Wersja

KarolD

Użytkownik
Użytkownik
Świeżak
Wiem, ze powinienem uzyc opcji szukaj, ale nie mam za bardzo teraz na to czasu wiec przepraszam. Mam pytanie co to kupna xboxa. Chce kupic xboxa i nie wiem czy wybrac wersje Arcade HDMI czy Premium HDMI. Xbox bedzie mi potrzebny tylko do grania, a karta mysle ze do savow wystarczy... Czy wedlug was wystarczy wersja Arcade? Mozna przez nia grac na necie? Czy GTA 4 bez problemowo na niej dziala. z gory thx

PS jeszcze raz sorry za opcje szukaj
 

FanXbox2

Użytkownik
Użytkownik
Odp: Wersja

a maz zamiar przerabiac? bo jezeli nie to kup Arcade bo bedzie pewnie miała napęd liteon.A jezeli maz zamiar kupowac i przerobic to kup jakiegos starego bez HDMI to juz odciebie zalezy czy to będzie np premium czy core
 

KarolD

Użytkownik
Użytkownik
Świeżak
Odp: Wersja

no chialbym przerobic... a jak kupie starego premiuma bez hdmi to dupa, bo z tego co czytalem to te chlodzenie maja slabe;/ duzo gram i potrzebuje silnej konsoli, przez chwile myslalem nawet juz o oryginalach zawsze mam gwaracnje na sprzet;] na arcade wszytsko ladnie dziala? jakies doczytywania albo cos?
 

sebolek

Użytkownik
Użytkownik
Odp: Wersja

yyy tak miedzy nami to nie ten dział mi się zdaje ;D cóż szukaj premium po przeróbce znajdziesz za 949 nawet :]
 

KarolD

Użytkownik
Użytkownik
Świeżak
Odp: Wersja

tak,ale jest problem bo nie mam za duzo kasy;p
 

sebolek

Użytkownik
Użytkownik
Odp: Wersja

no to chłopak do roboty ;D i dorób do tej granicy nie wiem starzy , kumple , Raty <- w to wątpię no jakoś skołuj bo Arcade już nie znajdziesz nigdzie przerobionego :p
 

KarolD

Użytkownik
Użytkownik
Świeżak
Odp: Wersja

wlasnie mam tydzien wolny od roboty;]
http://allegro.pl/item407487075_xbox_360_premium_igla_licytacja_.html oplaca sie ten zestaw? czy lepiej kupic nowego arcade? i grac na oryginalach:D
 

Brzuzka

Banned
Użytkownik
Odp: Wersja

Jeżeli duzo grasz i potrzebujesz mocnej konsoli to nie przerabiaj...Kup z nowym chłodzeniem i liteonem za ok 1000 (premium) lub Arcade za 777zł i graj na orginałach...
Poczytaj forum a sam zobaczysz ze jak coś sie psuje to na 95% konsola była fleshowana...A to gry nie działaja a to cos innego a takto masz gwaraccje i wszystko w nosie
 

KarolD

Użytkownik
Użytkownik
Świeżak
Odp: Wersja

Brzuzka napisał:
Jeżeli duzo grasz i potrzebujesz mocnej konsoli to nie przerabiaj...Kup z nowym chłodzeniem i liteonem za ok 1000 (premium) lub Arcade za 777zł i graj na orginałach...
Poczytaj forum a sam zobaczysz ze jak coś sie psuje to na 95% konsola była fleshowana...A to gry nie działaja a to cos innego a takto masz gwaraccje i wszystko w nosie
wlasnie ktos mi powiedzial ze wersja arcade nie ma dostepu do grania np w gta 4 w sieci... ze nie moglbym grac w tryb multiplayer prawda to?

