Użytkownik
Użytkownik
a myslisz ze na policji ci tak na zawolanie powiedza co to za auto? :p
Oj no pewnie że nie, ale nie jest to jakiś taki straszny problem by te dane ustalić. Nieważne zresztą.
@Ingvar - a nawet jeśliby to była aukcja komornicza, to co stoi na przeszkodzie by poinformować o tym ewentualnych zainteresowanych ? Przecież to nic strasznego. Mnie ta konspira najzwyczajniej śmierdzi jakimś szwindlem i z pewnością nie polecę nikomu takiego zakupu. Choćby nie wiem jak tanio było. To tak jakbyś kupował kota w worku. Nie wiem o jakiego rzędu oszczędności względem wersji sklepowej piszemy, ale IMO gra nie warta świeczki.
 

jacekrz

Świeżak
Świeżak
Chodzi o aukcje komorniczą. Tylko po prostu nie podali więcej informacji. Konsole można zobaczyć sobie w dniu aukcji.
 

Do góry Bottom