co myslicie o tym zestawie?
http://www.ultima.pl/Xbox_360_Premium_HDMI_GTA_IV/i5990/
 

sebolek

Użytkownik
Użytkownik
Odp: Wersja

a kto tak ci mówił ;D to raczej nie gra roli . na allegro są zestawy z gta 4 uzywane ? jaki z tego morał ? cóż to jest kłamstwo skoro rejestrujesz się na xbl to dane masz zapisane gdzieś oryginały nigdy nie mają problemów te co "piraty" :p
 

cux

Użytkownik
Użytkownik
Odp: Wersja

Konsole nie psuja sie po flashu,toz to tylko i wylacznie wgranie firmware do napedu-zadnej elektroniki... nic wiecej,takze Brzuzka nie strasz i nie gadaj glupot. @KarolD , od kwietnia produkowane sa xboxy,ktorych nie da sie przerobic, za te z nowym chlodzenim i HDMI+flash zaplacisz wiecej,bo poszly w gore (i malo ich zostalo). Jesli chodzi o Arcade-GTA IV oryginalne chodzi ok, na sieci tez mozesz grac. Gry,ktore wymagaja HDD wymagaja go tylko do gry online-np. Burnout. Moja rada? Bierz premium, na jesieni ma wyjsc nowe oprogramowanie pozwalajace m.in. na zrzucanie gier na dysk, czyli szybsze loadingi i mniej mielenia plyty przez naped.
 

KarolD

Użytkownik
Użytkownik
Świeżak
Odp: Wersja

Kurde, chcialbym kupic nowego x'a ale ceny nowych gier mnie przerazaja.. najchetniej bym przerobil, ale wtedy trace gwarancje;/ eh;/

PS: sorry ze tu, ale jak juz psize to napiszel;d mozna podlaczyc do x'a pada z PC'ta?
 

cux

Użytkownik
Użytkownik
Odp: Wersja

Nie,ale do peceta mozna podlaczyc pada z x'a. ;)
 

KarolD

Użytkownik
Użytkownik
Świeżak
Odp: Wersja

http://allegro.pl/item411627096_xbox_360_premium_przerobiony_dema_gier_nowa.html

co o tym myslicie? te dema da sie usunac nie:D
 

Erno

V.I.P
V.I.P
Użytkownik
Odp: Wersja

Bierz ;) Demka oczywiście się da wywalić ;D
 

Brzuzka

Banned
Użytkownik
Odp: Wersja

nie wiedziałem ze sa jeszcze przerabialne falcony w takiej cenie....Masz dużego farta, bierz bo zaraz nie bedzie

To jednak jest Opus, ale i tak kupuj jesli nie zależy ci na cyfrowej jakosci obrazu.
 

Hakerpawel

Użytkownik
Użytkownik
Odp: Wersja

Ja mam Xbox Premium (bez HDMI) i jest włączony przez ok 20h dziennie (cała rodzina gra :D) jakoś się nie grzeje zbytnio. GTA IV nie ma problemów z dogrywaniem tekstur (znalazłem sposób i to normalny na nie :D 100% skuteczności bez dysku). Więc wybór zależy od twojego budżetu, chociaż dysk jest przydatny na przyszłe gry..
 

KarolD

Użytkownik
Użytkownik
Świeżak
Odp: Wersja

co to jest opus?:D z tego co wyczytalem to jest wersja z HDMI nie?

EDIT: Ok zadzownilem i dowiedzialem sie ze nie ma HDMI, ale pisze ze ma ulepszone chldozenie i ze jest to nowa wersja.. wiec o co chodzi?
 

Erno

V.I.P
V.I.P
Użytkownik
Odp: Wersja

"OPUS to nowe wersje płyt głównych w Xbox 360. Wersja ta nie ma HDMI, jest w technologii 65nm i występuje z zasilaczem 175W."

źródło:
 

KarolD

Użytkownik
Użytkownik
Świeżak
Odp: Wersja

wybralem to http://www.ultima.pl/Xbox_360_Premium_HDMI_GTA_IV/i5990/

Na kompa juz duzo zpiracilem wiec odpokutuje oryginalnym x'em:D co myslicie o tym zestawie?
 

Do góry Bottom